مصاحبه شبکه تلویزیون دولتی سوئد با یکی از سرکردگان گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک

02/04/1401 12:42:00 ب.ظ

مصاحبه شبکه تلویزیون دولتی سوئد با یکی از سرکردگان گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک شبکه تلویزیون دولتی «SVT» سوئد با فرهاد عبدی شاهین ملقب به «مظلوم عبدی» به عنوان یکی از سرکردگان اصلی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک مصاحبه انجام داد.

شبکه تلویزیون دولتی سوئد با یکی از سرکردگان گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک مصاحبه انجام داد. - خبرگزاری آناتولی 23.06.2022 استکهلم/خبرگزاری آناتولی شبکه تلویزیون دولتی «SVT» سوئد با فرهاد عبدی شاهین ملقب به «مظلوم عبدی» به عنوان یکی از سرکردگان اصلی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک مصاحبه انجام داد.

مصاحبه شبکه تلویزیون دولتی سوئد با این تروریست در حالی صورت می‌گیرد که استکهلم به دنبال عضویت در پیمان آتلانتیک شمالی بوده و ترکیه به دلیل حمایت سوئد از گروه‌های تروریستی، مخالف روند عضویت این کشور در ناتو است.

سرکرده گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در این مصاحبه گفته که نسبت به عملیات احتمالی ارتش ترکیه به منظور پاکسازی شمال سوریه از لوث گروه‌های تروریستی واکنش نشان خواهند داد. به گفته وی «حمایت سوئد از ی.پ.گ/پ.ک.ک باید ادامه داشته باشد این اقدام یک حمایت سیاسی و انسانی است».

شبکه تلویزیون دولتی «SVT» سوئد در 25 می نیز مصاحبه‌ای با صالح مسلم یکی دیگر از سرکردگان گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک پخش کرده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

بعد از پاکسازی سوریه از لوث تروریست ها نوبت به باز پس گیری وطنمان کرکوک و اربیل است اگر ما در نطفه این پلیدها رو خفه کنیم زحمت صلیبی ها بخودشون میمونه . بهشون آدرس بدید بروند با دوران کالکان هم مصاحبه کنند. مصاحبه جالبی میشه :)

تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ تل‌رفعت را با حفر تونل محاصره کرده‌اندتروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ تل‌رفعت را با حفر تونل محاصره کرده‌اند گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ با حفر تونل‌های متعدد منطقه اشغالی تل‌رفعت را تحت محاصره قرار داده و از این تونل‌ها برای مخفی کردن و انتقال سلاح به خطوط مقدم استفاده می‌کند.

پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندپنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند وزارت دفاع ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 5 تروریست پ.ک.ک در چارچوب عملیات پنجه-قفل در شمال عراق از پای درآمدند.

خامنه‌ای منتقدان مقامات دولتی را به کار برای «دشمنان» متهم کردعلی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران در سخنانی با دفاع از مقامات دولتی تاکید کرد که هر کس مردم را به مسئولان بی‌اعتقاد یا بدبین کند «چه بداند و چه نداند

«اویل‌پرایس»: ایران از خواسته حذف سپاه از فهرست تروریسم کوتاه آمدوبگاه «اویل‌پرایس» گزارش داده که در مواجهه با مخالفت‌های شدید برای حذف سپاه پاسداران از فهرست «سازمان‌های تروریستی» تحت تعقیب ایالات متحده، رژیم ایران

جزییات تکان‌دهنده از شکنجه و آزار بازداشت‌شدگان محیط‌زیستماموران اطلاعات سپاه به واسطه اینکه نیلوفر_بیانی پیشتر در سازمان ملل کار می‌کرد و همچنین به سبب ارتباط نزدیک با مراد طاهباز از دیگر متهمان این پرونده، می‌خواستند به هر شکل که شده از او اعتراف بگیرند. اخبار_ایران

شگفتی برای توکیو از ۶ هزار کیلومتر دورتر؛ یک شهروند از بلژیک شهردار ناحیه شدیک خانم ۴۷ ساله ژاپنی که ده‌ها سال از عمر خود را ساکن بلژیک بوده است به عنوان شهردار یکی از نواحی توکیو انتخاب شد.