مصوبه‌های سفرهای استانی رییس جمهور تا سال ۱۴۰۳ اجرایی می شود

12/10/1400 11:38:00 ب.ظ

معاون اجرایی رییس جمهور:مصوبه‌های سفرهای استانی رییس جمهور تا سال ۱۴۰۳ اجرایی می شود

معاون اجرایی رییس جمهور با بیان اینکه برنامه ریزی لازم برای اجرای تمام مصوبه های سفرهای استانی انجام شده است گفت: تمام مصوبه های سفرهای استانی رییس جمهور تا خردادماه سال ۱۴۰۳ اجرایی می شود. وی با بیان اینکه مصوبه سفرهای استانی هیات دولت در چند سطح تعرف شده است گفت: بهره برداری از برخی از این طرح ها تا پایان امسال، برخی تا سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ و برخی طرح های بزرگ تا خرداد ۱۴۰۳ برنامه ریزی شده است.

معاونت اجرایی رییس جمهور با تاکید بر اینکه روند اجرایی شدن مصوبه های استانی هیات دولت از نزدیک پیگیری می شود، افزود: تمام طرح های مصوب سفرهای استانی هیات دولت در حال تامین منابع است و در تلاش هستیم تا همه این طرح ها تا خرداد ۱۴۰۳ به بهره برداری برسد.

وی در ادامه هدف از سفر به خوزستان را پیگیری مصوبه های سفر رییس جمهور به این استان و بازدید از مناطق زلزله زده اندیکا اعلام کرد و ادامه داد: بخش قابل توجهی از طرح های مصوب سفر رییس جمهور به خوزستان در حال اجرا هستند و پیشرفت بسیار خوبی دارند. headtopics.com

🔴 زینب سلیمانی با اون ایفون پرومکس ۱۳ در دستش انتقام مجدد امریکا از پدرش و گرفت...... زینب چرا جی ال ایکس نمیخری؟

مرتضوی با اشاره به بازدید خود از طرح انتقال آب غدیر در خوزستان گفت: با اجرای این طرح مشکل کم آبی ۵۲ درصد از جمعیت استان خوزستان حل می شود که بهره برداری از این طرح تا خرداد ۱۴۰۱ برنامه ریزی شده است و با این کار بخش مهمی از تنش آبی خوزستان برطرف می شود.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

خدمات پیشگیری از بارداری برای زنان ۱۸ تا ۲۵ سال در فرانسه رایگان می‌شوددولت فرانسه پیش‌تر کنترل بارداری برای دختران زیر سن قانونی را رایگان کرده بود و این برنامه از سال جدید میلادی به رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال گسترش پیدا کرده است. اون حلقه و چوبه چیه؟🤔 بقیشو میدونم. دستور کاهش جمعیت جدی هست پس چقدر شبیه ایران

فعالیت بدنسازی زنان در اصفهان ''ممنوع'' شد | DW | 02.01.2022مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در نامه‌ای به رییس هیات بدنسازی این استان، هرگونه فعالیت زنان در رشته‌های بدنسازی را تا ''اطلاع ثانوی غیرقانونی '' و ممنوع اعلام کرد. Hero

تصاویر زنان و کودکان آواره روهینگیا؛ لنج سرگردان در ساحل اندونزی آرام گرفتدولت اندونزی می‌گوید به دلیل شرایط بد این لنج که موتورش درست کار نمی‌کرده و نشتی داشته اجازه داده تا توسط یک کشتی نیروی دریایی این کشور یدک کشیده شود الله دی پردوی ظلم کونکو ته سخته سزاورکی.

رونمایی از مجسمه کریستیانو رونالدو در ایالت گوای هند جنجال‌آفرین شدایالت گوا تا سال ۱۹۶۱ میلادی تحت سلطه پرتغال بود و سرانجام نیز با حمله ارتش هند و وقوع جنگی دو روزه آزاد شد.

اردوغان گزارش عملکرد دولت ترکیه در سال 2021 را منتشر شدرئیس جمهور ترکیه گزارش خلاصه عملکرد دولت در سال 2021 را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی

کمیسیون تلفیق فردا وارد بررسی کلیات بودجه ۱۴۰۱ می شودسخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی از تصویب آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که این کمیسیون از فردا وارد بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ می شود.