معاون رئیس الوزرای طالبان شایعه مرگ خود را تکذیب کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

معاون رئیس الوزرای طالبان شایعه مرگ خود را تکذیب کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ملا عبدالغنی برادر، معاون رئیس الوزرای طالبان روز دوشنبه ۱۳ سپتامبر با صدور پیامی صوتی شایعات مربوط به کشته شدنش را تکذیب کرد. شایعه کشته شدن وی در شبکه‌های اجتماعی به طور گسترده منتشر شده است.

ملا برادر که هفته گذشته در دولت ملا محمد حسن آخوند به سمت معاونی وی منصوب شد در پیامی که در حساب‌های رسمی طالبان منتشر شده است، این موضوع را «تبلیغات دروغین» توصیف و آن را محکوم کرد. طبق گزارش خبرگزاری فرانسه، شایعات درباره مرگ وی در پی تیراندازی بین گروه‌های رقیب طالبان در کاخ ریاست جمهوری در کابل در شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه در هند بازتاب یافته است. هند مرتب مداخله رقیب پاکستانی خود که نزدیک به گروه‌های خاصی از طالبان است در امور افغانستان محکوم می‌کند.وی در این پیام می‌گوید: «اطلاعاتی در رسانه‌ها منتشر شده که مرگ من را اعلام می‌کند. من در چند روز گذشته مرتب در حال جابجایی و سفر بودم. و جایی که من در حال حاضر هستم با برادران و دوستان خوبم هستیم.

او اضافه کرد: «رسانه‌ها همیشه تبلیغات دروغین را منتشر می‌کنند. بنابراین من همه دروغ‌ها را قویا تکذیب می‌کنم و صد در صد به شما می‌گویم که ما هیچ مشکل و اختلافی نداریم.» ملاعمر،‌ یکی از بنیانگذاران و نخستین رهبر طالبان در سال ۲۰۱۳ فوت کرد با این حال طالبان مدت‌ها این موضوع را پنهان کرد تا اینکه در سال ۲۰۱۵ خبر فوت وی را به طور رسمی اعلام کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بشنوید که چگونه بالای ملا برادر کودتا شد و او را بقتل رساندن توسطISI پاکستان هر طالب مزدور و وطن فروش که از ISI سر پیچی کنند یا زندانی میشوند یا بقتل میرسند عدم حضور ملا برادر در دیدار با وزیر امور خارجه قطر و گوفت گو با تاج الدین‌سروش اینترنشنال

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شدقاضی‌زاده هاشمی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شد رئیس جمهور با صدور حکمی دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی را به سمت 'معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران' منصوب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قاضی‌زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شدرئیس جمهور با صدور حکمی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی را به سمت 'معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران' منصوب کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به سمت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شدرئیس جمهور با صدور حکمی دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی را به سمت 'معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران' منصوب کرد. ✅✅✅ اربعین چی شد؟؟؟؟؟؟ خب اين كانديداي جاكشي هم به سهم خودش رسيد تف به ذات كثيفتون
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

عباس هنرمند به سمت معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور منصوب شدرئیس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی عباس هنرمند را به سمت 'معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور' منصوب کرد. اربعین چی شد؟؟؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

«هنرمند» معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور شدرئیس دفتر ریاست جمهوری در حکمی عباس هنرمند را به سمت معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور انتخاب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طالبان: شایعه مرگ «ملا برادر» تبلیغات دشمن است- اخبار افغانستان - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimسخنگوی دفتر سیاسی طالبان: شایعه مرگ ملا_برادر تبلیغات دشمن است ما فقط ،به دنبال ملانصرالدین خودمان هستیم راستی ؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »