معاون رئيس‌جمهور افغانستان: مذاکره با طالبان به معنای پذیرش مطالبات این گروه نیست

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون اول رئيس‌جمهور افغانستان تاکید کرد طالبان باید بداند که مذاکره با آنها به معنای نادیده گرفتن ارزش‌ها، حقوق مردم و پذیرش مطالبات این گروه نیست. - خبرگزاری آناتولی

معاون اول رئيس‌جمهور افغانستان تاکید کرد طالبان باید بداند که مذاکره با آنها به معنای نادیده گرفتن ارزش‌ها، حقوق مردم و پذیرش مطالبات این گروه نیست.امرالله صالح، معاون اول رئيس جمهور افغانستان امروز سه‌شنبه در مراسم گرامی‌داشت از نوزدهمین سالگرد ترور احمدشاه مسعود،"قهرمان ملی" این کشور در کابل اظهار داشت:"طالبان باید بداند که مذاکره با آنها به معنای نادیده گرفتن ارزش‌ها و حقوق مردم و همچنین پذیرش مطالبات این گروه نیست. تنها راه حل مراجعه به مردم است".

صالح همچنین گفت که"سازش و مذاکرات با طالبان به این معناست که مردم می‌خواهند زیر یک چتر و یک آسمان کبود با این گروه در صلح زندگی کنند. نه دولت و نه طالبان به یک‌دیگر تسلیم نمی‌شوند. تنها راه حل مراجعه به مردم است و در صورتی که این گروه ادعای داشتن جایگاه میان مردم را دارند، باید جایگاه‌ شان را از طریق مراجعه به آرای مردم تثبیت کنند".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون وزیر صمت:قیمت این روزهای خودرو کاذب است و قطعاً شکسته می‌شود؛خریداران امروز خودرو حتماً ضرر می‌کنند- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimمعاون امور صنایع وزارت صمت گفت: قیمت خودرو در این دو هفته کاذب و هیجانی بوده که یک عده سوداگر در فکر استفاده از این شرایط هستند و قطعاً این قیمت‌ها شکسته خواهد شد. افرادی که در این شرایط وارد بازار خودرو شدند حتماً زیان خواهند کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته استایلنا:سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با توجه به اینکه سقف قیمت خودرو‌ها در بازار و سطح خرده و عرضه مشخص نیست، دست این سازمان برای برخورد با گرانفروشی بسته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته استسخنگوی سازمان تعزیرات: *دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است *با توجه به اینکه سقف قیمت، مشخص نشده است نمی‌توانیم در خودرو مصداق گرانفروشی را تعیین کنیم *نه خودروساز از این قیمت‌ها راضی است و نه مردم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرمان| اطلاعات اولیه در ارتباط با ریزش معدن هجدک؛ 1 نفر کشته و 3 نفر مفقود شدند- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimریزش_معدن ذغال سنگ هجدک فرماندار راور: در این حادثه یک نفر کشته و سه معدنکار مفقود شدند‌ تیم‌های امداد و نجات در حال جست‌وجوی ۳ نفر کارگر دیگر مفقود شده هستند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مذاکرات صلح دولت افغانستان و طالبان به تعویق افتادمذاکرات صلح بین دولت افغانستان و طالبان که قرار بود این هفته آغاز شود به زمان دیگری موکول شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آموزش‌وپرورش در شرایط کرونا خیلی قوی عمل کردمعاون اول رئیس‌جمهور در بازدید از مدارس منطقه10 تهران؛ با بیان این که جامعه بیشترین اعتماد را به معلمان دارد،گفت: آموزش‌وپرورش در شرایط کرونا خیلی قوی عمل کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »