معترضان عراقی به کنسولگری ایران در نجف حمله و اقدام به آتش زدن آن کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معترضان عراقی به کنسولگری ایران در نجف حمله و اقدام به آتش زدن آن کردند به گزارش رویترز به نقل از منابع پلیس و امنیتی عراق، کارکنان کنسولگری ایران در این شهر جنوبی عراق پیش از حمله ساختمان را تخلیه کرده بودند.

برایان هوک: تمام کشورها باید در مقابل تاکتیک‌های ایران برای بدنام کردن خبرنگاران و تهدید خانواده‌هایشان ایستادگی کنند

طبق بیانیه سازمان گزارشگران بدون مرز، تهدیدها علیه خبرنگاران بین‌المللی «اغلب به شکل حمله‌های آنلاین و به طور خاص در شبکه‌های اجتماعی است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصویری که رویترز از حمله معترضان عراقی به کنسولگری ایران در نجف مخابره کرده است

ماه ها پیش سرویس های اطلاعاتی حشدالشعبی اطلاع دادند که آمریکا در عراق برای آشوب در ایران خرابکار آموزش داره میده. حالا که تیرشون به سنگ خورده و شکست خوردند ، رفتن سراغ کنسولگری ایران. لج آمریکا در اومده. هر کاری میکنه میخوره به بن بست. دوران بزن در رو تمام شده.

این همون اتفاقی که سر قضافی آمد بترسید از روزی که بدتر از قضافی بمرید

متاسفم ک کارکنان کنسولگری از ترس جون کثیف و لایق زیر خاکشون در رفتند! فقط بلدند جان جوانان ایران را بگیرند، حرومزاده ها🤮😡 دیگه کارتون تمومه😁 همه ازتون متنفرند‼️ دنیا چشم دیدنتون را ندارد‼️ مرگ هم براتون کمه، باس ریز ریزتون کرد‼️ ملت ایران ک میخواد سر ب تن تک تکتون نباشه‼️🔪

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تنگه هرمز نظامی‌تر می‌شود؛ قطر و کویت به ائتلاف آمریکا و هلند به فرانسه می‌پیوندددر حالیکه قطر و کویت برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس اعلام آمادگی کردند، همزمان رسانه‌های هلندی می‌گویند که آمستردام در ماموریت دریایی تنگه هرمز به رهبری فرانسه مشارکت می‌کند. جمله بندى رو!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله موفقیت‌آمیز سایبری به پایگاه خبری 'اعماق' وابسته به داعش | DW | 26.11.2019پایگاه خبری و تبلیغاتی 'اعماق' که مهم‌ترین منبع خبری 'دولت اسلامی' (داعش) به شمار می‌آید، مورد حمله سایبری قرار گرفت. این پایگاه در جذب نیروهای افراطی به داعش عمل می‌کرده است. این حمله سایبری موفقیت‌آمیز اعلام شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نامه تند مایلی کهن خطاب به روحانی؛ از عشق به داریوش تا سرخوردگی سیاسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمایت از معترضان، مداخله در امور داخلی ایران است/تجمع‌کنندگان در شعارهای خود به جای ترامپ، روحانی را سرزنش می‌کردند/ کاخ سفید اعتراضات را گامی برای تغییر حاکمیت می‌دانستمقام پیشین کاخ سفید در گفت‌وگو با ایلنا: حمایت از معترضان، مداخله در امور داخلی ایران است/تجمع‌کنندگان در شعارهای خود به جای ترامپ، دولت را سرزنش می‌کردند/ کاخ سفید اعتراضات را گامی برای تغییر حاکمیت می‌دانست
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درگیری و تیراندازی در دومین شب حمله نیروهای حزب الله و جنبش امل به معترضان در لبناندرگیری ها بین طرفداران سعد حریری نخست وزیر لبنان و نیروهای حزب الله و امل، دو گروه شیعه مسلح، به تیراندازی کشیده شد. به گزارش خبرگزاری رویترز، این درگیریها که در واپسین ساعات دوشنبه شب ۴ آذر در دومی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تسلیت خاتمی به روحانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »