معاون وزیر خارجه آمریکا: ایران حتی تحت تحریم تسلیحاتی هم فعالیت برهم‌زننده جدی دارد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺معاون وزیر خارجه آمریکا: ایران حتی تحت تحریم تسلیحاتی هم فعالیت برهم‌زننده جدی دارد ⚡️دیوید شنکر، معاون وزیر خارجه آمریکا می‌گوید رژیم ایران، که تحت تحریم تسلیحاتی هم فعالیت‌های برهم‌زننده دارد، بعد از برداشته شدن تحریم‌ها به مراتب بدتر خواهد شد.

دیوید شنکر، معاون وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا در امور خاورمیانه، می‌گوید رژیم ایران، که حتی تحت تحریم تسلیحاتی هم فعالیت‌های برهم‌زننده جدی دارد، بعد از برداشته شدن تحریم‌ها به مراتب بدتر خواهد شد.

معاون وزیر خارجه آمریکا افزود: «بعد از آن البته ما از لحاظ اقتصادی به سراغ کشورهایی که [با رژیم ایران ] تجارت تسلیحاتی کنند و به ایران اسلحه بفروشند، خواهیم رفت؛ ولی همچنین به بازگرداندن تحریم‌های [سازمان ملل علیه ایران] ادامه می‌دهیم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا تحریم‌های آمریکا ایران را به زانو درآورده است؟یک روزنامه پرتیراژ در سرزمین‌های اشغالی اعتراف کرد، هرچند تل‌آویو پیش‌بینی می‌کرد خروج ترامپ از توافق هسته‌ای ایران را به زانو درخواهد آورد، اما ایران بعد از گذشت 2 سال همچنان روی پای خود ایستاده و این ترامپ است که در آستانه شکست قرار دارد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

توییت علی خامنه‌ای: آمریکا مقصر کشتار ۱۷ شهریور ۵۷ است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: دوران سوءاستفاده تجاری جهان از آمریکا به پایان رسیده است؛ هفت قرارداد تجاری منصفانه بزرگ در دستور کار است🔺پرزیدنت ترامپ: دوران سوءاستفاده تجاری جهان از آمریکا به پایان رسیده است ⚡️رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد دولت او مشغول کار بر روی ۷ قرارداد تجاری منصفانه است تا دیگر هیچ کشوری نتواند از ایالات متحده سوءاستفاده کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کاهش چشمگیر نرخ بیکاری، نشانه دیگری از تداوم روند مثبت بهبود اقتصاد آمریکا؛ در یک ماه ۱.۴ میلیون شغل ایجاد شده است🔺کاهش چشمگیر نرخ بیکاری، نشانه دیگری از تداوم روند مثبت بهبود اقتصاد آمریکا؛ در یک ماه ۱.۴ میلیون شغل ایجاد شده است ⚡️براساس آمار وزارت کار آمریکا کارفرمایان طی ماه گذشته میلادی (ماه اوت) در حدود ۱.۴ میلیون نفر را استخدام کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ایران خواستار فراخوان جهانی برای پایان تحریم‌های آمریکا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »