معاون اول رییس جمهور: دشمنی ترامپ با ملت ایران بی سابقه بود

19/08/1399 07:26 ب.ظ

جهانگیری: دشمنی آمریکا با ایران، فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران و یا اقتصاد کشور بود که با اتخاذ راهبرد مقاومت در برابر سیاست فشار حداکثری از سوی ملت ایران، دوران ترامپ تمام شد اما ملت و ایران همچنان سرفراز هستند

جلسه دیدار اعضای انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد. معاون اول رییس جمهور افزود: دشمنی آمریکا با ایران تا جایی بود که به گفته خودشان جنگی اقتصادی علیه ملت ایران آغاز کردند و هدف گذاری آنها فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران و یا اقتصاد کشور بود که با اتخاذ راهبرد مقاومت در برابر سیاست فشار حداکثری از...

معاون اول رییس جمهور افزود: دشمنی آمریکا با ایران تا جایی بود که به گفته خودشان جنگی اقتصادی علیه ملت ایران آغاز کردند و هدف گذاری آنها فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران و یا اقتصاد کشور بود که با اتخاذ راهبرد مقاومت در برابر سیاست فشار حداکثری از سوی ملت ایران، دوران ترامپ تمام شد اما ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان سرفراز هستند.

جهانگیری افزود: ملت ایران که با صبوری و بزرگواری فشارهای اقتصادی را در سال های اخیر تحمل کرد، امکان بهم ریختن کشور و نظام را از دشمنان گرفت. معاون اول رییس جمهور در ادامه با اشاره به گزارش های اعلام شده از فعالیت انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از نکات برجسته ایران، حضور اقوام مختلف در کنار یکدیگر است و وجود نهادهای مدنی نظیر انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی می تواند به رفع مشکلات اقوام در کشور کمک کند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

جهانگیری گوووزززو،همون ایرانی که تو آخر توییت اعلام کردی «ایران همچنان سرافراز است»,همون ایران ،ملتش ،شب وروز آرزوی مرگ شماها رو میخوان گیریم که دوران ترامپ تمام شده دشمنی آمریکا با ایران که تمام نشده. این مردک جاکش و احمق باید چوب کردن توی اونجایی که باید. بایدبه این مردک گوشزدکردکه تنها وتنها دشمن مردم ایران حکومت جمهوری اسلامی است مردم ایران با هیچ کشوری باهرنوع ایدئولوژی دشمنی ندارند

منظور جناب جهانگیری اینه که همه اقتصاد داغون و تولید نابود و بیکاری و اختلاس و دلار و مسکن و طلای گران همه اش تقصیر دولت ترامپه و بایدن جان که آمده همه چی حل میشهو بریم دوباره مذاکره کنیم و ببینم چی میشه ملت دیگه نمونده که چی میگی تو ریدید دشمن ملت ایران شما و دولت و حکومت هستید مردم بدبخت کردید و از مشکلات مردم بی خبر مرگ بر دولت و حکومت فاسد ایران فساد_سیستمی بورس فساد_لپارس احسان_وحیدی_فرد روحانی خامنه_ای

تاکید معاون اول رییس جمهور بر افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهرهاجهانگیری: متاسفانه در پایتخت و بسیاری از کلانشهرها شاهد ازدحام و حضور مردم در شبکه حمل‌ونقل عمومی نظیر اتوبوس و مترو هستیم، برای رفع این معضل حتما باید تعداد اتوبوس‌ها و واگن‌های قطار درون شهری افزایش یابد عجب کشفی! در حالی که امروز آمریکایی ها خبر از کشف ویروس میدن ایشون کشف کردن تعداد قطارها و اتوبوس ها باید زیاد بشن! حتی معلومم نیست چه کسی باید زیاد کنه! نابغه ای بخدا حقتو خوردن اونم با دلار ۴۲۰۰ تومنی لیاقت تو بیشتر از بایدن هست بابا این یارو یا واقعا خره یا ملت رو خر فرض کرده! خب این کشفیات جالب انگیز رو از کجات درمیاری جهانگیری؟ گرونی کمر مردم رو شکسته بنظرت واسه این نباید همه چیز رو ارزون کنین یا نظر دیگه ای داری شیطون؟

معاون اول رییس جمهور:انتقال تابعیت ایرانی از طریق مادر از بهترین اتفاقات اخیر بودجهانگیری: انتقال تابعیت ایرانی از طریق مادر از بهترین اتفاقات اخیر بود تابعیت از طریق مادر هیچ تفاوتی با تابعیت از طریق پدر ندارد و نباید مبنای هیچ تبعیضی در اشتغال و حقوق شود تازه رسيدين به اين نتيجه ؟ كى ميفهمين كه نبايد كسى رو به خاطر عقايد سياسى اعدام كنيد ؟ خوبه دستان خالي جناب 4200 واسه تبليغات انتخاباتي

معاون اول رییس جمهور: رمز استمرار انقلاب اسلامی ایستادگی و وحدت کلمه استجهانگیری: رمز استمرار انقلاب اسلامی ایستادگی و وحدت کلمه است مزیت استان‌های مرزی در دوران سخت تحریم‌ها بیش از پیش مشخص شد، امنیت واقعی در مرز‌ها توسط مرزنشینان تأمین می‌شود باید بخشی از منافع تجارت مرزی نصیب مرزنشینان شود فعلا که مناطق مرزی در امر تجارت بسیار فعالن میتونید در مرزهای غربی بوضوح خروج اجناس وورود دلالان خانه و زمین را مشاهده فرمایید

قدردانی حضوری معاون اول رییس جمهور از کارکنان بهشت زهرا(س)معاون اول رییس جمهور با قدردانی و تجلیل از خدمات سازمان و کارکنان بهشت زهرا(س) در دوران شیوع بیماری کرونا تأکید کرد: خدمات و زحمات کارکنان بهشت زهرا به ویژه سالن‌های تطهیر برگ زرین افتخاری در تاریخ کشور است.

معاون اول رئیس جمهور: همه در یک کشتی نشسته ایممعاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مهارت گفت وگو و مدارا کردن مهم است و نباید وقتی به هم می رسیم با زبان خشونت با همدیگر سخن بگوییم، گفت: ما دشمنان هم نیستیم، یک ملتیم، در یک کشتی نشسته ایم و یک سرنوشت داریم. تاب آوری عامل موفقیت است. نیازمند کسب مهارت تاب آوری، آینده اندیشی و مهارت های اخلاقی هستیم. اما تنها میخوریم🤬😡 نمیشه که توی این کشتی، ی عده بشینن رو بقیه و تکخوری کنن، خجالت بکشید، زندگی رو‌برای همه تنگ و غیرقابل تحمل کردید جسارتا ببخشید، سگ زرد برادر جناب شغال هستش، همه تون ی جورید و هیچ فرقی ندارید ، به محض رسیدن به قله قدرت و میز ریاست، پدر مردم رو‌در میارید و عین خیالتون نیست🤬🤬 بابا آب داد. بابا نان داد. آفرین جهانگیری! خیلی پر انرژی و با پشت کار

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا گفت: تغییر رییس جمهور آمریکا به معنای تغییر سیاست های کلان این کشور در قبال ملت ایران نیست اما دشمنی ترامپ با ملت ایران بی سابقه بود که تحت تأثیر القائات صهیونیست ها، سعودی ها و گروه های تندرو در آمریکا شکل گرفته بود.

معاون اول رییس جمهور افزود: دشمنی آمریکا با ایران تا جایی بود که به گفته خودشان جنگی اقتصادی علیه ملت ایران آغاز کردند و هدف گذاری آنها فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران و یا اقتصاد کشور بود که با اتخاذ راهبرد مقاومت در برابر سیاست فشار حداکثری از سوی ملت ایران، دوران ترامپ تمام شد اما ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان سرفراز هستند.

جهانگیری افزود: ملت ایران که با صبوری و بزرگواری فشارهای اقتصادی را در سال های اخیر تحمل کرد، امکان بهم ریختن کشور و نظام را از دشمنان گرفت.

معاون اول رییس جمهور در ادامه با اشاره به گزارش های اعلام شده از فعالیت انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از نکات برجسته ایران، حضور اقوام مختلف در کنار یکدیگر است و وجود نهادهای مدنی نظیر انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی می تواند به رفع مشکلات اقوام در کشور کمک کند.

جهانگیری افزود: اقوام مختلف در استان های مرزی، مرزداران خوبی برای کشور هستند و همواره از کیان کشور حراست کرده اند اما متأسفانه در این مناطق با برخی محرومیت ها مواجه هستیم که لازم است برنامه ها و طرح های توسعه ای را به سمت این مناطق که نیاز بیشتری به توسعه دارند هدایت کنیم.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه ایران برای پیشرفت و توسعه نیازمند سرمایه گذاری های فراوان در بخش های مختلف است افزود: برای توسعه کشور نیازمند ایجاد و تکمیل زیرساخت ها نظیر راه و راه آهن، بنادر، فرودگاه ها، صنعت و صنایع پیشرفته هستیم که البته یکی از موانع برای تکمیل این زیرساخت ها محدودیت منابع مالی و دستیابی به فناوری های جدید است که باید علاوه بر استفاده از تمام ظرفیت های کشور، از طریق تعامل سازنده با دنیا این نیازها را برطرف کنیم.

جهانگیری با تأکید بر اینکه برای رسیدن به پیشرفت و توسعه نیازمند تعامل و داد و ستد با دنیا هستیم خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم محصولات تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر کنیم، باید علاوه بر تلاش در جهت تأمین نیازهای داخلی، به دنبال یافتن بازارهای صادراتی در کشورهای دیگر باشیم.

معاون اول رییس جمهور اظهار داشت: باید با تعامل با کشورهایی که تمایل به همکاری با ایران دارند، برای توسعه روابط تلاش کنیم و مسئولین کشور نیز باید با تدبیر، هوشیاری و انسجام، بسترهای لازم را فراهم کنند تا ملت ایران بتواند طعم شیرین مقاومت و تاب آوری خود را بچشد.

جهانگیری با اشاره به برخی مشکلات مطرح شده در جلسه مبنی بر موانع داخلی و مقررات دست و پاگیر اداری گفت: برخی از این مشکلات ناشی از سوء مدیریت است که باید اصلاح شود و بخشی به دلیل بروکراسی اداری و مقررات زائد و دست و پاگیر است که فعالان اقتصادی را آزار می دهد. در کارگروه رفع موانع جهش تولید که اخیراً آغاز به کار کرده است، یکی از برنامه ها و سیاست ها این است که مقررات زائد و دست و پاگیر پیش روی جهش تولید در کشور شناسایی و اصلاح شود.

معاون اول رییس جمهور از اعضای انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی خواست پیشنهادات و نظرات خود را در راستای رفع موانع جهش تولید به دولت ارائه دهند تا دولت بتواند از نظرات و دیدگاه های سازنده آنان استفاده کند.

در این جلسه دبیرکل انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی نیز گزارشی از سابقه فعالیت این انجمن ارائه کرد و گفت: این انجمن با 22 هزار عضو ثابت و فعال در استان های مختلف کشور، در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت دارد و اقدامات موثری را در حوزه کارآفرینی، اشتغالزایی، مدرسه سازی، مقابله با کرونا و جهش تولید به انجام رسانده است.

در این نشست تعدادی از اعضای انجمن اتحاد اقوام ایران اسلامی هم به بیان نظرات و دیدگاه های خود در زمینه های مختلف پرداختند و از آمادگی برای همراهی با دولت در جهت رفع مشکلات کشور و تحقق جهش تولید خبر دادند.

انتهای پیام