مصرف گاز نسبت به پارسال ۲۲ درصد افزایش یافت/ سوخت صنایع قطع نشده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

وزیر نفت: مصرف گاز نسبت به پارسال ۲۲ درصد افزایش یافت/ سوخت صنایع قطع نشده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا از وزارت نفت، جواد اوجی شامگاه (سه‌شنبه، دوم آذرماه) اظهار کرد: مصرف گاز در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده دوم آذرماه به بیش از ۵۱۷ میلیون متر مکعب رسیده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۲ درصد افزایش داشته است.

وزیر نفت درباره شدت مصرف انرژی در کشور هم با تأکید بر اینکه سوخت صنایع قطع نشده، بلکه سوخت مایع جایگزین گاز شده است، اظهار کرد: اقدام‌هایی در دولت سیزدهم در بحث بهینه‌سازی مصرف گاز در بخش خانگی، صنایع عمده و نیروگاهی آغاز شده و مبحث ۱۹ ساختمان خوشبختانه در دولت تصویب شده است. وی با بیان اینکه همکاران ما در شرکت ملی گاز ایران از نخستین روز آذرماه بازرسی از ساختمان‌های اداری را آغاز کردند و تاکنون بیش از ۱۴ هزار بازدید انجام داده‌اند، تصریح کرد: در این بازدیدها به یک هزار و ۴۲۸ واحد ساختمانی اخطار داده شد و گاز ۱۲۴ اداره پرمصرف هم قطع شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش 300 درصدی بهای گاز صنایع در ایرانمحمدرضا افشین، رییس اداره صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از افزایش 300 درصدی بهای گاز صنایع و اعتراض شدید واحدهای تولیدی ایران خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش 300 درصدی بهای گاز صنایع در ایرانمحمدرضا افشین، رییس اداره صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از افزایش 300 درصدی بهای گاز صنایع و اعتراض شدید واحدهای تولیدی ایران خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تعرفه‌های برق هنوز تغییر نکرده استتعرفه‌های برق هنوز تغییر نکرده است مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران: تعرفه‌های موجود برق تغییری نکرده و هیچ افزایش قیمتی به عنوان جریمه اعمال نشده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سوسیته ژنرال: ترکیه نرخ بهره را «به شکل اضطراری» بالا می‌برد🔺 پیش‌بینی سوسیته ژنرال: ترکیه نرخ بهره را «به شکل اضطراری» بالا می‌برد ▪ این شرکت فرانسوی فعال در زمینه خدمات مالی و بانکداری می‌گوید که انتظار دارد بانک مرکزی ترکیه در سال ۲۰۲۲ نرخ بهره را از ۱۵ درصد به ۱۹ درصد افزایش دهد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بحران اقتصادی در ایران؛ هر دلار آمریکا به 29 هزار تومان افزایش یافتپس از افزایش تدریجی قیمت ارزهای خارجی طی هفته‌های گذشته در ایران، ارزش هر دلار آمریکا در 24 ساعت گذشته افزایشی 400 تومانی داشته و به بیش از 29 هزار تومان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا برای سفر به آلمان و دانمارکهشدار آمریکا برای سفر به آلمان و دانمارک مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) و وزارت امور خارجه آمریکا در پی افزایش شیوع موارد ابتلا به ویروس کووید-19 با انتشار اطلاعیه‌ای درباره سفر به کشورهای آلمان و دانمارک هشدار داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »