معذرت تلویزیون ملی افغانستان از نشر «اشتباهی» عکس عملیاتی در عراق به نام ارتش افغان

26/09/1399 12:55:00 ب.ظ

پس از واکنش‌ها سرانجام رادیو و تلویزیون ملی افغانستان از نشر عکس یک عملیات در عراق که آن را به

پس از واکنش‌ها سرانجام رادیو و تلویزیون ملی افغانستان از نشر عکس یک عملیات در عراق که آن را به تلویزیون ملی افغانستان گفته است، نشر این عکس در صفحه‌های فیسبوک و توییتر این تلویزیون یک «خطای انسانی» بوده است و برای جلوگیری از ادامه این اشتباهات، روی یک میکانیزم کار می‌کند.

تلویزیون ملی افغانستان در صفحه رسمی فیسبوک خود نوشت: «نشر تصویر یک عملیات در عراق اشتباهاً به نام عملیات"قطعه‌ مرگ" یکی از قطعات نظامی کشور، در صفحات فسبوک و تویتر تلویزیون ملی افغانستان یک خطای انسانی بوده و مطابق به معیار نشراتی ما نیست؛ به این دلیل پوزش می‌طلبیم. ما به دلیل جلوگیری از همچون اشتباهات، روی یک میکانیزم کار می‌کنیم».

شایان ذکر است که تلویزیون ملی افغانستان دوشنبه 14 دسامبر 2020 در صفحه رسمی فیسبوک خود نوشت که در نتیجه عملیات «قطعه مرگ» نیروهای امنیتی افغان در ولایت هلمند در جنوب این کشور 20 «تروریست» کشته شدند. این تلویزیون در ضمیمه این خبر یک عکس که مربوط به یک عملیات در عراق بود نیز نشر کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>