مصاحبه آناتولی با مردم عراق؛ آیا به طرح دولت در مورد جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز اعتماد دارید؟

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

مصاحبه آناتولی با مردم عراق؛ آیا به طرح دولت در مورد جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز اعتماد دارید؟ خبرنگار آناتولی در عراق از مردم این کشور پرسیده است که آیا به طرح دولت برای جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز اعتماد دارند؟

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرنگار آناتولی در عراق از مردم این کشور پرسیده است که آیا به طرح دولت برای جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز اعتماد دارند؟مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق اعلام کرد که حمل سلاح در انحصار دولت است و سلاح‌های غیرمجاز جمع‌آوری خواهد شد. این در حالیست که افراد و گروه‌های مختلف از جمله شبه نظامیان شیعه نزدیک به ایران٬ سلاح‌های غیرمجاز در اختیار خود دارند.

سید سعید عوادی٬ (شیخ یک قبیله)‌ در این راستا بابیان اینکه سلاح‌های غیرمجاز و بدون کنترل درهمه جا وجود دارد٬ گفت: مردم در رابطه با این موضوع به دو بخش تقسیم شده‌اند٬ بخشی از مردم طرفدار سلاح‌های غیرمجاز هستند و بخش دیگر مخالف آن هستند. دولت توانایی جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز را ندارد. برای اینکه احزاب سیاسی و گروه‌های مسلح «حشد الشعبی» در این کار دخیل هستند. بنابر این دولت توانایی عملی کردن این طرح را ندارد و به شکلی از حمل سلاح‌های غیرمجاز چشم‌ پوشی می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا مردم عراق همچنان به راه سوم دل بسته‌اند؟آیا مردم عراق همچنان به راه سوم دل بسته‌اند؟ به اعتقاد بسیاری از کارشناسان عراقی، دوره‌ای که کشورشان در حال حاضر سپری می‌کند یکی از سخت‌ترین دوره‌های تاریخ این کشور است و در صورت لغزش به سوی پرتگاه ضربات جبران‌ناپذیری را متحمل خواهند شد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آیا روی آوردن مردم به مصرف پوست مرغ صحت دارد؟با افزایش قیمت مرغ روی آوردن مردم به مصرف آلایش‌های آن مانند: دل، جگر، قلوه، پای مرغ و ... دور از ذهن نیست، چراکه قیمت کمتری نسبت به گوشت مرغ دارند و خرید آن برای اقشار کم درآمد به صرفه‌تر است، اما تقاضا برای پوست مرغ آن هم با قیمت بالا موضوع دیگری است که نیاز به بحث و بررسی بیشتر دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماینده سابق: به دليل سركوب، مردم رغبتی به انتخابات ندارندپروانه سلحشوری، نماینده ادوار مجلس ایران با اشاره به سرکوب اعتراضات توسط نهادهای امنیتی، گفته «به نظر می‌رسد مردم چندان رغبتی برای حضور در عرصه انتخابات ندارند.» ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی رغبت ؟؟ ملت میخوان سر به تن شماها نباشه خانم سلحشوری مردم هیچ رغبتی به جمهوری اسلامی و رای به جمهوری اسلامی ندارند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت دختر جوان به دلیل توهین به مردم شمال ایران در کلاب‌هاوسوا؟ مردم شمالی که از وقتی بشر موفق شد روی دوتا پاش راه بره بصورت مداوم مورد فحاشی و توهین سایر اقوام بخصوص قوم تهران قرار داشته. چرا این بیچاره باید فرار کنه و بگیرنش؟!!!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتخابات و مشارکت مردم نشان دهنده اقتدار ملی است/ قدرت خرید مردم بالا برودرهبر انقلاب اسلامی در بخشی از سخنرانی خود به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ خاطرنشان کردند که امسال در ورود به قرن ۱۴۰۰، سال انتخابات است یعنی حکمرانی مبتنی بر اتکا به نفس و اعتماد به نفس ملی. ما ورودمان در این قرن یک تفاوت به این مهمی دارد. سم اسب رضا شاه از اين مقام معظمتون با ارزش تر بود ، خجالت بكشيد سال نه به جمهوری اسلامی' ست نه_به_جمهوری_اسلامی No2IR به این احمق بگید که ورود به سال ۱۴۰۰' نه قرن بیسواد کثافت نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »