مطالعات پیش‌بالینی واکسن برکت در یک نشریه تخصصی؛ پرفسور گریفیتس به صدای آمریکا توضیح داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺مطالعات پیش‌بالینی واکسن_برکت در یک نشریه تخصصی؛ پرفسور گریفیتس به صدای آمریکا توضیح داد ▪️به گفته پرفسور گریفیتس، در طول همه‌گیری کرونا، میزان مطالب ارسالی در رابطه با «سارس-کووی- ۲» افزایش یافت که برخی از آنها حاوی اطلاعات جدیدی بودند.

پس از تزریق شش میلیون دز واکسن برکت در ایران، بدون انتشار نتایج علمی آزمایش‌های بالینی آن، مقاله‌ای در مورد نتایج آزمایش‌های حیوانی این واکسن در یک نشریه‌ تخصصی به نام «بازبینی‌ها در ویروس‌شناسی پزشکی» با ضریب تأثیر حدود هفت منتشر شده است.

پرفسور پال گریفیتس سردبیر نشریه «بازبینی‌ها در ویروس‌شناسی پزشکی» به سارا دهقان خبرنگار صدای آمریکا گفت که این مجله مقالات مورد علاقه ویروس شناسان را منتشر می کند و مقالات اغلب به شکل مرورهای روایی یا سیستماتیک از مطالب علمی- تخصصی منتشر می‌شوند. او افزود مقاله مطالعات حیوانی واکسن برکت روند داوری همتا را طی کرده است، با این حال پرفسور گریفیتس به این پرسش که چطور این مقاله تحقیقی ارزیابی شده و به مرحله انتشار در نشریه رسیده پاسخ نداد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشورهای «گروه ۲۰» برابری واکسیناسیون در جهان را در رم به بحث می‌گذارند🔺کشورهای «گروه ۲۰» برابری واکسیناسیون در جهان را در رم به بحث می‌گذارند گزارش جدید گروه مبارزه با فقر «وان» نشان می‌دهد از بیش از ۶۵۷ میلیون دز واکسن وعده داده شده توسط کشورهای گروه ۲۰، حدود ۴۴ درصد تحویل داده شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بررسی رویکرد ترکیه به «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» در رُمپنل بررسی رویکرد ترکیه در مورد شیوه‌های «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» پیش از آغاز اجلاس گروه 20 در رم برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتخاذ تدابیر امنیتی در واشنگتن در پی تهدید به بمب‌گذاریبسیاری از کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به کنگره آمریکا به دلیل «تهدید بمب گذاری» در وزارت بهداشت آمریکا مسدود و تدابیر امنیتی اتخاذ شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فشار بین‌المللی به ایران برای بازگشت به مذاکرات برجام در وین | DW | 28.10.2021آمریکا و متحدان اروپایی‌اش طی هفته‌های اخیر گذشت زمان را به زیان رسیدن به توافق در مناقشه هسته‌ای اعلام کرده بودند. اکنون روسیه و چین نیز از جمهوری اسلامی درخواست کرده‌اند برای حل اختلافات به این مذاکرات بازگردد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات به کودتای نظامی در سودان؛ شمار جانباختگان به 7 نفر رسیددر ادامه اعتراضات مردم سودان به اقدام کودتای نیروهای مسلح این کشور در نقاط مختلف شهر خارطوم تاکنون 7 نفر جانباخته‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خطر آلوده شده خون شهروندان منطقه‌ای در بلژیک به مواد سمی یک کارخانه آمریکاییبرخی از PFAS ها می‌توانند به رشد جنین آسیب برسانند یا باعث سرطان شوند و برخی نیز می‌توانند سیستم غدد درون ریز انسان را که هورمون‌های بدن را کنترل می‌کنند با اختلال مواجه کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »