مطالبات شهروندان ایرانی از رئیس جمهوری آینده

28/03/1400 03:40:00 ب.ظ

چند شهروند تهرانی از جمله رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در گفت و گو با خبرگزاری آناتولی درباره اهداف شرکت در انتخابات و مطالبات‌شان از رئیس جمهوری آینده این کشور گفتند. - خبرگزاری آناتولی

چند شهروند تهرانی از جمله رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در گفت و گو با خبرگزاری آناتولی درباره اهداف شرکت در انتخابات و مطالبات‌شان از رئیس جمهوری آینده این کشور گفتند. - خبرگزاری آناتولی 18.06.

2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی غلامرضا شریعتی، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و استاندار سابق خوزستان که در صف رای انتخابات ریاست جمهوری بود در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی درباره مسائلی که باید در اولویت رئیس جمهوری آینده ایران باشد گفت: یکی از مسائلی که باید حل شود معیشت مردم و توسعه کشور برای کارآفرینی است. جمعیت جوانی داریم که باید زمینه اشتغال برای آنها فراهم شود تا بتوانند رشد و پیشرفت کنند.

شریعتی در ادامه افزود: «برای حل این‌ها مسائل مختلف است، دیپلماسی خارجی باید حتما به سمت اصلاح و کم کردن تنش‌ها باشد و اقداماتی را انجام دهد که آرامش و امنیت را به وجود آورد. همچنین شرایط را برای سرمایه گذاری فراهم کند. برای برگرداندن برجام و توافق آن با حفظ عزت و مصالح کشور در اولویت کار خودش قرار دهد.

وی همچنین در ارزیابی از مشارکت مردم در انتخابات، افزود: چیزی که در حال حاضر دیده می‌شود و صف ایجاده شده، مشارکت خوب است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ستاد انتخابات: تا ظهر شنبه رئیس جمهوری را اعلام می‌کنیم

انتخابات ریاست جمهوری از مهمترین انتخابات کشور است/ همه جهان امروز به انتخابات ایران نگاه می‌کنندرئیس جمهور انتخابات ریاست جمهوری را از مهمترین انتخابات کشور دانست و گفت: این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و از مردم درخواست می کنم که به مشکلات و مسائلی که در مراحل قبل از ثبت نام نامزدها تاکنون وجود داشته توجه نکرده و با حضور در پای صندوق‌های رای به نامزد مورد نظر خود رای دهند.

جلیلی از انتخابات ریاست جمهوری ایران انصراف دادسعید جلیلی از ادامه انتخابات ریاست جمهوری ایران به نفع ابراهیم رئیسی انصراف داد. - خبرگزاری آناتولی

شکاف اجتماعی در جمهوری چک بر سر استفاده از نام‌های خانوادگی زنانهزنان در جمهوری چک هم اکنون از نام خانوادگی شوهران خود به همراه پسوند «اوا» (Ova) استفاده می‌کنند. مجلس نمایندگان این کشور اخیرا در جریان قانونگذاری درباره استفاده از کارت‌های شناسایی جدید با پیشنهادی موافقت کرد که به زنان امکان انتخاب یا عدم انتخاب نام خانوادگی زنانه را می‌دهد.

وقتی آقای همتی از کی‌پاپ می‌گوید از چه حرف می‌زند؟اینا یه بار باید بیان قزوین یه کنسرت بدن با اطمینان میگم سالن از ازدحام جعمیت منفجر بشه😂😂😂 بگو سپیده جون هم بیاد برقصه! همتی کی پاپ میدونه چیه من الان فهمیدم کی پاپ چیه

پاکسازی تهران از تبلیغات انتخاباتی پس از پایان رأی گیریشهردار تهران اعلام کرد که پس از پایان رأی‌گیری، پاکسازی شهر تهران از تبلیغات انتخاباتی آغاز خواهد شد. باید بعد از مهلت تبلیغات پاک میکردند بفرما پاك نكن رئيس!!!!!!!!! روز ملى پُرخیر و فيض و برکت ۲۸ خرداد و پیروزی یکی از بچه های کوثر (ع) را به عنوان رئيس جمهورى به آحادِ ملت بزرگوار ایران عزیز تبریک عرض ميكنم واميدوارم كه ايشان بتواند آرامش روحى، روانى،آزادى واقتصادى را به ملت خوب،شریف،صبور و زحمتكش ایران برگرداند⚘