معرفی مدیران متخلف در مقررات کنترل دارایی بانکی به هیات انتظامی٩٩

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقام مسئول بانک مرکزی در گفت‌وگو با ایلنا: معرفی مدیران متخلف در مقررات کنترل دارایی بانکی به هیات انتظامی/ افزایش ٨.٧ درصدی بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی نسبت به اسفند٩٩

علی‌اکبر میرعمادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره فرایند و روند اعمال دستورالعمل کنترل خلق پول بانک‌ها، اظهار داشت: شورای پول و اعتبار در یکهزار و سیصد و سومین جلسه یازدهم ابان ماه سال گذشته، با پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر اعمال «سیاست احتیاطی کنترل رشد ترازنامه شبکه بانکی» موافقت کرد. به دنبال این مصوبه، هیئت عامل بانک مرکزی هم در سی‌وششمین جلسه مورخ 19 دی ماه سال گذشته، محورهایی را جهت اجرای سیاست‌های یاد شده توسط بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی به تصویب رساند.

مدیراداره ارزیابی سلامت نظام بانکی ادامه داد: همچنین مطابق ماده بخشنامه در صورت تخطی مؤسسه اعتباری از حدود مقرر در مقاطع سالیانه، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره آن به هیات انتظامی معرفی می‌شوند. بر اساس اطلاعات دریافتی، تعدادی از بانک‌ها و مؤسسات اعتباری حدود مقرر در بخشنامه یاد شده را رعایت نکرده‌اند و سپرده قانونی آنها افزایش یافته است.

میرعمادی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به سقف تعیین شده، رشد نقدینگی تا پایان سال به سطحی کمتر از 30 درصد می‌رسد، ادامه داد: . تلاش تمامی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری و بخش‌های مختلف بانک مرکزی آن است نرخ مذکور کنترل شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت فعالان حقوق زنان در کابل به دست طالبان در پی اعتراض به حجاب اجباریطالبان تعدادی از فعالان حقوق زنان در کابل را با یورش به خانه‌های آن‌ها پس از ضرب و شتم بازداشت کرده‌اند. لعنت بر شما. خوب کاری کرده اند این تهمت است به طلبان دروغ است
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ اُمیکرون در حال تبدیل به سویه غالب در کشوردر پی افزایش تدریجی آمار روزانه مبتلایان به کرونا و بالا رفتن شمار ابتلا به سویه امیکرون در ایران، وزیر بهداشت درباره غالب شدن این سویه جدید در کشور هشدار داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کارزار اعتصاب غذا در مقابل محل مذاکرات وین در اعتراض به گروگانگیری‌های ایرانعده‌ای از شهروندان ایرانی در کنار بری روزن، دیپلمات سابق آمریکایی که در هنگام اشغال سفارت آمریکا در تهران به گروگان گرفته شده بود و همچنین نزار زکا، شهروند مردم ایران از این کارزار رنج میبرند. کاش بر ای حقوق بشر آمریکایی هم اعتصاب میکردید. عربستان و امارات با کمک اطلاعاتی آمریکا و انگلیس زنان و بچه های یمنی رو می‌کشند ولی مدافعان به اصطلاح حق ق بشری همگی خفه شدند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی بیشترین مبتلایان به امیکرون در نیمه غربی کشوربنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه آمار جان‌باختگان کرونا در یک شبانه‌روز گذشته افزایش و شمار مبتلایان جدید در این بازه زمانی کاهش یافته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی ائتلاف عربی به زندانی در شمال یمن ده‌ها کشته به جا گذاشتگزارش‌ها حاکی از آن است که در حمله هوایی ائتلاف عربی به‌رهبری عربستان سعودی به زندانی در شمال یمن ده‌ها نفر کشته شده‌اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نزار زکا به صدای آمریکا: تا آزادی گروگان‌ها در ایران به اعتصاب غذا ادامه می‌دهمنزار_زکا، شهروند لبنانی مقیم آمریکا پس از ورود به وین پایتخت اتریش و آغاز اعتصاب غذای خود به صدای آمریکا گفت در کنار بری_روزن و تا زمانی که تمامی گروگان‌ها در ایران آزاد نشوند به اعتصاب ادامه می‌دهد. حمایت کمپین حقوق بشری پنج هزار نفری از تحصن وین کمپین «عمل به اعلامیه جهانی حقوق بشر» با بیش از پنج هزار عضو، از تحصن وین در حمایت از زندانیان سیاسی در ایران حمایت کرد. دادخواهان_دربند HungerStrike4Life ای_شیاد_دروغگو_نهار_چه_خوردی؟ جمشید_برزگر_سانویچ_سوسیس_حورده_است 👺🤣👺👺 میهن پرست واقعی این‌بانو است. مخو بازی های فیک شما نمیشویم وین برجام اعتصاب_غذا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »