مصر در نیمه‌نهایی جام عرب مغلوب تونس شد؛ کیروش: فغانی با قضاوتش ذهن بازیکنان ما را به هم ریخت

24/09/1400 10:58:00 ب.ظ

مصری‌ها با گل به خودی دقیقه ۹۵ در مقابل تونس شکست خوردند و از راه‌یابی به فینال جام عرب باز ماندند.کارلوس کیروش چه در طول بازی و چه پس از پایان مسابقه به شدت از قضاوت علیرضا فغانی عصبانی و ناراضی بود.

مصری‌ها با گل به خودی دقیقه ۹۵ در مقابل تونس شکست خوردند و از راه‌یابی به فینال جام عرب باز ماندند.کارلوس کیروش چه در طول بازی و چه پس از پایان مسابقه به شدت از قضاوت علیرضا فغانی عصبانی و ناراضی بود. تیم ملی فوتبال مصر با هدایت کارلوس کیروش در نیمه‌نهایی جام عرب مغلوب مصر شد و از راه‌یابی به فینال این بازی‌ها باز ماند.

قضاوت این دیدار حساس را علیرضا فغانی بر عهده داشت و کیروش در طول بازی بارها اعتراض خود را نسبت به سوت‌ها و نحوه قضاوت این داور ایرانی ابراز داشت.

فغانی در دقیقه ۵۸ یک پنالتی هم به سود تونس اعلام کرد که این موضوع اعتراض مصری‌ها و به ویژه سرمربی آنها را به همراه داشت. فغانی البته با اشاره کمک داوران ویدیویی این صحنه را بازبینی کرد و تصمیم خود را تغییر داد. با وجود اینکه فغانی از اعلام پنالتی صرف نظر کرده بود، کارلوس کیروش همچنان به اعتراضات خود ادامه می‌داد تا اینکه در نهایت داور مجبور شد با کارت زرد مرد پرتغالی را جریمه کند.

این بازی در مجموع با برتری نسبی تونس همراه بود و سفیدپوشان موقعیت‌های بسیاری روی دروازه حریف ایجاد کردند و تعداد کرنرهای خود را هم دو رقمی کردند. در سوی مقابل اما هرچند مصری‌ها کمتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موقعیت‌های خطرناک‌تری برای گلزنی داشتند و در دقیقه ۷۵ هم یک فرصت مسلم گلزنی را از دست دادند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.

دستگیری یازده نفر در ارتباط با حمله به مسجدی در آلماننیروهای امنیتی آلمان یازده نفر را در ارتباط با حمله به مسجد «ایوب سلطان» در شهر لایپزیگ دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی

محکومیت یک شرکت دانمارکی در دادگاه به دلیل فروش محموله‌های سوخت به مقصد سوریهاین شرکت، مدیرعامل آن همچنین یکی از شرکتهای تابعه، از سوی دادگاه متهم شده بودند که در مجموع ۱۷۲ هزار تن سوخت هواپیمای جت به ارزش حدود ۶۴۷ میلیون کرون دانمارک را بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میلادی و طی ۳۳ معامله به شرکت‌های روسی فروخته‌اند.

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽

ایرانی‌ها در نوامبر امسال در صدر خریداران خانه در ترکیه بودندطی ماه نوامبر ایرانیان با خرید 1406 مسکن، در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه‌ بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی آناتولی از بودجه ۳۶۷ ملیون دلاری سوئیس و سوئد بنویس برای پ کک و ی پ گ .خوابی؟ حیف بیت المال ملت ترک که بهت صرف میشه .

واکنش جمهوری اسلامی به سفر نخست وزیر اسرائيل به امارات: به طور جدی هشدار می‌دهیم🔺 نگرانی‌های مشترک کشورهای عربی و اسرائيل درباره برنامه هسته‌ای و فعالیت‌های منطقه‌ای جمهوری_اسلامی ایران، از جمله حمایتش از گروه‌های نیابتی در منطقه، از دلایل عادی‌سازی روابط آنها ذکر شده است. ⬇ بیشتر بخوانید: WORLD_PEACE;🕊❤️ عادی سازی با نجسی به‌ اسم اسرائیل مطمنا برای دنیای عرب گران تمام خواهد شد آنها خوب می‌دانند بزودی اسرائیل نجس از صحنه روزگار محو خواهد شد لذا ب طرق مختلف منت کشی ایران عزیز را میکنند حکومتهای عربی باید خیلی پیشتر از اینها اندیشه های احمقانه خود را کنار گذاشته با اسرائیل متحد می شدند.