معامله 70 میلیارد تومانی برخی از مجوزها/ عده‌ای مجوزها را پیش‌فروش می‌کنند/ با صدور کد یکتا جلوی دلالی مجوزها را می‌گیریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مقام مسئول در وزارت اقتصاد در گفت‌وگو با ایلنا: معامله 70 میلیارد تومانی برخی از مجوزها/ عده‌ای مجوزها را پیش‌فروش می‌کنند/ با صدور کد یکتا جلوی دلالی مجوزها را می‌گیریم

علی فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره خرید و فروش انواع مجوز کسب‌و کار با نرخ‌های نجومی اظهار داشت: هر مجوزی بالقوه می‌تواند فسادآفرین باشد در جامعه ما هم در بُعد اداری و هم بُعد بخش‌خصوصی مجوز زده و مجوز محور هستیم و از این ابزار در همه بخش‌ها استفاده می‌کنیم.

رییس مرکز پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد افزود: البته باید گفته شود که در دنیا ارایه مجوز زمان‌بر نیست و تمام استعلامات مورد نیاز انجام می‌شود بدون اینکه کسی را درگیر کنند. وی با اشاره به نرخ خرید و فروش مجوزهای خاص اظهار داشت: در حال حاضر مجوز‌هایی با نرخ 70 میلیارد تومانی خرید و فروش می‌شوند که البته در حال رفع این موضوع هستیم و به زودی مجوز این بخش آزاد می‌شود.

فیروزی گفت: در برخی از جلسات عده‌ای با افتخار اعلام می‌کنند که مجوز خریداری کردند و آن را شبیه به سهم الشرکه می‌دانستند در حالی که این تصور درست نیست. مجوز ابزار حاکمیت است برای حکمرانی و خرید و فروش مجوز به معنای داد و ستد ابزار حاکمیت است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهرداری ماهیانه ۷۰ میلیارد تومان بابت بدهی‌های دوره پیشین به تامین اجتماعی پرداخت می‌کندرئیس کمیته اقتصادی شورای شهر تهران گفت:‌ شهرداری تهران در توافق با تامین اجتماعی، ماهیانه ۷۰ میلیارد تومان از بدهی‌های دوره قبلی مدیریت شهری را پرداخت می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: مذاکرات برجام 70-60 درصد پیشرفت داشته استرئیس جمهور ایران اعلام کرد مذاکرات 1+4 برجام در وین حدود شصت هفتاد درصد پیشرفت کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'سالخورده‌ترین پرنده وحشی جهان' در ۷۰ سالگی جوجه آورد - BBC News فارسیویزدم، سالخورده ترین پرنده شناخته شده جهان، در سن حداقل ۷۰ سالگی بار دیگر صاحب جوجه شده است. سازمان ماهی و حیات وحش آمریکا گفت جوجه این پرنده از خانواده آلباتروس های لِیسان روز اول فوریه در یک پناهگاه حیات وحش در اقیانوس آرام شمالی سر از تخم درآورد. ماشاءالله در 70سالگي تخم گذاشت و مادر شد . این یعنی اگه علیاحضرت، ملکه هم به خودشون یه کم فشار بیارن میتونن برای جامعه بشریت یک یا چند تخم سلطنتی بزارن. هر چی باشه تخم و ترکه سلطنتی ایشون هنوز تپه نریده در کره زمین دارن. اینجوری میتونن ماموریت رو تکمیل کنن.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سیل در اندونزی و تیمور شرقی جان بیش از ۷۰ نفر را گرفتمسئولان محلی و مدیران سازمان‌ها و نهادهای امداد رسان در اندونزی و تیمور شرقی تاکنون از مفقود شدن ده‌ها نفر خبر داده‌اند؛ مساله‌ای که احتمال بالا رفتن شمار تلفات را طی ساعات آینده افزایش می‌دهد. درودها دوستان فردا سه شنبه 6.4.2021 ازدواج بر سلطان 23.8.1442 مسیح بر صبرواستقامت 17.1.1400 ستاره بر کیمیاگر ضمن اعلام همدردی با خانواده قربانیان مایلم بگم یک چیزی بین من و قربانیان حوادث طبیعی و غیر طبیعی مشترکه من باید بدونم تعداد جانباختگان حوادث در روز چقدره بهرحال متاسفم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فردی ۷۰ ساله به جرم حیوان‌‌آزاری در بوکان بازداشت شدبعد از ۷۰ سال هم آدم نشد ای جانی وحشی!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »