معترضان دموکراسی‌خواه هنگ‌کنگ از کنگره آمریکا می‌خواهند این دولت‌شهر تحریم شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معترضان دموکراسی‌خواه هنگ‌کنگ از کنگره آمریکا می‌خواهند این دولت‌شهر تحریم شود دو سناتور جمهوریخواه، تد کروز از ایالت تگزاس و جاش هاولی از ایالت میزوری، برای حمایت از معترضان به هنگ کنگ رفتند.

صدای آمریکا - فعالان دموکراسی خواه در هنگ کنگ از کنگره ایالات متحده می خواهند یک لایحه حقوق بشری را تصویب کند که آن مرکز مالی بین المللی را هدف تحریم قرار می دهد. منتقدان می گویند لطمات این قانون از مزایای آن بیشتر است.

سناتور هاولی در توئیتی گفت: «گاه سرنوشت یک شهر چالش های یک نسل را رقم می زند. پنجاه سال پیش برلین بود. امروز نوبت هنگ کنگ است.» مقام های طرفدار پکن که ممکن است هدف تحریم های حقوق بشری آمریکا قرار بگیرند، اقدام آمریکا را مداخله در خودگردانی هنگ کنگ می بینند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قطر: ترکیه گروه های که امنیت ملی این کشوررا تهدید می کند، هدف قرار می دهدوزیر امور خارجه قطر: ترکیه گروه های که امنیت ملی این کشوررا تهدید می کند، هدف قرار می دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند🔺رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند ⚡️مقامات کرد سوریه اعلام کردند در پی حمله ترکیه به شمال شرقی سوریه، بیش از ۲۷۵ هزار نفر آواره شده‌اند که بیش از ۷۰ هزار کودک در بین آواره‌گان وجود دارد. نتیجه ی سیاست های روسیه در منطقه بر باعث و بانی این جنایت، لعنت زمینیان و آسمانیان وغیره ، آمین
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حماس: حق ترکیه در دفاع از مرزهایش را درک می کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایتالیا صادارات اسلحه به ترکیه را متوقف می کند🔺ایتالیا صادارات اسلحه به ترکیه را متوقف می کند ⚡️لوئیجی دی‌مایو، وزیر خارجه ایتالیا روز سه‌شنبه ۲۳ مهرماه تایید کرد که پس از حمله نظامی ترکیه علیه کردها به مناطق شمالی سوریه، رم صادرات اسلحه به ترکیه را ممنوع خواهد کرد. با جنگ ترکیه و امتناع بلافاصله ی کشورهای غربی در ارسال سلاح به ترکیه، شاهد هستیم که در کشتار کودکان یمنی و فلسطینی سهیم هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه و عربستان همکاری در زمینه انرژی را تقویت می کنند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لاریجانی: با توجه به ناهنجاری‌های ترامپ، رهبران دنیا باید به هم اعتماد بیشتری کنندرئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ناهنجاری‌های ترامپ در صحنه بین‌الملل، رهبران دنیا باید به هم اعتماد بیشتری کنند تا از این طریق برخی از ناهنجاری‌های ترامپ علاج شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »