تحریم_دارو, آمریکا

تحریم_دارو, آمریکا

مشکل واردات دارو از کره جنوبی حل نشده است

#تحریم_دارو | یک رسانه کره جنوبی با انتشار گزارشی نشان داد، #آمریکا مانع ارسال دارو و تجهیزات پزشکی به ایران شده است.

14/12/2019 02:24:00 ب.ظ

تحریم_دارو | یک رسانه کره جنوبی با انتشار گزارشی نشان داد، آمریکا مانع ارسال دارو و تجهیزات پزشکی به ایران شده است.

تهران - ایرنا - دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره اعلام کرد که هنوز بانک‌های کره‌ای برای حل مشکل تبادل مالی اقدام خاصی انجام نداده‌اند و همچنان واردات دارو و غذا از این کشور به ایران با مشکل مواجه است.

حالا پس از دو ماه هنوز بانک‌های کره‌ای در این زمینه اقدام خاصی انجام نداده‌اند و همچنان واردات دارو از این کشور به ایران با مشکل مواجه است. «پویا فیروزی» دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره در این زمینه به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: باتوجه به تعطیلات آخر سال میلادی، قرار است اواخر ماه دسامبر یا اوایل ژانویه مشخص شود که روند مبادلات بانکی ایران و بانک‌های کره به چه صورت خواهد بود. با این حال هنوز بانک‌های کره ای نتیجه‌ای به ما اعلام نکرده‌اند که بدانیم مذاکرات در چه وضعیتی است.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه باید در تاریخ گفته شود چه مصائبی بر دولت دوازدهم نازل شد

وی ادامه داد: منتظر دریافت پاسخ بانک‌های کره‌ای هستیم تا کار را زودتر آغاز کنیم و اگر مشکلی وجود داشت، راه حلی برای آن پیدا کنیم. دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره با تاکید بر اینکه دارو و غذا در اولویت اول هستند، افزود: از نظر ما همه کالاها باید قابل مبادله باشد اما به دلیل تحریم‌های یکجانبه آمریکا و مشکلات بانکی، برای تجارت بسیاری از کالاهای دیگر که ربطی به تحریم ندارند نیز مشکل بوجود آمده است.

فیروزی بیان کرد که فهرست این کالاها و کدهایشان برای حل مشکل به طرف کره‌ای اعلام شده است. ادامه مطلب: خبرگزاری ایرنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

صالحی : ۱۸ میلیون تن کاغذ وارداتی بین نشریات توزیع می‌شودساوه - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از واردات ۱۸ میلیون تن کاغذ از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: این میزان با هماهنگی معاونت‌های وزارتخانه میان نشریات توزیع خواهد شد و تا دو ماه آینده شرایط بهتری از این نظر خواهیم داشت.

پیروزی محافظه‌کاران در انتخابات پارلمانی بریتانیانتایج انتخابات پارلمانی بریتانیا حاکی از پیروزی محافظه‌کاران است. تسلیت به سدعلی

فوتابه ژاپن؛ شهری که پس از زمین‌لرزه و سونامی۹ سال پیش متروک استفوتابه ژاپن؛ شهری که پس از زمین‌لرزه و سونامی۹ سال پیش همچنان متروک است

افراد دارای واجد شرایط می‌توانند برای کاندیداتوری ریاست جمعیت هلال‌احمر ثبت‌نام کنند/هیچ‌گاه فرد خاصی از سوی مقامات به ما تحمیل نشده استعضو شورای عالی هلال احمر در گفت‌وگو با ایلنا: افراد دارای واجد شرایط می‌توانند برای کاندیداتوری ریاست جمعیت هلال‌احمر ثبت‌نام کنند/هیچ‌گاه فرد خاصی از سوی مقامات به ما تحمیل نشده است

شهر بانکوک میزبان آیین‌های باستانی تایلندپادشاه ۶۷ سالۀ تایلند که در سال ۲۰۱۶ میلادی پس از درگذشت پدرش بر تخت نشست، بسیاری از سنتهای باستانی این کشور را بار دیگر احیا کرده است.

نتیجه یک پژوهش جدید: احتمال ناباروری نوزادان پسری که زیر وزن به دنیا می‌آیند، بیشتر استنتیجه یک پژوهش جدید: احتمال ناباروری نوزادان پسری که زیر وزن به دنیا می‌آیند، بیشتر است در این مطالعه شواهدی پیدا نشد که بر مبنای آن بشود زیر وزن بودن نوزدان دختر را به نازایی‌شان در بزرگسالی مرتبط کند.