معلمان فنی‌حرفه‌ای ترکیه دست به کار شدند؛ تولید روزانه ۱۵ هزار ماسک

26/01/1399 03:26 ب.ظ

🎥معلمان فنی‌حرفه‌ای ترکیه دست به کار شدند؛ تولید روزانه ۱۵ هزار ماسک ویروس_کرونا کووید_۱۹ ماسک بیشتر بخوانید:

معلمان مدارس فنی‌حرفه‌ای ترکیه در شهر استانبول دست به کار شده‌اند و با دوختن هزاران ماسک در تلاشند کمبود وسایل حفاظتی مورد نیاز کارکنان و مردم در مقابله با ویروس جدید کرونا را جبران کنند.در این طرح که توسط شهرداری استانبول برنامه‌ریزی شده روزانه ۱۵ هزار ماسک توسط ۱۳۵ معلم تولید می‌شود. در حال حاضر سه مدرسه عمومی استانبول در این طرح با شهرداری همکاری می‌کنند.

در این طرح که توسط شهرداری استانبول برنامه‌ریزی شده روزانه ۱۵ هزار ماسک توسط ۱۳۵ معلم تولید می‌شود. در حال حاضر سه مدرسه عمومی استانبول در این طرح با شهرداری همکاری می‌کنند. پوشیدن ماسک در مکان‌های عمومی از جمله سوپر مارکت‌ها اجباری شده است. این تصمیم به عنوان بخشی از اقدامات این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است. دولت ترکیه ماسک را به طور رایگان توزیع می‌کند.

روز شنبه، یازدهم آوریل دفتر استانداری استانبول اعلام کرد که پوشیدن ماسک‌ برای کارکنان حمل و نقل عمومی و مسافران الزامی است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

تصویری؛ اولین کارخانه تولید ماسک و بسته‌های محافظتی در شهر کابل به فعالیت آغاز کردوزارت صحت عامه(بهداشت) افغانستان اعلام کرد، اولین فابریکه (کارخانه) تولید ماسک و بسته های محافظتی در

بیش از یک میلیون و 910 هزار نفر در جهان به کووید-19 مبتلا شدندتاکنون بیش از یک میلیون و 910 هزار نفر در سراسر جهان به کوید-19 مبتلا شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

حمایت تیکا از تولید ماسک در بوسنی و هرزگوین

تولید ماسک N95 توسط بسیج دانشگاه فنی و حرفه ایتولید ماسک N۹۵ توسط بسیج دانشگاه فنی و حرفه ای

هفته آینده درباره استمرار تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم‌گیری می‌شودوزیر آموزش و پرورش: هفته آینده درباره استمرار تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم‌گیری می‌شود ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از دانش آموزان و معلمان دوره ابتدایی تا کنون در شبکه آموزشی شاد ثبت‌نام کردند نظام آموزشی تا زمانی که یک نفر مبتلا به کرونا در کشور وجود داشته باشد باید بسته باشند!!!

همزمان با شیوع کرونا؛ دولت ایران برای کمک به مستضعفان دست به دامن مردم شدمعاون اول رئیس‌جمهوری ایران، همزمان با شیوع کرونا و توقف اکثر فعالیت‌های اقتصادی، از مردم، این رویه همه روزه ی دولت ما بوده بجای گدایی کردن بهتر است ،کمی از پول های چپاول مردم را خرح کنند و نه اینکه علاوه پر چپاول ملت از انها نیز گدایی کنند.

معلمان مدارس فنی‌حرفه‌ای ترکیه در شهر استانبول دست به کار شده‌اند و با دوختن هزاران ماسک در تلاشند کمبود وسایل حفاظتی مورد نیاز کارکنان و مردم در مقابله با ویروس جدید کرونا را جبران کنند.

در این طرح که توسط شهرداری استانبول برنامه‌ریزی شده روزانه ۱۵ هزار ماسک توسط ۱۳۵ معلم تولید می‌شود. در حال حاضر سه مدرسه عمومی استانبول در این طرح با شهرداری همکاری می‌کنند.

پوشیدن ماسک در مکان‌های عمومی از جمله سوپر مارکت‌ها اجباری شده است. این تصمیم به عنوان بخشی از اقدامات این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است. دولت ترکیه ماسک را به طور رایگان توزیع می‌کند.

روز شنبه، یازدهم آوریل دفتر استانداری استانبول اعلام کرد که پوشیدن ماسک‌ برای کارکنان حمل و نقل عمومی و مسافران الزامی است.

بیش از ۵۰ هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا و بیش از هزار مورد مرگ در این کشور گزارش شده است.