مصباح یزدی: رهبر ایران هیچ اشتباهی ندارد رهبران سایر کشورها اشتباهات متعدد دارند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس مؤسسه آموزشی امام خمینی، با بی نقص دانستن عملکرد علی خامنه‌ای، در طول رهبری 30 ساله‌اش بر

بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، سه شنبه 30 ژوئیه 2019، محمدتقی مصباح یزدی، در جمع مدیران ارشد هلدینگ فدک، شرایط ایران قبل از انقلاب را ناامن و غیرقابل اعتماد توصیف کرد، در حالی که به گفته او در شرایط کنونی به راحتی در بین محافل، از شخصیت‌های مهم در ایران انتقاد می‌شود.

او با افتخار از دشمنی با آمریکا نام برد و ایران را در حال حاضر رقیب این کشور قلمداد کرد، به گونه‌ای که رئیس‌جمهور آمریکا وقتی می‌خواهد دشمنش را معرفی کند، ایران را نام می‌برد نه کشورهای بزرگی مانند چین و روسیه. این در حالی است که رهبر ایران، سال گذشته با انتقاد از برجام، صدور اجازه مذاکره با آمریکا توسط خود را یک اشتباه و ضرر دانسته بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هیچ احمقی به خودش نمیگه احمق

خدا خودش با خلقت ب قول اسلامیا شیطان و این دنیای پر از ظلم و ستم امرتکب اشتباه شد چ برسه به این ناقص ب قول خودش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای سه‌شنبه هشتم مرداد ۱۳۹۸ | DW | 30.07.2019اینم از روسیه دغل. خود خامنه‌ای هم چنین ادعایی نداره!!!!! بساط هفتگانه حکومت بیگانگان فرقه فارسیسم و ملاها با علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی ذهنی مذهبی تحمیلی بازی با فکرها و تاریک ترین تاریکیهاست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران: «ظریف از سریال گاندو به رهبر شکایت کرده است»🔷سخنگوی وزارت امور خارجه ایران: ظریف از سریال گاندو به رهبر شکایت کرده است 💢«وزیر خارجه نامه‌ای به ایشان نوشتند و گفتند در این سریال از وزارت خارجه و شخص وزیر چهره‌ای منفعل، بی عمل و بی اراده به تصویر کشیده شده است.» ◀️بیشتر بخوانید: هست دیگه شاید شکایت وزیر توهم تهیه کننده این فیلم رو از بین ببره که فکر میکنه شاهکار کرده. از ظریف چه تصویری باید ارائه شود؟ 1. فرمانبردار و سر سپرده ولایت فقیه 2. مجیز گوی ولایت فقیه 3.دروغگو 4.توطئه گر 5.توجیه گر 6.دلال های کارهای تروریستی 7. رابط تروریست ها با ولایت فقیه 8.عامل انتقال پول و ثروت ایران به بانک های خارجی به نام ایادی ولایت 9.عامل انتقال موادمخدر 10.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پمپئو: هیچ گفت‌وگویی در آمریکا با ظریف نشده است/ تحریم‌ها علیه ایران تاثیرگذار بوده استپمپئو: هیچ گفت‌وگویی در آمریکا با ظریف نشده است مطبوعات و رسانه‌ها به ظریف بلندگو دادند امیدوارم به من فرصت گفت‌وگو با ایرانی‌ها داده شود پامپئو فک کرده اینجا هم دمکراسیه،بابا اینجا توتالیتر بر سر کاره و از یه مصاحبه هم میترسه کاش با پیشنهاد پمپئو موافقت می شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: ایران هرگز در هیچ مذاکره ای شکست نخوردهدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعد از ظهر دوشنبه در توییتی نوشته است که 'ایران هرگز در هیچ جنگی پیروز نشده، اما هرگز در هیچ مذاکره ای شکست نخورده است.' پیشتر در روز دوشنبه سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که آمریکا پیشنهاد تهران برای بازرسی های بیشتر از برنامه هسته ای در ازای لغو تحریم ها را رد کرده است. اين آخوندا همه رو درس ميدن من جمله خود شما مرسی از رسانه مردمی که اخبار رو دقیق و بی کم و‌کاست نقل میکنی 😂 مرتیکه روانی!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رهبر انقلاب مایلند روابط ایران و چین گسترده باشدرئیس مجلس شورای اسلامی، توسعه روابط دو کشور ایران و چین را برای امنیت و صلح جهانی سودمند توصیف کرد و گفت: رهبر انقلاب و دولت ایران مایلند روابط دو کشور گسترده باشد و مجلس شورای اسلامی نیز پشتیبان این مناسبات است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۱۰۰ درصد خودروهای ون در ایران فرسوده هستندتنها چیزی که در این نظام مافیایی فرقه_تبهکار ارزان هست، جون ایرانی هست وبس. من خریدم ۱۵ هزار
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »