معترضان هنگ کنگی خواستار ممنوعیت دسترسی پلیس به پرونده‌های پزشکی شدند

21/06/1398 05:40 ب.ظ

معترضان هنگ کنگی خواستار ممنوعیت دسترسی پلیس به پرونده‌های پزشکی شدند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

زنی که چشمش در جریان اعتراضات هنگ کنگ آسیب دیده بود، روز پنج‌شنبه ۱۲ سپتامبر در جلسه دادگاهی که موضوع آن ممنوع کردن پلیس از دسترسی به پرونده پزشکی افراد بود، شرکت کرد.این زن که به «Miss K» مشهور است، به نماد اعتراضات سه ماه اخیر در هنگ کنگ تبدیل شده است. بسیاری از معترضان هنگ کنگی نیز این روزها با استفاده از یک چشم‌بند خونین یا بستن یکی از چشم‌هایشان، حمایت خود را از او اعلام می‌کنند.

زنی که چشمش در جریان اعتراضات هنگ کنگ آسیب دیده بود، روز پنج‌شنبه ۱۲ سپتامبر در جلسه دادگاهی که موضوع آن ممنوع کردن پلیس از دسترسی به پرونده پزشکی افراد بود، شرکت کرد.

این زن که به «Miss K» مشهور است، به نماد اعتراضات سه ماه اخیر در هنگ کنگ تبدیل شده است. بسیاری از معترضان هنگ کنگی نیز این روزها با استفاده از یک چشم‌بند خونین یا بستن یکی از چشم‌هایشان، حمایت خود را از او اعلام می‌کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اپل از محصولات جدید خود رونمایی کرد؛ از گوشی آیفون ۱۱ تا پخش تلویزیونی♦️ اپل از محصولات جدید خود رونمایی کرد؛ از گوشی آیفون ۱۱ تا پخش تلویزیونی 📱 گوشی آیفون ۱۱ با دوربین ۱۲ مگاپیکسل و دو لنز با قیمت ۶۹۹ دلار و گوشی «آیفون ۱۱ پرو» دارای سه لنز دوربین، لنز واید، اولتر واید و تله با قیمت ۹۹۹ دلار به بازار عرضه می شود.

گزارش یورونیوز از تهران؛ روایتی از زندگی یونس ۷ ساله در سایه تحریم‌هایونس هفت ساله در دوره‌ای حساس، دسترسی به درمان را از دست داد. آنچه می‌توانست زندگی او را نجات دهد.خانواده او می‌گویند که تحریم‌های آمریکا علیه ایران عامل مهمی در ایجاد این وضعیت است. گزارش اختصاصی یورونیوز از تهران را ببینید.

بیش از یک میلیون نفر از اهالی ادلب آواره شده‌اند

صادرات 1100 تن «سنگ طلق» از افغانستان به چینچهل و یک واگن حامل 1100 تن سنگ تالک از افغانستان به چین صادر شد. - خبرگزاری آناتولی

رونمایی از آیفون‌های ارزان‌تر، دوربین سه‌گانه و سرویس آنلاین تلویزیونی اپلشرکت اپل در کنفرانس سالانه‌ خود از سخت‌افزارها و خدمات تازه‌اش، ازجمله آیفونی با دوربین سه‌گانه و یک سرویس پخش تلویزیونی آنلاین، رونمایی کرد. آیفون_۱۱ آیفون_۱۱_پرو اپل_آرکید اپل_تی‌وی_پلاس بیشتر بخوانید:

شرکت خودروسازی «لندرور» از ماشین مدل جدید به نام «دیفندر» رونمایی کردشرکت خودروسازی «لندرور» از ماشین مدل جدید به نام «دیفندر» رونمایی کرد به نوشته یو‌اس‌ای تودی، به این ترتیب این مدل مشهور لندرور از سال آینده میلادی پس از نزدیک به دو دهه، بار دیگر برای فروش در آمریکای شمالی عرضه می شود.