معاون رئيس‌جمهور ترکیه: اسد تاوان حمله بزدلانه را خواهد پرداخت

28/02/2020 06:44:00 ق.ظ

فواد اوکتای معاون رئیس جمهور ترکیه

معاون رئيس‌جمهور ترکیه: اسد تاوان حمله بزدلانه را خواهد پرداخت

28.02.2020آنکارا/ احمد سرتان اصول/ خبرگزاری آناتولیفواد اوکتای، معاون رئيس جمهور ترکیه با صدور بیانیه‌ای در واکنش به حمله هوایی رژیم اسد به محل استقرار نیروهای ترکیه در ادلب تاکیدکرد: اسد رئیس دولت تروریستی و عناصر رژیم به عنوان جنایت‌کاران جنگی در تاریخ ثبت شده و تاوان این حمله بزدلانه را خواهند پرداخت.

وی در این بیانیه همچنین افزود: برای سربازانی که به منظور تامین امنیت مرزهای کشورمان در ادلب حضور داشته و در حمله بزدلانه رژیم اسد به شهادت رسیدند از خداوند متعال طلب رحمت و ضمن عرض تسلیت به خانواده های آنان و ملت ترکیه برای مجروحان آرزوی شفای عاجل می‌کنم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ شولتس: اعتراضات زنان شجاع ایران مرا تحت تاثیر قرار داد

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

دشكم يابس؟ شما حمله کردید به خاک سوریه حالا شدید مظلوم؟ غلطی نکنید که اوضاتون از اینی که هست بدتر بشه.

ابتلای معاون رئيس‌جمهور ایران به ویروس کرونا

کرونا در ایران؛ معاون رئيس‌جمهور به ویروس کرونا مبتلا شد | DW | 27.02.2020تعداد قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در ایران افزایش یافته است. به گفته مقام‌های رسمی تاکنون ۲۶ نفر جان باخته‌اند و ۲۴۵ نفر مبتلا شده‌اند.۲۰ استان از ۳۱ استان ایران با این مساله درگیر هستند. پس بالخره چیزی هم در دنیا پیدا میشه که بتونه آخوندها رو بکشه :) شماهم همون اشتباهی که من کردم کردین؟

پاسخ معاون ظریف به وزیر امور خارجه عربستان:دیگران را بخاطر اشتباه خودتان سرزنش نکنیدپاسخ معاون ظریف به وزیر امور خارجه عربستان: دیگران را بخاطر اشتباه خودتان سرزنش نکنید ایران همواره از مذاکره برای پایان دادن به این جنگ حمایت کرده است حق ندارید به دلخواه خود با مردم منطقه رفتار کنید و انتظار داشته باشید آنها به شما پاسخ ندهند

ابتلای 2 معاون علوم‌پزشکی، 10 پزشک و پرستار قمی به کرونا/ شاید کار به بیمارستان صحرایی بکشدقائم مقام دانشگاه علوم پزشکی: *۲ معاون علوم‌پزشکی، ۱۰ پزشک و پرستار قمی به کرونا مبتلا شده‌اند *در صورتی که مسائل بهداشتی به درستی در قم رعایت نشود شاید نیاز به تخت ما، به دو تا سه هزار هم برسد *شاید کار به بیمارستان صحرایی بکشد كل عوامل خانمانسوز سپاه و چهارپاه رو بايد بدون فوت وقت إعدام كنن اينا باعث ورود اين ويروس كشنده به ايران شدن توسط هواپيمايي ماهان كير تو قبر خميني كه اين نيروي خانمانسوزو پروبال داد PedramSoltani1 قم مرکز انتشار نادانی و خرافات در ایران و جهان است. در اون حرم آنتی باکتریال‌تونو نبندید بیمارستان صحرایی هم افاقه نمیکنه.

افزایش شمار شهدای ارتش ترکیه در ادلب به 33 تنشمار شهدای حمله هوایی امشب رژیم اسد به محل استقرار نیروهای ارتش ترکیه در ادلب سوریه به 33 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی شهدای إسرائیل شهدا ؟ 😂😂😂 استاندار حتای ترکیه: شمار شهدای حمله هوایی رژیم اسد به محل استقرار نیروهای کشورمان در ادلب به 33 نفر رسید

کرونا در ایران؛ معاون رئيس‌جمهور به ویروس کرونا مبتلا شد | DW | 27.02.2020تعداد قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در ایران افزایش یافته است. به گفته مقام‌های رسمی تاکنون ۲۶ نفر جان باخته‌اند و ۲۴۵ نفر مبتلا شده‌اند.۲۰ استان از ۳۱ استان ایران با این مساله درگیر هستند. پس بالخره چیزی هم در دنیا پیدا میشه که بتونه آخوندها رو بکشه :) شماهم همون اشتباهی که من کردم کردین؟

معاون رئيس جمهور ترکیه در واکنش به حمله هوایی رژیم اسد به محل استقرار نیروهای مسلح ترکیه در ادلب تاکید کرد رئیس دولت تروریستی و عناصر رژیم تاوان این حمله بزدلانه را خواهند پرداخت.معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور ایران در امور زنان و خانواده به ویروس کرونا مبتلا شد.[۱۸:۱۰] معصومه ابتکار معاون رئيس‌جمهور به ویروس کرونا مبتلا شد فریبا ابتهاج، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: «با توجه به وجود برخی علائم آلودگی معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور به ویروس کرونا در روز گذشته آزمایش از ایشان به انجام رسید که صبح امروز جواب آن مثبت اعلام شد.به گزارش ایسنا ، محسن بهاروند، در این نشست گفت: آمریکا کشوری است که بعنوان عضو دائم شورای امنیت قطعنامه آن را نقض می کند، دیگران را  به نقض این قطعنامه مجبور می کند و در عین حال از ایران انتقاد می کند که همان قطعنامه را رعایت نکرده است.

28.02.02.2020 آنکارا/ احمد سرتان اصول/ خبرگزاری آناتولی فواد اوکتای، معاون رئيس جمهور ترکیه با صدور بیانیه‌ای در واکنش به حمله هوایی رژیم اسد به محل استقرار نیروهای ترکیه در ادلب تاکیدکرد: اسد رئیس دولت تروریستی و عناصر رژیم به عنوان جنایت‌کاران جنگی در تاریخ ثبت شده و تاوان این حمله بزدلانه را خواهند پرداخت.» پیش از معصومه ابتکار، چند مقام دولتی دیگر، از جمله معاون وزیر بهداشت، شهردار منطقه ۱۳، دو  نماینده مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. وی در این بیانیه همچنین افزود: برای سربازانی که به منظور تامین امنیت مرزهای کشورمان در ادلب حضور داشته و در حمله بزدلانه رژیم اسد به شهادت رسیدند از خداوند متعال طلب رحمت و ضمن عرض تسلیت به خانواده های آنان و ملت ترکیه برای مجروحان آرزوی شفای عاجل می‌کنم.  به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، ابتهاج در ادامه همچنین تصریح کرد:  خانم ابتکار هم اکنون برای سپری کردن دوران بیماری خود در منزل بستری است. گفتنی است رژیم اسد پنجشنبه شب 27 فوریه محل استقرار نیروهای ارتش ترکیه را که برای برقراری آتش‌بس در ادلب مستقر هستند، هدف حمله هوایی قرار داد.

بر اثر این حمله تاکنون 29 تن از آنان به شهادت رسیده‌اند. گفتنی است بنا به اعلام وزارت بهداشت ایران تاکنون 246 تن از شهروندان این کشور به ویروس کرونا مبتلا و 28 نفر نیز در اثر بیماری جان خود را از دست داده اند. این خبر را علی کاشانی حیدری، سخنگوی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی اعلام کرد. .