معاوضه میان اسرائیل و سوریه؛ عرضه واکسن روسی در قبال آزادی یک اسرائیلی | DW | 21.02.2021

03/12/1399 06:08 ب.ظ

رسانه‌ها از کمک یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری اسرائيل به سوریه برای تهیه واکسن کرونا در ازای آزادی یک اسرائيلی زندانی در دمشق خبر داده‌اند.

رسانه‌ها از کمک یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری اسرائيل به سوریه برای تهیه واکسن کرونا در ازای آزادی یک اسرائيلی زندانی در دمشق خبر داده‌اند. جزئيات این معامله که ظاهرا با میانجی‌گری مسکو میان این دو کشور متخاصم حاصل شده منتشر نشده است.

به نوشته سایت تاگس شاو آلمان، کمک اسرائيل به تأمین واکسن سوری‌ها، در اسرائيل با انتقاد مواجه شده است؛ به‌ویژه به این دلیل که اسرائيل از انتقال مقادیر بیش‌تری واکسن به جمعیت میلیونی فلسطینی‌های ساکن نوار غزه و کرانه غربی رود اردن امتناع ورزیده است.

بنیامین‌ نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائيل گفته است، در این ماجرا حتی"یک واکسن اسرائيلی" نیز معامله نشده است. اما او به این پرسش که آیا اسرائيل برای این معامله واکسن‌های روسی خریداری کرده پاسخی نداد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه

ایمنی ۸۰ درصدی واکسن کرونای «پاستور»/در خرید واکسن هیچ عدالتی در میان نیسترئیس انستیتو پاستور ایران: واکسن کرونای انستیتو پاستور یک واکسن ایمن است و می‌تواند در بدن تا ۸۰ درصد ایمنی ایجاد کند، واکسن‌های دیگری هم در انستیتو پاستور برای کرونا داریم که کاملاً بومی و از تکنولوژی های فوق برتر هستند که در حال انجام مطالعات آنها هستیم خدا قوت به همکاران عزیز🌷 زارررت حالایکیشوبه ثمرمیرسوندین تا بعد

کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن🔺کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از نهم تا دهم اردیبهشت، ۲۰ هزار و ۷۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۳۹۱ بیمار جان خود از دست دادند. بیشتر بخوانید:

مرگ یک نفر و خونریزی مغزی یک نفر دیگر در دانمارک پس از دریافت واکسن آسترازنکاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

آلمان استفاده از واکسن آسترازنکا را محدود کرد؛ مرگ یک نفر در فرانسه در اثر تزریقانستیتوی پزشکی «پاول ارلیش» که در موضوعات مرتبط با واکسیناسیون به دولت آلمان مشاوره می‌دهد، در حال بررسی ۳۱ گزارشی است که از ایجاد لخته خون در افراد واکسینه شده دریافت کرده است. اگر هیتلر زنده بود الان نخبه های آلمان را وادار میکرد واکسن کرونا را در آلمان بسازند !! اینهمه آلمان باهوش داره انگیزه نداره !!😬😬😁😁 shabar000 بازو

کرونا در ایران؛ از واکسن پولی تا درگذشت ۴۰۵ تن در یک روز