مشکلات داروسازان از حد گذشته است/چاره‌اندیشی کنید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران: *شرایط داروسازان، وضعیت ناگواری است *مشکلات آن‌ها از حد گذشته است *یکی از بزرگترین مشکلات آن‌ها نداشتن چشم انداز مدون برای اشتغال است *باید در این خصوص چاره اندیشی کرد

محمد منفرد در گفتگو با ایسنا، در رابطه با مشکلات داروسازان گفت: یکی از بزرگترین آن‌ها افزایش بی‌رویه دانشجو و نداشتن چشم انداز مدون برای اشتغال آنها است. بدون برنامه ریزی و آینده‌نگری در خصوص آینده شغلی، داروسازان روحیه و امید خود را روز به روز، بیش از گذشته از دست خواهند داد و این برای کشور خطری جدی است.

این عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران، ادامه داد: نقش داروسازان محدود به تولید و عرضه دارو شده است؛ این درحالی است که در دنیا بخش خدمات دارویی بسیار پر رنگ است. وی با اشاره به نقش داروسازان در بیمارستان‌ها ادامه داد: متاسفانه جایگاه داروسازان در بیمارستان‌ها جدی گرفته نمی‌شود. باید به ازای ۳۰ تخت بیمارستانی، حتما یک داروساز در بیمارستان حضور داشته باشد، ولی با این استاندارد فاصله زیادی داریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیازی به ساخت آسایشگاه جداگانه برای «جانبازان زنِ قطع نخاع» نیست/ پیگیر برطرف شدن مشکلات دارویی جانبازان هستیممعاون بهداشت و درمان بنیاد شهید توضیحاتی را درباره تعیین‌تکلیف مصدومان شیمیایی در سردشت ارائه کرد و گفت: در تهران نیز ظرف چند ماه آینده در یکی از مراکز بخشی برای زنان جانباز نخاعی به بهره‌برداری خواهد رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سلیمی: رسیدگی به مشکلات کشور در کمیسیون اصل 90 مجلس خاک می‌خورد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسلیمی نماینده محلات در مجلس: *رسیدگی به مشکلات کشور در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خاک می‌خورد *متأسفانه کاری کرده‌اند که هیچ کس راغب نیست به این کمیسیون برود *این کمیسیون نتوانسته در موضوعات مختلف چابک و سریع عمل کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انحصار واردات تخم ماهی قزل‌آلای کشور در دست یک شرکت فرانسوی/ پرورش‌دهندگان از ترس انحصارگران بیماری‌ها را گزارش نمی‌دهند/ سازمان تحقیقات ۱۵ سال بودجه گرفت و کاری نکرد٨٥ درصد واردات تخم چشم‌زده ماهی قزل‌آلا در انحصار یک شرکت فرانسوی است. انحصار واردات این نهاده مهم شیلاتی مشکلاتی را به همراه داشته است. کارشناسان مهمترین این مشکلات را نگرانی از روزی عنوان می‌کنند که به هر دلیلی شرکت فرانسوی دیگر حاضر به همکاری با ایران نباشد که نتیجه آن نابودی صنعت قزل‌آلای کشور است. دیگر مشکل مهم مطرح شده از سوی کارشناسان، ترس تولیدکنندگان از گزارش بیماری‌ های ناشی از تخم چشم زده وارداتی است تا مبادا انحصار گران از فروش تخم چشم زده ماهی به آن‌ها امتناع کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اثرهنری پنهان لئوناردو داوینچی راز خود را فاش کردتحقیقات جدید در مورد یکی از مشهورترین آثار لئوناردو داوینچی، اطلاعات جدیدی را درباره یک ترکیب‌بندی که زیر نقاشی اصلی پنهان است، آشکار کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ نهادی معلق و به‌هم ریختهخبرهایی که از مجمع_تشخیص_مصلحت نظام در دوران ریاست صادق_لاریجانی به گوش می‌رسد، حکایت از آشفتگی و تنش‌های درونی دارد. یکی از تازه‌ترین تنش‌ها جدال میان احمد_توکلی و لاریجانی در جلسه ۱۶مرداد بود. بیشتر بخوانید در یادداشتی از مجید محمدی، تحلیل‌گر سیاسی:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

گزارش| پیام مهمی که حزب‌الله با «نور» مخابره کرد/ شناورهای اسرائیل در تیررس موشک‌های 120 کیلومتری- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«پیام مهمی که حزب‌الله با «نور» مخابره کرد؛ شناورهای اسرائیل در تیررس موشک‌های ۱۲۰ کیلومتری» تصاویر منتشر شده از هدف قرار دادن ناوچه ساعر ۵ در سال ۲۰۰۶ نشان می‌دهد حزب‌الله از موشک کروز ضد کشتی نور در این عملیات استفاده کرده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »