مشکلات در استقلال کم نیست و نکونام تنهاست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

بازیکن پیشین استقلال گفت: مشکلات در باشگاه استقلال کم نیست. هیچکس به این باشگاه کمک مالی نمی‌کند. جواد نکونام دست‌تنهاست و وضعیت باشگاه رو به راه نیست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علیرضا اکبرپور، بازیکن سابق استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط این تیم اظهار کرد: با توجه به تعطیلی مسابقات لیگ برتر تیم‌ها فعلا مشغول فقط تمرین کردن هستند و استقلال هم به‌دنبال برگزاری بازی دوستانه است تا از آمادگی بدنی دور نماند. دور ماندن از شرایط مسابقه رسمی برای یک تیم ضرر دارد. نباید استقلال را این همه از شرایط مسابقه دور نگه داشت.

پیامدهای اعتصاب بازیکنان استقلال اکبرپور ادامه داد: نکونام مربی خوبی است و تیمش به آرامش نیاز دارد. اگر لیگ از راه برسد و مسابقات شروع شود، آن وقت دیگر نمی‌توانید با اعتصاب بازیکنان کنار بیایید. بازیکنی که تمرین نکند نمی‌تواند در لیگ مسابقه بدهد و از نظر ذهنی آماده مسابقه نیست. امیدوارم اتفاقات خوبی برای استقلال بیفتد و مشکلات استقلال حل شود تا بتواند نتایج خوبش را همچنان کسب کند. نکونام توانسته با استقلال در ۴ بازی ۳ برد کسب کند که قطعا باعث رضایت هواداران بوده است.

استقلال به دنبال جبران او درباره پیش‌بینی نتیجه داربی ۱۰۲ تهران خاطرنشان کرد: این بازی حساس است زیرا هر دو تیم در بالای جدول قرار دارند و به دنبال کسب ۳ امتیاز هستند. این بازی کاری به جایگاه دو تیم ندارد و هر تیمی از لحاظ روحی و روانی در شرایط بهتری باشد پیروز میدان است. استقلال فصل گذشته در داربی برگشت و همچنین فینال حذفی نتوانست برنده باشد و امسال باید آن دو شکست را جبران کرده و هواداران را راضی کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

داربی یک بازی خاص است/ استقلال برای قهرمانی کار خیلی سختی داردبازیکن پیشین استقلال اظهار کرد: نکونام هم دوست دارد استقلال بهترین عملکرد را داشته باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیغام ویژه مربی استقلال به یک پرسپولیسیبازیکنان قدیمی استقلال و پرسپولیس در عین رقابت، همچنان رفاقت را هم مد نظر قرار می‌دهند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

جنگ نرم دشمنان کانون گرم خانواده‌ها را نشانه گرفته استکارشناس مسائل سیاسی گفت: حماسه‌آفرینی‌های زنان در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی بوده و بر هیچ‌کس پوشیده نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدیوهای منتشر شده مبنی بر درگیری اراذل و اوباش مربوط به اردبیل نیستدادستان اردبیل گفت: تصاویر و ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قدرت نمایی و ضرب و جرح اراذل و اوباش مربوط به اردبیل نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعلام حمایت قاطع ایالات متحده از تمامیت ارضی ارمنستانایالات متحده آمریکا ضمن اعلام حمایت از ارمنستان در مورد اقدامات نظامی آذربایجان در قره‌باغ کوهستانی، بر لزوم حفظ استقلال و تمامیت ارضی ارمنستان تاکید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اوج‌گیری بحران در عرصه سیاست‌خارجی دولت بایدندرست آن زمانی که بایدن تصمیم می‌گیرد تا تجربیات و اقداماتش در عرصه سیاست خارجی را برای رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا برجسته کند با مشکلات بسیاری در حوزه سیاست‌خارجی‌اش مواجه می‌شود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »