معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز منصوب شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه شیراز، علی حفیظی به عنوان معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه شیراز، محمد مؤذنی، رئیس دانشگاه شیراز طی حکمی علی حفیظی، دانشیار مهندسی شیمی دانشگاه را به‌عنوان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز منصوب کرد.

مهم‌ترین مأموریت جنابعالی در آن معاونت زمینه‌سازی برای حرکت افتخارآمیز دانشگاه شیراز در مرزهای دانش و کمک به حل مسائل اساسی جامعه و صنعت توسط اساتید ارجمند این دانشگاه است.شناسایی مهم‌ترین مشکلات استان فارس در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، محیط زیست، فرهنگی-اجتماعی، حقوقی- قضایی و.... با هدف تعیین اولویت‌های پژوهشی استان فارس و تمرکز فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه شیراز در راستای اولویت‌های شناسایی شده

زمینه‌سازی برای ایفای نقش مؤثر دانشگاه شیراز در امر پدافند غیرعامل در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، صنعتی و محیط‌زیستتوسعه فعالیت‌های مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه با هدف تجاری‌سازی دانش و در مسیر تبدیل دانشگاه شیراز به نهادی ارزش آفرین و دارای استقلال مالی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرمایه گذاری وسیع برای توسعه فناوری و پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی تهرانرئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه توسعه فناوری و پژوهش، یکی از سیاست‌های مهم دانشگاه در این دوره است و سرمایه گذاری وسیعی در این خصوص صورت گرفته، گفت: امیدوارم شاهد تحولات گسترده‌ای در این زمینه باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی جمعیت پایدار، آینده مطمئن به میزبانی خراسان شمالیمعاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی جمعیت پایدار، آینده مطمئن به میزبانی خراسان شمالی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورود دانشگاه قم به رتبه بندی بین المللی موضوعی تایمزدانشگاه قم در دو حوزه مهندسی و علوم فیزیکی وارد رتبه‌بندی بین المللی موضوعی تایمز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شاخص‌های لازم برای دریافت نشان شهر سالم برای شیراز دنبال شودرئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز خواستار دنبال کردن شاخص‌های لازم برای دریافت نشان شهر سالم شد و گفت: همه ما وظیفه داریم برای داشتن شهری سالم و سبز کوشش کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیماری‌های قلبی مهمترین عامل مرگ و میر در البرزمعاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مهمترین عامل مرگ و میر در البرز بیماری‌های غیرواگیر و در رأس آنها بیماری‌های قلبی – عروقی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری رویداد تخصصی «سکو» در هفته پژوهش و فناوری/آخرین مهلت ارسال ایده«سکو»؛ رویداد ایده تا محصول در هفته پژوهش و فناوری به همت معاونت پژوهشی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد و با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و انجمن علمی مدیریت صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »