معترضان در آمریکا تندیس کریستوف کلمب را به آب انداختند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

🎥 معترضان در آمریکا تندیس کریستوف کلمب را به آب انداختند بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مجسمه کریستوف کلمب در ایالت ویرجینیا روز سه‌شنبه نهم ژوئن توسط معترضان تخریب به آتش کشیده و سپس به دریاچه پرتاب شد.

این حادثه در شهر ریچموند پس از آن اتفاق افتاد که معترضان جنبش جان سیاه‌پوستان اهمیت دارد در پارک بِرد خواستار پایین کشیدن این مجسمه شدند. مجسمه کریستوف کلمب در دسامبر سال ۱۹۲۷ در ریچموند نصب شد. این نخستین مجسمه کلمب بود که در جنوب ایالات متحده آمریکا نصب می‌شد.پایین آوردن این مجسمه در شرایطی رخ می‌دهد که موجی از سرنگونی تندیس‌ها از لندن گرفته تا ایالات متحده و بلژیک کلید خورده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کریس شما از روی نقشه ما ایرانیها به آمریکا رفت و اونجا رو اشغال کرد نه کشف، منتها شما اروپایها اینقدر وقیح هستید که وقتی ابوعلی سینا رو پزشک اسپانیایی میدونید کریس آدم کشتون رو کاشف معرفی میکنید، درسته که ما بی عرضه هستیم اما مثل شما خر نیستیم. یه کم تاریخ رو تحریف نکن قرمساق.😡

شعار امروز مردم آمریکا : اسرائیل را رها کن فکری بحال ما کن

احمق ها عوض مجسمه بروید کسانی که در رأس قدرت هنوز مسئول ذلت مردمند را بکشید پائین

بالاخره نوبت او هم رسید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادوارد کالستون؛ تاجر برده که بریتانیایی‌ها مجسمه‌اش را برافکندند کیست؟سرنگونی مجسمه ادوارد کالستون، تاجر برده در قرن ۱۷و ۱۸ میلادی، توسط معترضان به نژادپرستی واکنش های زیادی را برانگیخت و خبرساز شد. چرا برخی سرنگونی مجسمه او را «جرم» می دانند؟ یک حرامزاده بوده که الان در جهنم بسر میبرد و هر آینه به جناب مالک نگهبان جهنم میگوید : تورا به خدا تو را بخدا تورا بخدا و..... مرا به دنیا بازگردانید تا کارهای خداپسندانه و نیکوکارانه انجام دهم. پاسخ میشنود : بچش، اینست حقیقت و روح اعمال زشتت در دنیا. اینست عاقبت مردم آزاری.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چرا معترضان در شهر بریستول بریتانیا تندیس ۱۲۵ ساله را سرنگون کردندچرا معترضان در شهر بریستول بریتانیا تندیس ۱۲۵ ساله را سرنگون کردند به گزارش شبکه خبری «فاکس»، معترضان در شهر بریستول تندیس ادوارد کالستون، مالک «شرکت سلطنتی آفریقا» در قرن هفدهم، را پایین کشیدند و به داخل رودخانه پرتاب کردند. یکی از جنایتکاران بزرگ در تاریخ بشر بود که همانند فاتحان آمریکای شمالی و لاتین ، اعتبار خود را از ویرانی و نابودی تمدن های کخن و هولوکاست هایی دهها برابر بزرگتر از هیتلر بدست آوردند. اما چون تاریخ را فاتحان جنگ دوم جهانی نوشتند 'فعلا' اسطوره اند. چون مظهر نژاد پرستی و جنایت علیه بشریت بود اما بخاطر منافعی که برای سرمایه داران فراهم کرد برای او مجسمه یادبود ساختند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تولید پارچه خود‌تمیز شونده و ضد کرونا در فرانسهآزمایش‌هایی که در لابراتوارهای مستقل آمریکایی و اسپانیایی به روی این پارچه انجام شده کارایی آن را در مقابله با ویروس کرونا به اثبات رسانده است. احزنت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیشتازی 10 درصدی بایدن نسبت به ترامپ در نظرسنجی جدید- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimپیشتازی ۱۰ درصدی بایدن نسبت به ترامپ در نظرسنجی جدید نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ نسبت به رئیس جمهور فعلی آمریکا ۱۰ درصد پیشتاز است Election2020 سگ زرد ، برادر شغال خوشحال باشين!!!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مرگ جورج فلوید، مایه چه تغییراتی در آمریکاست؟‏ - BBC News فارسیدو هفته پس از کشته شدن جورج فلوید، مرد سیاهپوست ٤٦ ساله زیر فشار زانوی مأمور پلیس در مینیاپولیس آمریکا همچنان اعتراضات به این رویداد در ایالات متحده ادامه دارد.‏ مرگ جورج فلوید احتمالاً باعث میشه bbc و جزیره انگلیس از روی کره زمین محو بشن .
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گابن؛‌ دو ویدئو از خشم روستائیان علیه دولت مرکزی و نابودی محموله غذاییاهالی روستای کاباگا در گابن بدلیل عصبانیت و خشم علیه دولت مرکزی، محصولات غذایی دولتی را نابود کرده و مقامات دولتی حاضر را تهدید به مرگ کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »