معلمان در وضعیت قرمز نیازی به حضور فیزیکی در مدرسه ندارند- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

27/05/1399 08:39:00 ق.ظ

آموزش‌و‌پرورش: معلمان در وضعیت قرمز نیازی به حضور در مدرسه ندارند حضور معلم در مدرسه تابع تصمیمات شورای مدرسه است آموزش در سال تحصیلی آینده به صورت ترکیبی از روشهای آموزش حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری است كرونا

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: در هیچ جای دستورالعمل بازگشایی مدارس ذکر نشده است که معلمان باید در وضعیت قرمز به مدرسه بیایند. ، درباره آغاز سال تحصیلی گفت : شیوه نامه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی آینده به همه استانها ابلاغ شده است.

در این دستورالعمل، نقش‌ها و مسئولیت‌های استان‌ها، شهرستانها و مدارس به تفصیل بیان شده است همچنین نحوه حضور معلمان، دانش‌آموزان و مدیران مدارس در مدرسه و شبکه شاد متناسب با وضعیت‌های سفید، زرد و قرمز مشخص شده است علاوه بر این انتخاب راهبردهای آموزشی متناسب با هر وضعیت به شورای مدرسه واگذار شده است.

وی افزود: بر اساس این شیوه نامه، مسئولیت طراحی و تولید محتوا و راهبری جریان آموزش و یادگیری و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در سقف ساعات موظف، به عهده معلمان است. باقرزاده بیان کرد: آموزش در سال تحصیلی آینده به صورت ترکیبی از روشهای آموزش حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری است حضور معلم در مدرسه تابع تصمیمات شورای مدرسه است آنچه که اهمیت دارد تداوم آموزش و یادگیری در وضعیت قرمز و زرد بر اساس برنامه هفتگی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

تبدیل وضعیت ۲۵۰۰۰ نیروی حق‌التدریس؛ امسال/در محرم برخی مدارس در اختیار هیات‌ها قرار می گیرندوزیر آموزش‌وپرورش با برشمردن راه‌های جبران کمبود نیروی انسانی در سال تحصیلی جدید گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در تأمین نیروی انسانی سال تحصیلی جدید مشکلی نداریم.

بیانیه نماینده آمریکا در سازمان ملل در پی شکست در شورای امنیتادعای نماینده آمریکا در سازمان ملل در پی شکست در شورای امنیت: *شکست امروز شورای امنیت نه کمکی به صلح و نه کمکی به امنیت خواهد کرد *آمریکا حق دارد از مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها علیه ایران استفاده کند

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 25 مرداد 1399📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

نگرانی دموکرات ها از وضعیت پست آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری - BBC News فارسینانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا از اعضای این مجلس خواسته است تا با کوتاه کردن تعطیلات تابستانی خود به واشنگتن برگردند تا طرحی را برای حمایت از اداره خدمات پستی آمریکا به تصویب برسانند. خانم پلوسی در نامه ای به نمایندگان که یکشنبه منتشر شد، دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده را به 'تلاش برای اخلال در انتخابات' متهم کرد.

ابهام در اجرای طرح موسوم به گشایش اقتصادی در ایران - BBC News فارسییک نماینده مجلس ایران می‌گوید رؤسای مجلس و قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر جمهوری اسلامی، مخالفت خود را با تصمیم دولت برای فروش اوراق سَلَف نفتی اعلام کرده‌اند.

تصاویری از مراسم عشاء ربانی در صومعه کوهستانی سوملا در ترکیهصومعه سوملا با ۱۶ قرن قدمت که در کوه کند وکاری و بنا شده است تا سال ۲۰۱۰ میلادی به دلیل خطر سقوط سنگ تعطیل بود.