معاون اول قوه قضائیه: مدیران قضایی بدون اغماض به پرونده‌های فساد رسیدگی کنند

16/01/1401 08:52:00 ب.ظ

معاون اول قوه قضائیه گفت: مقابله جدی و بدون اغماض با فساد و مفسدان در دستور کار اصلی قوه قضائیه است؛ خسارت‌هایی در طول این مدت به بیت‌المال وارد شده و امروز زمان آن رسیده است که با کمک مردم و بسیج جلوی این فساد گرفته شود.

معاون اول قوه قضائیه گفت: مقابله جدی و بدون اغماض با فساد و مفسدان در دستور کار اصلی قوه قضائیه است؛ خسارت‌هایی در طول این مدت به بیت‌المال وارد شده و امروز زمان آن رسیده است که با کمک مردم و بسیج جلوی این فساد گرفته شود. به گزارش ایسنا، وی افزود: خدمت به مردم این استان قطعاً برنامه ویژه و متفاوتی با استان‌های دیگر می‌طلبد. مدیران این استان نیز باید با کار جهادی درخور مردم این استان تلاش کنند.

معاون اول قوه قضائیه گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، جامعه نیازمند حرکت جدی جهادی در همه زمینه‌ها است و باید این حرکت جهادی به صورت جهشی استمرار یابد. در قوه قضائیه در این دوره تحول و تعالی در تدوین برنامه عملیاتی هدفمند و دارای زمان‌بندی مشخص در همه زمینه‌ها و الزامات مقرر در سند تحول و همچنین محورهایی که مقام معظم رهبری در حکم انتصاب رئیس قوه قضائیه داشتند، مورد نظر قرار بگیرد.

مصدق بیان کرد: رعایت سیاست‌های ترسیمی مقام معظم رهبری در سیاست‌های کلی نیز در تدوین همه برنامه‌های دستگاه قضائی مد نظر است. وی با بیان اینکه سند تحول به برنامه نیاز دارد، گفت: بعد از گذشت چند سال از ارائه این سند در قوه قضائیه، امروز متولیان امر در دادگستری‌های سراسر کشور باید به صورت جهشی موضوع برنامه‌های زیر نظر این سند تحول را ارائه دهند و سپس برنامه‌ها را عملیاتی کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

آیا پرونده‌های قوه قضاییه علیه خبرنگاران مشمول مرور زمان می‌شود؟⚖️ آیا پرونده‌های قوه قضاییه علیه خبرنگاران مشمول مرور زمان می‌شود؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ایمیل به infoiranwire.com ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی

آیا پرونده‌های قوه قضاییه علیه خبرنگاران مشمول مرور زمان می‌شود؟⚖️ آیا پرونده‌های قوه قضاییه علیه خبرنگاران مشمول مرور زمان می‌شود؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ایمیل به infoiranwire.com ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی

بایدن: پوتین باید در دادگاه رسیدگی به جنایات جنگی محاکمه شودبایدن: پوتین باید در دادگاه رسیدگی به جنایات جنگی محاکمه شود آقای بایدن روز دوشنبه در واکنش به کشتار شهر بوچا در حومه پایتخت کی‌یف، گفت: «ما دیدیم که در بوچا چه اتفاقی افتاد. این رخداد گواهی است بر این که او یک جنایتکار جنگی است.» ⬇️ بیشتر بخوانید: روح هیتلر حلول کرده در جسم پوتین 😬😬😬 😜😜😜😜😜 هههههههههههه

کنشگران: تیم ملی بازی‌های قطر را به حق حضور زنان در استادیوم‌ها مشروط کند | DW | 05.04.2022گروهی از ورزشکاران، روزنامه‌نگاران، نویسندگان، هنرمندان و کنشگران در نامەای از بازیکنان تیم‌ ملی فوتبال ایران خواستەاند کە حضور در جام جهانی قطر را به آزادی حضور زنان در استادیوم‌ها مشروط کنند. ادامه مطلب در لینک زیر:

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه چه وعده‌هایی داده‌اند؟دور اول انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در حالی روز یکشنبه دهم آوریل برگزار می‌شود که اغلب ۱۲ نامزد این انتخابات پیشتر نیز بخت خود را برای رسیدن به کاخ الیزه آزموده‌اند.

دادگاهی در امارات یک زن اسرائیلی را به اعدام محکوم کردچند وکیل اسرائیلی استخدام شده‌اند که قرار است با همکاری تیم وکلای اماراتی بتوانند در جریان دادگاه تجدیدنظر، حکم اعدام را به حبس تبدیل کنند.