معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور منصوب شد

05/10/1400 09:13:00 ب.ظ

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور منصوب شد در نشست امروز شورای معاونین وزارت کشور سید مجید میراحمدی به عنوان معاون جدید امنیتی و انتظامی و مجید بکائی به عنوان نماینده وزیر در امور استان‌های کویری و محرومیت زدائی معرفی شدند

در نشست امروز شورای معاونین وزارت کشور سید مجید میراحمدی به عنوان معاون جدید امنیتی و انتظامی و مجید بکائی به عنوان نماینده وزیر در امور استان‌های کویری و محرومیت زدائی معرفی شدند. بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، همچنین در این نشست دکتر وحیدی از زحمات حسین ذوالفقاری، معاون سابق امنیتی و انتظامی وزارت کشور تقدیر کرد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، همچنین در این نشست دکتر وحیدی از زحمات حسین ذوالفقاری، معاون سابق امنیتی و انتظامی وزارت کشور تقدیر کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

تاکید علم‌الهدی بر بررسی جریان رسانه‌ای توسط دستگاه‌های امنیتیرسانه بر علیه سومدیریت ، علم الهدی بر علیه شفافیت . چیه حرومی ترسیدی؟

گزارش معاون شهردار درباره چرایی حادثه برخورد دو قطار مترو/ راهبر هوشیاری نداشته استمعاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران درباره چرایی حادثه برخورد دو قطار مترو گفت: عامل اصلی اتفاق خطای راهبر بوده که ۵ خطای سرعت غیرمجاز، قطع ATP، توقف بیجا ، بی‌توجهی به سوزن و بی‌توجهی به چراغ قرمز را هم زمان انجام داده و به نظر می رسد راهبر در آن لحظه از نظر روحی و جسمی هوشیاری نداشته است.

تکذیب خبر حذف ارز ترجیحی دارو از سوی معاون اول رییس جمهورتکذیب خبر حذف ارز ترجیحی دارو از سوی معاون اول رییس‌جمهور: آزادسازی ارز ترجیحی برای بخش دارو نه در کوتاه مدت و نه در بلندمدت به هیچ وجه در دولت مطرح نیست و انتظار می‌رود صنایع داروسازی با قیمت‌گذاری مناسب به رفع نیازمندی‌های دارویی کشور کمک کنند در میان مدت مدنظر دولت است

اولین جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان در دولت سیزدهم برگزار شد / تاکید معاون اول رییس جمهور بر پیگیری مداوم مشکلات معلولانکمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان با حضور معاون اول رییس جمهور تشکیل جلسه داد. ای خدا چقدر نفرت انگیز و دروغگویید!!! اين تأكيدات و دستورات آقايان سرانجامي هم دارد؟!

تاکید معاون اول رییس جمهور بر حضور موثر بخش خصوصی برای بهبود وضعیت اقتصاد و تولید کشورجلسه معاون اول رئیس جمهور با اعضای هیات رئیسه اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف کشور/ دکتر مخبر: حضور موثر و فعالانه بخش خصوصی یکی از راه‌های بهبود وضعیت اقتصاد کشور است/ دولت بنا دارد به عنوان ناظر و نه مداخله گر در کنار فعالین حوزه تولید و صادرات باشد قتل کلی آدم بخاطر کورونا و قضیه ی واکسن، گردن این پفیوزه و باید محاکمه بشه. واکسن_گیت واکسن_برکت سود بانکی صفر شود نقدینه گی ایجاد نشود پول نجومی قطع شود معافیت مالیاتی حذف شود از نیروهای جوانتر برخوردار شود.

۱۱۰ کشور درگیر سویه امیکرون/توضیح درباره تردد مسافران خارجی به کشوردبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه ورود مسافر از ۱۲ کشور ممنوع است، درباره سایر کشورها توضیحاتی ارائه کرد. فرغون صفر کیلومتر، ۴ میلیون تومان 🔺همشهری: ظرف ۴ سال قیمت فرغون حداقل ١٠ برابر و بعضی ابزار برقی ساختمانی ٣٠ برابر شده است. اقتصادی