مهریز

مهریز

معرفی مهریز به عنوان تبعید‌گاه؛ مردم ناراضی‌اند

14/08/2020 08:55:00 ق.ظ

رییس شورای شهر مهریز گفت مردم از اعلام نام این شهر به عنوان تبعیدگاه ناراضی و خواستار تجدید نظر مسوولان در این مورد هستند. به تازگی وزارت کشور نام شهرستان مهریز را در کنار ۳۵ شهر دیگر به عنوان یکی از شهرهای تبعیدگاهی به قوه قضاییه معرفی کرد. اخبار_ایران

به تازگیوزارت کشور نام شهرستان مهریز را در کنار ۳۵ شهر دیگر به عنوان یکی از شهرهای تبعیدگاهی به قوه قضاییه معرفی کرد.علیرضا ابویی هم در واکنش به این موضوع گفته که «معلوم نیست برچه اساسی این شهرستان در فهرست شهرهای تبعیدگاهی کشور اعلام شده است.»

ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند

ابویی افزوده «برخی تصمیم‌ها بدون بررسی، نه تنها هیچ سودی برای کشور به همراه ندارد بلکه موجب نگرانی مردم  می‌شود.»وی اظهار امیدواری کرده که مقام‌های مسئول هر چه سریع‌تر نام مهریز را از این فهرست حذف کنند.بنای اولیه مهریز را به مهرنگار دختر انوشیروان ساسانی قبل از گسترش اسلام در ایران نسبت می‌دهند و مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری  در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

ادامه مطلب: ایران وایر »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

آثار تاریخی قونیه در اروپا معرفی می‌شوندآثار تاریخی استان قونیه ترکیه طی یک پروژه در کشورهای اروپایی معرفی خواهند شد. - خبرگزاری آناتولی

درخواست از ماکرون برای انتقال خاکستر ژیزل حلیمی به آرامگاه مشهور پانتئونرژیس دبره، نویسنده فرانسوی: به همت ژیزل حلیمی متوجه شدم «آزادی زنان یعنی آزادی مردم».

مجلس به مدرس خیابانی اعتماد نکردنمایندگان با تصدی‌گری مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صعنت، معدن و تجارت مخالفت کردند.

کامالا هریس زنی که رقیب جو بایدن بود و حالا معاون او - BBC News فارسیانتخاب کامالا هریس به عنوان معاون جو باید نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، واکنش‌های زیادی داشته‌است.

ابتکار جدید گوگل؛ اپلیکیشنی که می‌تواند برچسب کالاها را برای نابینایان بخواندگوگل اپلیکیشن تازه‌ای را معرفی کرده است که می‌تواند به کم بینایان و نابینایان در زمان خرید از سوپرمارکت کمک کند.

آیت‌الله جنتی: دولت و به خصوص مردم در حد توان به لبنان کمک کننددبیر شورای نگهبان با اشاره به 'حرکت‌های مومنانه مردم کشورمان در ایام کرونا' توصیه کرد که دولت و به خصوص مردم در حد توان و وسع خود به مردم حادثه دیده لبنان نیز کمک کنند.