مشکلات شهرستان خوی احصاء و رفع شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

فرماندار خوی گفت: ضروری است مشکلات شهرستان احصاء و در راستای رفع آنها تلاش شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، کاظم علی‌نژاد امروز (شنبه، ۲۰ آبان ماه) در جلسه شورای اداری شهرستان خوی با انتقاد از وضعیت ترمینال خوی، اظهار کرد: ضروری است مدیریت ترمینال نسبت به حل مشکلات موجود اقدام کند.

فرماندار خوی افزود: روسای اداره‌ها نیازها را احصاء کنند تا در تخصیص بودجه بتوانند اعتبارات لازم را کسب کنند.. کاظمی بیان کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران خوی با رصد مسائل و موضوع‌های روز درصدد حل مشکلات مردم و جامعه‌اند؛ اداره‌ها ارتباط‌شان با رسانه و خبرنگاران را بهتر و بیشتر کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارگروه بررسی و رفع مشکلات منطقه سیاب تشکیل شوداستاندار لرستان بر تشکیل کارگروه بررسی و رفع مشکلات منطقه سیاب کوهدشت تأکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور وزرا در استان‌ها موجب سرعت‌بخشی به پروژه‌ها می‌شوداستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از کارهای ارزشمند وزرا حضور و بازدید میدانی از استان‌هاست که این مساله موجب می‌شود مشکلات به خوبی احصا و سرعت‌بخشی به پروژه‌ها انجام شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش قلعه‌نویی به آشتی‌کنان گل‌محمدی و نکونامسرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در این شرایط می‌بینم تیم ملی مشکلات و دغدغه‌های درون و بیرون از تیم دارد اما همه در فدراسیون تلاش می‌کنند برطرف شود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مشکلات احصاء شده شهرک حصار گلی از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تاکنون رفع شدفرماندار ویژه شهرستان ورامین گفت: بیشتر محصولات کشاورزی شهرک حصار گلی ورامین صادراتی است و به کشورهای حوزه خلیج فارس و روسیه صادر می شود و توسعه این شهرک می تواند در ارز آوری برای کشور موثر باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تولید سند راهبری و راهبری در موضوع انیمیشن کشوردبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: تدوین سند راهبری و راهبری انیمیشن کشور با همکاری هنرمندان صنعت پویا نمایی برای توسعه و رفع مشکلات یک ضرورت است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رفع مشکلات مردم لرستان نیازمند تسهیلات، بسترهای اشتغال‌زایی و حمایت همه‌جانبه استنماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌ جمعه خرم‌آباد گفت: رفع مشکلات مردم استان نیازمند تسهیلات، بسترهای اشتغال‌زایی و حمایت همه‌جانبه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »