مطالعه اسرائیلی: واکسن فایزر می‌تواند از انتشار کرونا جلوگیری کند

22/02/2021 12:10:00 ق.ظ

مطالعه اسرائیلی: واکسن فایزر می‌تواند از انتشار کرونا جلوگیری کند #العربية

العربية

مطالعه اسرائیلی: واکسن فایزر می‌تواند از انتشار کرونا جلوگیری کند العربية

نشریه بلومبرگ به نقل از یک مطالعه علمی صورت گرفته در اسرائیل اعلام کرد که واکسن کرونای ساخت شرکت

نتایج این مطالعه نشان داد که این واکسن به نسبت 89.4 درصد از موارد ابتلای تایید شده در شرایط آزمایشگاهی جلوگیری کند. این مطالعه با همکاری شرکت فایزر-بیونتک و وزرات بهداشت اسرائیل صورت گرفته است.به گزارش روزنامه اشپیگل آلمان نتایج این مطالعه، جدیدترین مورد از داده‌های مثبت از اسرائیل است؛ کشوری که یکی جمله از کشورهایی است که به شکل گسترده ساکنان خود را در مقابل ویروس کووید 19 واکسن کرده و بیش از نیمی از مردم این کشور حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند.

مقامات بهداشتی اسرائیل روز شنبه 20 فوریه 2021 اعلام کردند که واکسن فایزر-بیونتک به مقدار 99 درصد از مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا کاسته است.نتایج اولیه بررسی آزمایشگاهی سطح واگیری بسیار مهم به شمار می‌رود زیرا که نشان می‌دهد که واکسن می‌تواند از انتشار ویروس از طریق افرادی که علائم ابتلا را ندارند ولی واکسن دریافت کرده‌‌اند، جلوگیری کند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

عجب نظرات اسرائیلی ها رو نقل می کنید؟! ولی سوالی که میشه مگه اسرائیل صلیب_سرخ جهانیه یا سازمان_بهداشت_جهانی شما میخواهید دوستی خود رو ثابت کنید با اسرائیل واکسن بهانه است. فایزر شکست خوره است بس کنید$$$$

نتایج مطالعه روی چند واکسن کرونا اعلام شدتمایل ۷۵ درصد ایرانیان برای تزریق واکسن برکت مشاور وزیر بهداشت: در نظرسنجی ها ۷۵ درصد مردم گفته‌اند آماده تزریق واکسن کووایران برکت هستند و این اعتماد دارد بیشتر می‌شود. کی به کیه ۱۰۰٪ اصلا کی نظر سنجی کردن ما نفهمیدیم🤣 آیا مایل به دریافت واکسن برکت (بر فرض وجود خارجیش) هستید

نتایج یک مطالعه در اسرائیل: افزایش ایمنی پس از دومین نوبت واکسن فایزر | DW | 06.05.2021نتایج تحقیقی در اسرائیل بر ضرورت دریافت دومین نوبت واکسن بایون‌تک_فایزر برای ایجاد ایمنی تأکید می‌کند. پژوهشگران این تحقیق اما می‌گویند طول مدت ایمنی در برابر ویروس پس از دریافت دوز دوم هنوز هم نامشخص است.

نتیجه مطالعه زندگی ۲۳۳ میلیونر جهان؛ سه مسیر مشخص ثروتمند شدن چیست؟مسیر ثروتمند شدن فارغ از کارآفرینی و انباشت طولانی مدت سرمایه برای برخی افراد شاغل در حرفه‌ها و صنایع مختلف نیز وجود دارد اما مطابق بررسی توماس کورلی، محقق آمریکایی، میلیونر شدن این افراد چگونه ممکن است؟

مطالعه‌ نهاد آمریکایی نشان داد واکسن‌های مدرنا و فایزر در«دنیای واقعی» نیز تا ۹۰ درصد مؤثر هستند🔺مطالعه‌ نهاد آمریکایی نشان داد واکسن‌های مدرنا و فایزر در«دنیای واقعی» نیز تا ۹۰ درصد مؤثر هستند از روز یکشنبه ، بیش از ۹۳ میلیون نفر در آمریکا دست‌کم یک دز واکسن دریافت کرده‌اند و بیش از ۵۱ میلیون نفر به طور کامل واکسینه شده‌اند

فایزر-بیونتک نشان داده که می‌تواند مانع از انتشار ویروس کرونا شود.به گزارش ایسنا، دکتر جمشیدی در نشستی با خبرنگاران در حاشیه مراسم آغاز مطالعات بالینی فاز ۲ و ۳ واکسن کووایران برکت با بیان اینکه خداوند را شاکریم که به همت دانشمندان جوان، مشارکت داوطلبین و حمایت گسترده ستاد اجرایی فرمان امام فاز اول مطالعات بالینی واکسن کووایران برکت با موفقیت سپری شد گفت: از امروز فاز دو و سوم کارآزمایی بالینی شروع شده است.واکسیناسیون در اسرائیل با واکسن فایزر وزارت بهداشت و درمان اسرائیل به همراه تولیدکننده واکسن فایز برای پی بردن به این مسئله که چه تعداد از شهروندان اسرائیل پس از دریافت نخستین دوز واکسن بایون‌تک-فایزر به ویروس جدید کرونا مبتلا شده‌اند، مطالعه گسترده‌ای را در این کشور انجام داده‌اند.توماس کورلی با هدف شناسایی عادت‌های ثروتمندان، زندگی ۲۳۳ میلیونر را طی ۵ سال بررسی کرده است.

نتایج این مطالعه نشان داد که این واکسن به نسبت 89.4 درصد از موارد ابتلای تایید شده در شرایط آزمایشگاهی جلوگیری کند. جمشیدی با بیان اینکه تجهیزات در سایت تولید صنعتی در حال نصب است و امیدوار هستیم در زمانبندی مشخص شده کار را عملیاتی کنیم گفت: کار در بخش نرم افزاری و تحقیق و توسعه بسیار خوب پیش می رود. این مطالعه با همکاری شرکت فایزر-بیونتک و وزرات بهداشت اسرائیل صورت گرفته است. نویسندگان این تحقیق تأکید می‌کنند که در مورد مدت زمان اثربخشی دوز اول هنوز اطلاعات کمی در دسترس است. به گزارش روزنامه اشپیگل آلمان نتایج این مطالعه، جدیدترین مورد از داده‌های مثبت از اسرائیل است؛ کشوری که یکی جمله از کشورهایی است که به شکل گسترده ساکنان خود را در مقابل ویروس کووید 19 واکسن کرده و بیش از نیمی از مردم این کشور حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند.  مشاور وزیر بهداشت افزود: کار دیگری که در ستاد اتفاق افتاد تولید واکسن «دی ان ای» است که تکنولوژی بسیار پیشرفته ای دارد. مقامات بهداشتی اسرائیل روز شنبه 20 فوریه 2021 اعلام کردند که واکسن فایزر-بیونتک به مقدار 99 درصد از مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا کاسته است. آقای کورلی دسته سومی از میلیونر‌ها را شناسایی کرده که به اعتقاد او افرادی هستند که در هر حرفه‌ای و صنعتی، با کار و تلاش مداوم، خود را به سطح مدیران اجرایی شرکت‌های بزرگ می‌رسانند.

نتایج اولیه بررسی آزمایشگاهی سطح واگیری بسیار مهم به شمار می‌رود زیرا که نشان می‌دهد که واکسن می‌تواند از انتشار ویروس از طریق افرادی که علائم ابتلا را ندارند ولی واکسن دریافت کرده‌‌اند، جلوگیری کند. وی ادامه داد: پروپوزال واکسن دی ان ای را به سازمان غذا و دارو ارسال کرده ایم. داده‌های به کار رفته در این تحقیق در مجموع از ۵ میلیون شهروند واکسینه شده در اسرائیل (تقریبا نیمی از جمعیت) گرفته شده است. موضوع جلوگیری از انتشار مهم‌ترین اولویت همه کشورهاست، زیرا که اجازه و امکان بازگشایی اقتصاد این کشورها را می‌دهد. شرکت فایزر-بیونتک اعلام کرده داده‌های این مطالعه اسرائیلی را پس از تکمیل شدن، بررسی خواهد کرد. جمشیدی با بیان اینکه نهایتا یک کار خوب دیگری در کشور ما اتفاق افتاد که تهیه واکسن از سلول مزانشیم است گفت: این کار در دنیا کمتر انجام شده اما چون در ایران تجربه خوبی روی سلول درمانی داشتیم این پروژه را هم روی موش و هم میمون انجام دادیم که نتایج خوبی داشته و امید است بتوانیم این کار جدید را هم انجام دهیم. . در توافقی که بین دولت اسرائیل و شرکت فایزر صورت گرفت، اسرائیل پذیرفت که داد‌ه‌های مربوط به واکسیناسیون را به این شرکت منتقل کند.