معرفی لیونل مسی به عنوان سفیر گردشگری سعودی

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معرفی لیونل مسی به عنوان سفیر گردشگری سعودی العربيه_فارسى

احمد الخطیب، وزیر گردشگری سعودی از تعیین لیونل مسی، ابر‌ستاره آرژانتینی فوتبال جهان به عنوان سفیر گردشگری سعودی خبر داد.

به گزارش «العربیه» در این رابطه وزیر گردشگری سعودی دوشنبه 19 اردیبهشت ضمن خوشامدگویی به این بازیکن آرژانتینی و ابرستاره فوتبال جهان در «توییتر» نوشت:« امروز به لیونل مسی و دوستان او در سعودی برای گذراندن تعطیلاتی ویژه که طی آن از گنجینه‌‌های دریای سرخ، فستیوال جده و تاریخ دیرینه آن بازدید خواهند کرد، استقبال می‌کنم. این اولین سفر به پادشاهی عربی سعودی نبوده و آخرین آن هم نخواهد بود، و باعث خشنودی من است که مسی را به عنوان سفیر گردشگری سعودی معرفی کنم.

شایان ذکر است که این سفر مسی به سعودی چهارمین سفر او از این دست پس از رهبری تیم ملی کشورش طی دیداری دوستانه با تیم ملی سعودی در سال 2011 است که در ورزشگاه بین‌المللی ملک فهد در ریاض و پیش از حضور او در جام «سوپر کلاسیکو» میان برزیل و آرژانتین در پایتخت سعودی برگزار شد. مسی سومین سفر خود به سعودی را در سال 2020 و در چارچوب دیدار با اتلتیکو مادرید اسپانیا طی رقابت نیمه نهایی انجام داد که در زمین استادیوم فوتبال شهرک ورزشی ملک عبدالله در جده برگزار شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پادشاه عربستان سعودی به بیمارستان انتقال یافتپادشاه عربستان سعودی به بیمارستان انتقال یافت به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی «واس»، ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه این کشور برای انجام برخی معاینات پزشکی به بیمارستان ملک فیصل شهر جده منتقل شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سعودی حمله تروریستی در غرب سینای مصر را به شدت محکوم کردپادشاهی عربی سعودی حمله تروریستی به ایستگاه تلمبه‌خانه آب در غرب سینای مصر را به شدت تقبیح و محکوم کرد. به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی «واس» وزارت خارجه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش معاون وزیر ورزش به خبر «ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه‌های مشهد»معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نقل مطلبی تحت عنوان 'ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌های مشهد' می‌گوید که محوریت موضوع تعیین ضوابط ویژه برای سه شهر مذهبی بود نه ایجاد محدودیت و ممنوعیت عمومی. یعنی جنون از چهره این آدم هویداست. بعد مملکت رو دادن دست این حیوانات لایعلم... عجیبتر ادمین پشت این این اکانت است و به مراتب حیوانی‌تر.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معترضان به جنگ اوکراین به سفیر روسیه در لهستان رنگ‌ پاشیدندشبکه‌های دولتی روسیه تصاویر این حادثه را بدون صدا پخش کردند تا آنچه احساسات «ضد روسی»‌ کشورهای غربی، به ویژه لهستان، می‌خوانند را به نمایش بگذارند. یک مشت برده امپریالیسم مزدور برای امپریالیست ها است نیونازی های ناتوان و تسلمی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک فلسطینی دیگر به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل به شهادت رسیدنظامیان اسرائیل به سوی یک نوجوان فلسطینی تیراندازی کرده و وی را به شهادت رساندند. - خبرگزاری آناتولی از این طرف برید با رژیم غاصب صهیونیستی روابط دوستانه برقرار کنید و از اون طرف کشته شدگان توسط سربازان این رژیم رو شهید خطاب کنید.کدوم رو باور کنیم؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار مهیب در پاسگاه میناب به دنبال تیراندازی به سوی سو‌خت‌برانویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌ که از وقوع یک انفجار مهیب در پاسگاهی در شهرستان میناب استان هرمزگان حکایت دارد. بر اساس گزارش‌ها، این انفجار در پی تیراندازی نیروهای نظامی به سوی سوختبران روی‌ داده است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »