مصیبت اقتصاد ایران منفعت بردن فعالا بخش غیرمولد است

11/03/1401 06:44 ب.ظ

خاندوزی: مصیبت اقتصاد ایران منفعت بردن فعالا بخش غیرمولد است

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: یکی از مصیبت‌های اقتصاد ایران است که علی رغم اینکه چندین سال است که تولید کنندگان آزار می‌بینند در مسیر کار تولیدی، اما کسانی که در فعالیت‌های غیرمولد کار می‌کنند بدون اینکه هزینه‌ای بپردازند، منفعت می‌برند. او ادامه داد: پیشنهاد دادیم که ٥ درصد نرخ مالیات را در سال ١٤٠١ دولت کم کند، چون شرایط اقتصادی کشور بیشتر مستلزم تشدید تولید کننده است تا درآمد، البته تلاش می‌کنیم که کسری بودجه دیگری به دولت هم تحمیل نشود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: شروع خوبی در زمینه مجوزهای کسب و کار انجام شده چون یکی از شکایت‌های دائمی بود که هنوز هم وجود دارد. خاندوزی خاطرنشان کرد: هفتگی گزارشی از نتیجه پیگیری مجوزها به دستگاهها اعلام می‌شود؛ اینها نشان از این دارد که در کاهش مشکلات تولید کنندگان و رونق تولید در عمل برنامه داریم.

او تصریح کرد: وقتی یک متغیر به مولفه‌های تصمیم گیری سیاست گذاری اضافه می‌شود، مسئله ساده‌ای نیست؛ چون هر کدام از این تصمیم‌ها یک اثر بر دیگر بخش‌ها و گروهها می‌گذارد که اساسا تحقق آن هم کار ساده‌ای نیست. headtopics.com

غیر مولد تر و منفعت ببر تر از بدنه دولت و ارکان دیگه نداریم . ایشون یحتمل منظورشون ب خودشون و همکاراشون بوده هم از توبره دولت میخورند و هم شیتیلی از رانت خور ها میگیرند و با هم مفت بری میکنند .

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بخش غیرمولد منظورت آخوندا که نیستند! مصیبت تویی گریه کن نداری والا خودمصیبتی خاندوزی حتما تجربه اش داشتی 😷😷😷😷😷😷😷😷

آژانس اتمی: ایران توضیحات معتبری درباره ذرات اورانیوم در سه سایت هسته‌ای اعلام‌نشده نداده استآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شد که ایران همچنان به سئوالات در خصوص منشا ذرات اورانیوم یافت‌شده در سه سایت هسته‌ای اعلام‌نشده پاسخ نداده است.

آژانس: ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران به ۱۸ برابر محدودیت‌ها در برجام رسیده استآژانس در گزارش روز دوشنبه خود تصریح کرد که ایران پاسخ‌های کمی به سوالات قدیمی این نهاد در مورد منشاء ذرات اورانیوم پیدا شده در سه سایت هسته‌ای اعلام نشده خود داده است.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران به ۱۸ برابر حد مجاز رسیده استیک گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی (IAEA) که روز دوشنبه ۳۰ مه (۹ خرداد) منتشر شده است نشان می‌دهد ذخایر اورانیوم غنی‌شده در ایران اکنون به بیش از ۱۸ برابر حدی رسیده است که توافق هسته‌ای موسوم به برجام مجاز برشمرده بود. جزئیات بیشتر🔽 آژانس بین المللی انرژی اتمی،غرب و آمریکا صلاحیت اظهارنظر درمورد طرح انرژی اتمی ایران؛ ندارند.زیرا با 'جنایات' گوناگون، دیگر نمی توان 'آنان' را دارای 'صلاحیت اخلاقی' دانست!

آیا دشمن آمریکا در فیلم جدید «تاپ گان» رژیم ایران است؟فیلم «تاپ گان: مَوِریک» اخیرا روی پرده سینماهای آمریکا رفت. این فیلم دنباله فیلم محبوب «تاپ گان» (1986) است، که بازیگر مشهور تام کروز در آن نقش سروان پیتر اسپویل نکن خدا کنه آمریکا به ایران حمله کنه بخدا از حمله روسیه به اکراین به مراتب راحت تره در ایران یک صدم اکراین هم مردم مقاومت نمیکنن چون از جمهوری اشغالگره اسلامی به شدت بیزارن

آیا ایران تنها کشور دنیاست که جایزه جوانی جمعیت را دریافت کرده است؟ایران چه زمانی جایزه جوانی جمعیت را دریافت کرد؟ آیا این جایزه تنها به ایران تعلق گرفته است؟ آیا بیشترین سقوط شیب جمعیتی در دنیا متعلق به ایران است؟ «ایران‌وایر» در این گزارش می‌کوشد به این پرسش‌ها پاسخ دهد. جمعیت جوانی_جمعیت راستی_آزمایی

مذاکرات وین؛ ایران می‌گوید «پاسخ مورد انتظاری» از آمریکا دریافت نکرده استسعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران مدعی شد که آمریکا پاسخ مورد انتظار «ابتکارات ایران» در مذاکرات هسته‌ای وین را نداده است.خطیب‌زاده، سه‌شنبه 10