معاملات امروز بورس استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شاخص «بیست‌-100» بورس استانبول امروز سه شنبه 16 جولای با 0.78 درصد افزایش ارزش معادل 762.07 واحد در سطح 97.860.40 واحد قرار گرفت.

Bekir Gürdamar,Selena Sametli |شاخص «بیست‌-100» بورس استانبول امروز سه شنبه 16 جولای با 0.78 درصد افزایش ارزش معادل 762.07 واحد در سطح 97.860.40 واحد قرار گرفت.

شاخص بخش بانکداری بورس استانبول با رشد 1.52 درصدی و شاخص هلدینگ‌ها نیز با افزایش 0.74 درصدی مواجه شدند.بورس استانبول روز جمعه گذشته فعالیت خود را در سطح 97.098.34 واحد به پایان رساند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسای کمیسیون‌های مجلس امروز با آیت‌الله جنتی دیدار می‌کنند🔻الیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: 🔹روسای کمیسیون‌های مجلس امروز با آیت‌الله جنتی دیدار می‌کنند 🔹دیدار بعدی با «رئیس‌جمهوری» است 🔹مشکلات و مسائل مردم در جلسات مطرح می‌شود/ باشگاه خبرنگاران
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • گلنار شهیارقطعه 'مامان‌جان' با صدای گلنار شهیار را در پادکست آواهای_کم_شنیده بشنوید. گلنار این آهنگ را برای مادربزرگ خود نوشته و می‌گوید: این آهنگ برای مادرها و مادربزرگ‌هایی است که سختی‌ بسیار کشیده‌اند اما همچنان استوار آرزوهایشان را دنبال می‌کنند. اینجا بشنوید:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دهقان، طحان نظیف و صادقی‌مقدم اعضای حقوقدان شورای نگهبان شدند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«دهقان، طحان نظیف و صادقی‌مقدم اعضای حقوقدان شورای_نگهبان شدند» تا این لحظه که شمارش آرا انجام شده محمد دهقان با ۲۲۲ رای، محمدحسین صادقی مقدم با ۱۸۰ رای به‌همراه هادی طحان نظیف به شورای نگهبان راه یافتند «گزارش/ ۳ عضو جدید حقوقدان شورای_نگهبان را بهتر بشناسیم»
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مدت‌هاست خواب از چشمم رفته/به جای 'استنت قلبی'، کابل برق وارد کرده‌اندوزیر بهداشت با بیان اینکه بزرگترین تهدید امروز این است که سرمایه عظیم اجتماعی در دوران دفاع مقدس، دارد به بی‌اعتمادی عمومی بدل می‌شود، گفت: امروز چگونه می‌خواهیم به پدر شهیدی بگوییم که برخی رفته‌اند دو میلیون استنت قلبی وارد کنند، اما به جایش کابل برق آورده‌اند و در لحظه هم طوری کارها را هماهنگ کردند که تا ما مطلع می‌شویم از مرز رفته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ربیعی: تحریم‌‌های این دوره آمریکا علیه ایران با قبل قابل مقایسه نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سیر صعودی ارزش سهام در بازارهای بورس اروپاشاخص های اصلی اکثر بازارهای سهام کشورهای اروپایی امروز سیر صعودی در پیش گرفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »