معاون رئیس‌جمهور: مصممیم وضعیت موجود را به نفع مردم متحول کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 86 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 38%
  • Publisher: 63%

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت مردمی با طرح، برنامه و گفتمان مشخص در مسیر بهبود و ارتقای شرایط کشور گام بر می دارد، اظهار داشت: امروز با همگرایی که بین قوای سه گانه ایجاد شده است مصمم هستیم وضعیت موجود را به نفع مردم متحول کنیم.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، سید محمد حسینی امروز در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه کرمان با تشریح و تبیین رویکردها و اقدامات دولت مردمی گفت: امروز رئیس جمهور با اشراف و شناخت کامل از وضعیت اقتصادی کشور با جدیت امور کشور را پیگیری می‌کند.

معاون امور مجلس رئیس جمهور در ادامه در تبیین تصمیم مردم سازی و توزیع عادلانه یارانه ها اظهار داشت: متاسفانه با یک تصمیم خلق الساعه و بدون مشورت با اقتصاددانان و نخبگان، زمانی که ترامپ از برجام خارج شد تصمیمی با عنوان ارز ترجیحی اتخاذ گردید که هدف آن در ظاهر این بود که کالاهای اساسی با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار بگیرد اما در عمل به نفع رانت‌خواران و سود استفاده گران تمام شد و ارز ترجیحی به مسیر دلالی، واسطه‌گری و رانت وارد شد لذا نتیجه مطلوب به دست نیامد.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: امروز همه قوا و نهادها به این اجماع رسیده‌اند که با اجرای این تصمیم بزرگ اقتصادی از هدر رفت سرمایه، قاچاق کالا و سوء استفاده رانت‌خواران جلوگیری می شود. وی تاکید کرد: دولت مصمم است مسیر تحقق شعار سال را بهتر و بیشتر از گذشته مورد توجه قرار دهد متاسفانه در گذشته اقدام جدی برای تحقق شعار سال انجام نمی‌شد اما امسال بلافاصله پس از نامگذاری شعار سال، جلسه هیات دولت در ایام تعطیلات برگزار و وظایف دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها به طور کامل مشخص شده و اقدامات لازم در حال پیگیری است.

معاون امور مجلس رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بر خلاف برخی ها که ادعا می کردند جریان انقلابی و ارزشی زبان دنیا را بلد نیست اما نیروهای انقلابی از موضع عزت و اقتدار وارد عمل شده و نشان دادند که می توانند بخوبی امور را پیش ببرند. حسینی خاطرنشان کرد: رابرت مالی مذاکره کننده ارشد آمریکا در مجلس سنا در پاسخ به سوال مکرر نمایندگان که آیا امکان استفاده از گزینه نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران وجود دارد چندین بار به صراحت اعلام کرد که ایران از چنان اقتداری برخوردار است که امکان هیچگونه اقدام نظامی علیه ایران وجود ندارد و تنها گزینه پیش روی آمریکا، دیپلماسی و مذاکره است لذا امروز با ایستادگی ملت ایران کشوری که خود را ابرقدرت جهان می داند جرات ندارد نگاه اشتباهی به ملت ایران داشته باشد و این موجب مباهات و عزت است که با تکیه بر...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مردم تو استادیوم یا مردم زیر آوار ؟ مردم های گوناگونی بوجود آمدند! منظور ایشون عامه شهروندان ایرانی نیست ظاهرا!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون اول رئیس‌جمهور: در آبادان و خرمشهر از عبدالباقی چندین ساختمان پرخطر دیگر وجود داردمحمد مخبر دزفولی، معاون اول رئیس‌جمهور روز جمعه ششم خرداد در حاشیه جلسه‌ای گفت که «در آبادان و خرمشهر از عبدالباقی چندین ساختمان وجود دارد که محل خطر هستند و باید بررسی...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مخبر وارد آبادان شدمعاون اول رییس جمهور با هدف پیگیری آخرین وضعیت رسیدگی به حادثه ریزش متروپل وارد آبادان شد. آخرین وضعیت این هست ک خواهند دید ! هیچ پیشگیری ای نشد و بعد از وقوع هم علاجی نبود و کالبد ایرانیان زیر آوار ماند و ماند تا امروز . کسی تجربه داشته باشه یا احتمالا الان اونجا حاضر باشه بعد از اینهمه ساعات و این دمای هوا. اون منطقه بوی عجیبی خواهد داشت یحتمل. همین بویی ک تو مملکته.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پوتین: اعمال فشار کشورهای غیردوست به منزله تعرض به روسیه استرئیس‌جمهور روسیه اعمال فشار بر روسیه توسط تعدادی از کشورهای غیردوست را نوعی تجاوز و تعرض به کشورش توصیف کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حذف ارز ترجیحی امتحانی الهی برای مردم و مسئولین است / نمایندگان رهنمودهای رهبری را جدی بگیرندامام جمعه موقت تهران تاکید کرد: در مساله اقتصاد اگر مردم ولایت پذیری و همراهی با دولت را داشته باشند به پیروزی دست پیدا می‌کنند. 😂 اگر اینهمه مطمئن به درست شدن اقتصاد هستید چرا از حوزه و سازمان های تبلیغی و حفظ آثار و خودت و ...شروع نکردید؟؟!!!!!!!! پیروز شدن از نطر ایشون چیه؟ چون از نظر مردم حذف ولی فقیه و انتخابات آزاده.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رابرت مالی: احتمال رسیدن به توافق هسته‌ای با ایران «بسیار ضعیف» استرابرت مالی: «اگر مذاکرات هسته‌ای شکست بخورد، آنگاه دولت ایران باید به مردم خود توضیح دهد که چرا انزوا را انتخاب کرده است». مافیاازطرق تبهکارانه به کسب درآمدمی پردازد وقانون گریزاست.به همین دلیل همچنان که اجازه رفع تحریم و اجرای FATF برای شفاف سازی فعالیت های اقتصادی خودرانمی دهد، رسالت تاریخی پذیرش اصلاحات دردرون سیستم خودرانیزندارد. جریان اصلاح طلب هم ازمافیا ارتزاق می کنداما تصمیم گیرنده نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات گسترده مردم آبادان علیه عملکرد و پنهان‌کاری مقامات درباره ساختمان متروپلمردم آبادان شامگاه چهارشنبه 4 خرداد با تجمع گسترده در خیابان‌های اطراف ساختمان فرو ریخته متروپل در این شهر علیه مقامات دولتی و محلی شعار داده و آنها را به عبادان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »