معزی: خطر موج چهارم کرونا بسیار جدی است

27/10/1399 01:55 ب.ظ

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور با جدی توصیف کردن خطر موج چهارم شیوع ویروس کرونا، نوشت: نباید قربانی موفقیت خود بشویم و آمار پایین این روزها، توهم پایان همه‌گیری را در ما بیدار کند.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور با جدی توصیف کردن خطر موج چهارم شیوع ویروس کرونا، نوشت: نباید قربانی موفقیت خود بشویم و آمار پایین این روزها، توهم پایان همه‌گیری را در ما بیدار کند.

به گزارش ایلنا، علی‌رضا معزی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: با توجه به برآوردهای نگران کننده‌ای که در ستاد ملی مطرح شد، خطر موج چهارم کرونا بسیار جدی است. شتاب عادی‌انگاری، بی‌درنگ به شیب سرکش نمودار ابتلا و مرگ بدل خواهد شد. نباید قربانی موفقیت خود بشویم و آمار پایین این روزها، توهم پایان همه‌گیری را در ما بیدار کند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

هشدار کرونایی روحانی؛ قرمز شدن چند شهر، خطر آغاز موج چهارم | DW | 13.02.2021پس از سه هفته، بار دیگر چند شهر ایران در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار گرفتند و زنگ خطر آغاز موج جدید به صدا درآمد. در این فاصله تعداد شهرهای پرخطر بیش از دو برابر و شمار شهرهای با خطر کم نصف شده‌اند.

موج چهارم کرونا؛ زنگ خطر وضعیت سیاه | DW | 11.04.2021در کمتر از سه هفته، تعداد مرگ و میر کرونا در ایران پنج برابر شد. ظرف یک شبانه‌روز ۲۵۸ نفر جان باخته‌اند و ۲۱هزار و ۶۳ ابتلای جدید ثبت شده است. وزیر بهداشت می‌گوید با وضعیت فعلی، نقشه ابتلا به سمت رنگ سیاه پیش می‌رود. امیدوارم دامن زدن به بحران کرونا در ایران سیاسی نباشد. شاید بخاطر انتخابات و یا خلاص کردن پولهای بند مانده ایران در کشورهای متحد امریکا. این فیلمها و سیرکها برای فراموش شدن فروش و تجزیه ایرانه. از اول هم کرونا را جدی نگرفتند تا بهره‌برداری سیاسی کنند. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی رنگ سیاه رنگ مورد علاقه‌ی نظام است.

خطر موج چهارم منتفی نیست/روند واکسیناسیون سرعت می گیردرییس جمهور گفت: بر اساس گزارش وزیر بهداشت این هفته و هفته‌ آینده واکسن بیشتری وارد کشور می شود و این امر موجب افزایش سرعت واکسیناسیون خواهد شد.

سفرهای گسترده به شهرهای قرمز زنگ خطر پیک چهارم کرونامعان استاندار تهران: متاسفانه ظرف روزهای گذشته مسافرت‌های گسترده را از مبدأ تهران شاهد بودیم این موضوع می‌تواند موجب انتقال بیماری به تهران شود این سفرها زنگ خطری برای شکل گیری پیک چهارم کرونا است ۰.۰۲ درصد در مراجعات به بیمارستان‌ها شاهد افزایش هستیم متاسفانه مردم تهران عامل انتقال بیماری به سراسر ایران هستند و بخصوص مردم مازندران قربانی رفتارهای خودخواهانه مسافران تهرانی هستند. تهران اسیر هوس و جنون مسوولین و دلالان است و ایران اسیر تهران😞 رستاخیز_ملی_با_پهلوی بیناموس باز انداختید تقصیر مردم؟ مراسم عزاداری را برگزار می کنید و گناهش را گردن مردم می ندازید. لعنت به ریز و درشت هر چی آخونده!

هشدار وزارت بهداشت نسبت به برگزاری هرگونه تجمع و مهمانی / خطر خیز چهارم کرونا در کشورسخنگوی وزارت بهداشت نسبت به برگزاری هر گونه تجمع و همچنین دورهمی های خانوادگی و دنبال آن خطر خیز چهارم کرونا در کشور هشدار داد. شکرخورد،واکسن بخرید خرفتها