مصوبه‌های جدید برای استقلال؛ موافقت با تمام برنامه‌های فرهاد مجیدی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجمع باشگاه_استقلال اعلام کرد «اصغر ملکیان» و «داریوش دلفانی» به عنوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال معرفی شدند. از مصوبه‌های جدید برای استقلال؛ موافقت با تمام برنامه‌های فرهاد مجیدی بود. اخبار_ایران تهران فرهاد_مجیدی

استان وایر - مجمع باشگاه استقلال اعلام کرده است که پس از موافقت با استعفای «مهدی عبدیان» و «حجت نظری» اعضای پیشین هیات مدیره استقلال، «پرویز مظلومی»، «اصغر ملکیان» و «داریوش دلفانی» به عنوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال معرفی شدند.

در هفته‌های اخیر، «فرهاد مجیدی» سرمربی استقلال اختلافاتی با «احمد مددی» مدیرعامل این باشگاه و «مهدی علی‌نژاد» معاون وزارت ورزش و جوانان دچار تنش و درگیری‌های شفاهی شد. ساعاتی پس از «موافقت با استعفای مهدی عبدیان عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال، او اقدام به انتشار پستی اینستاگرامی در انتقاد از «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان کرد.

با تصمیم جدید مجمع باشگاه استقلال، «داریوش دلفانی» از نزدیکان سابق «مهدی تاج» و «محمدرضا ساکت» در فوتبال اصفهان و مدیرعامل پیشین شاهین بوشهر و همچنین عضو سابق هیات مدیره باشگاه پیکان، اضغر ملیکان عضو پیشین هیات مدیره پیکان و پرویز مظلومی سرمربی پیشین این تیم به هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: در انتظار ثبت رکورد جدید در عرصه صادرات هستیمرئیس جمهور ترکیه با اشاره به تحقق صادرات ترکیه در سطح 200 میلیارد دلار تصریح کرد رشد اقتصادی 7 درصدی طی 3 ماهه اول سال جاری باعث افزایش انتظارات نسبت به دوره بعدی شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست انتخاب رییس جدید قوه قضاییه از درون دستگاه قضاییمعاون اول قوه قضاییه گفت: خانواده قوه قضاییه درخواستشان این است که رییس قوه قضاییه بعدی از درون دستگاه قضایی انتخاب شود. يعنى خودش😂 این خانواده پدرش معتاد و آدمکش و مادرش هم سردسته مفسدین است و بچه هایش هم تو کار زور گیری و نامشروع که نه باباشون معلومه و نه ننه شون! چه معنی داره معاون اول علنی به رهبر توصیه کنه؟ توصیه‌ات را برو بهش بگو، این اسمش توصیه نیست فشاره.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور معرفی شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimمدیرعامل جدید تراکتور معرفی شد طی حکمی از سوی «محمدرضا زنوزی» مالک باشگاه تراکتور «جمشید نظمی ادیب» به عنوان عضو جدید هیئت مدیره و مدیرعامل تراکتور منصوب شد فوتبال 🤢🤮
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

موافقت دولت با لایحه اجازه مادر برای افتتاح حساب بانکی به نام اطفالموافقت دولت با لایحه اجازه مادر برای افتتاح حساب بانکی به نام اطفال *براساس لایحه مصوب هیات وزیران، مادر می‌تواند به نام فرزند صغیر خود حساب‌های بانکی افتتاح نماید *حق برداشت از این حساب‌ها نیز تا رسیدن صغیر به سن ۱۸ سال تمام شمسی فقط با مادر است میگم خبر دارید که مستاجرایی که ‌خانه گیرنمیرن که جابجابشن، باحکم‌تخلیه دادگستری،وسایلشان داخل کوچه ریخته میشود؟! این هم احترام به مقام زن در اسلام، به قول بهنوش_بختیاری_گوه_خورد (تا زدم بهنوش این هشتک آمد بی تقصیرم) دیگه اینقدر غر نزنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جشن سالانه موسیقی در فرانسه پس از ماه‌ها محدودیت‌ کرونایی؛ ژان میشل ژار میهمان ماکرون در الیزهرزلین باشلو، وزیر فرهنگ فرانسه پیش‌تر برپایی کنسرت‌های کوچک در بارها و رستوران‌ها به مناسبت چهلمین دوره جشن سالانه موسیقی را با توجه به وضع دستورالعمل‌های جدید بهداشتی مجاز اعلام کرده بود. چه‌قدر خاطره داریم از «ژان میشل ژار» و «اکسیژن»‌هاش 😊 آن جوان فرانسوی كه با سيلى سخت و مُحكم صورت ماكرون بلال كرد خوب توانست ايشان را بياد حقوق بشر در ايران بيندازه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح دموکرات‌ها برای اصلاح نظام انتخابات آمریکا با مخالفت جمهوری‌خواهان سنا ناکام ماندتلاش دموکرات‌های کنگره برای بازنویسی قانون انتخابات در ایالات متحده در سنای آمریکا و با مخالفت جمهوری‌خواهان، ناکام ماند. درود بر جمهوریخواهان که یکبار هم که شده ،،در مقابل این حزب کثیف دمکرات حامی آخوندهای ایران ایستادگی کردند 👏👏👏درود بر جناب دونالد_ترامپ 🇺🇸👏 تا اینکه به چی بگویند اصلاحات. اگه اصلاحاتشون مثل همان اصلاحاتی بود که امسال شورای نگهبان برای تعیین صلاحیت کاندیدهای انتخابات1400 اعمال کرد، همان بهتر که ناکام بماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »