معترضان به‌ ‌پاسگاه سرجنگل در حمایت گروهک‌های معاند نظام بودند / افراد مسلح ناآرامی‌های سراوان شناسایی شد‌ند- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 67 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معترضان به‌ ‌پاسگاه سرجنگل در حمایت گروهک‌های معاند نظام بودند افراد مسلح ناآرامی‌های سراوان شناسایی شد‌ند

وی ادامه داد: موضوع مهم مورد اشاره این بود که هیچ کشوری نمی‌پذیرد معترضین وارد جایگاه حاکمیت سیاسی بشوند و اتفاقی هم نیفتد، در اینجا بالاخره با همدلی و مماشات نسبت به قضیه اجازه ندادند ابعاد این اتفاق گسترده بشود، اگرچه خساراتی به فرمانداری سراوان وارد شد؛ ما بیشتر مسائل را به سمتی بردیم که معتمدین هم متوجه باشند که هرج و مرج جمعیت جوانان را کنترل بکنند و به این ترتیب آب در آسیاب دشمن نیز ریخته نشود.

مرعشی افزود: به هر حال اکنون قرار شده که معتمدین همچون گذشته مراقب امنیت باشند، امنیت برای همه کشور خوب است و صحبت بیشتر بر سر این بود که اگر اتفاقی بیفتد، تر و خشک با هم خواهند سوخت و جوانان و هیجانات شان باید کنترل شود؛ یک بمبارانی شبکه‌های مجازی می‌کنند و یک موجی نیز ایجاد می‌شود که موج‌سواری هم می‌کنند و باید مراقب این مسائل باشیم؛ در این میان ما می‌دانیم آن افرادی که اقدام مسلحانه کردند از مردم نیستند و باید آنها را جدا کنیم تا تکلیف شان را نیز تعیین کنیم.

وی ادامه داد: از افراد مسلح نیز کسی بازداشت نشده است اما برخی شناسایی شده‌اند و یک تعدادی از آنها نیز که با آن شمائل به سمت پاسگاه تیراندازی کردند در حمایت از گروهک‌های معاند نظام هستند و نقطه‌ای هم که این اتفاق افتاده است اصلا ربطی به مرز نداشت که البته خسارات بیشتر به فرمانداری سراوان وارد شده است و وقتی مردم وارد آنجا شدند، به کامپیوترها، شیشه‌های فرمانداری، درب ورودی سالن اجتماعات، میز و صندلی‌ها آسیب زدند.

این مقام مسئول در سیستان و بلوچستان در پایان یادآور شد: نکته ‌حمله ‌به فرمانداری سراوان‌ این بود که به تمثال مقام معظم رهبری و پرچم هیچ تعرضی نشده بود که از نکات مهم ماجراست و نشان می‌دهد این افرادی که با سر و صورت بسته آمدند و به شیشه‌ها سنگ زدند، برای اعتراض به قضیه مرز آمده بودند و علتش هم این بود که دقیقا نمی‌دانستند که چه خبر است و تحت تاثیر شبکه‌های اجتماعی تصور می‌کردند که چندین نفر جان‌شان را در مرز از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کیر معاندین تو دهن تو و رهبرت

چرامسئولین نظام با لحنی تند و درخور وهابی تکفیری داعشی‌های تروریست جیش الظلم نزدیک به آل یهودعربستان سعودی وووو... که بطرف مقرمامورین امنیتی وانتظامی تیراندازی کرده‌اند!رابا بیانیه‌های شدیدالحن نظامی ازطریق رسانه های گروهی مورد سرزنش وتهدید به انتقام موردخطاب قرارنمی‌دهند؟!

دادن پاسخ دندان شکن به داعشیان خون آشام وجلاد جنایتکار تروریست و دشمنان دین ، مذهب و کشور الزامیست٪٪

دادن پاسخ دندان شکن به داعشیان خون آشام جلاد جنایتکار تروریست و دشمنان دین و مذهب کشور الزامیست ٪

خوب بگو ۷۰ میلیون ایرانی معاند و جاسوس ، خودتو راحت کن

آنها باید محاکمه شوند تا دیگر جرأت نکنند علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شورش کنند و همه کسانی که آنها را حمایت می کنند

بااین آشوب گران مذاکره میشه اما کارگران گرسنه هفت تپه و هپکو زیر باطوم خورد میشوند، بنازم به عدالتی که همچیز توش هست بجز بوی از اسلام نبرده.

اظهر من الشمس است که سرویسهای وهابی ال سقوط و محور عربی عبری وغربی پشت این جنایات هست وگرنه حساب مردم غیور بلوچ این مرزداران بی ادعا و وطن پرست با بقیه جداست

سیا و ای اس ای پاکستان ، شوخی دیگه نباید کرد که هر گوساله ایی پاشه شروع کنه مرزهای ایران رو نا امن کنه، چنان ضربه بایدن به اون تخمه صهیون بایدن و بلیکن زد که خیال تروریست پروری از سرشون بیوفته !

بهتره بگی این نظامه که معاند مردم هست

چرت و پرت

باید کسانی که انها رو تحریک کردن محاکمه شوند سعید_حجاریان حسام_الدین_آشنا مصطفی_تاجزاده و....

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها