مشکلات اقتصادی با «تلاش مسئولان خسته‌نشو» قابل حل هستند/ترسیدن و خالی کردن میدان عقلانیت نیست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 68 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهبر انقلاب: *همه بدانند که علاج همه‌ی مشکلات اقتصادی و غیراقتصادی ما، در داخل کشور است *ما هیچ خیر و بهره‌ای از خارج نمی‌بینیم *ترسوها حق ندارند اسم عقلانیت را بیاورند *سر و صدای اراذل مسلط بر ملت آمریکا نباید ذهن کسی را مشغول کند

به گزارش ایسنا، حضرت آیت‌ّالله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا صبح امروز در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاههای افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام‌علی علیه‌السلام، اجرای مراسم مشترک دانش آموختگی دانشگاههای نیروهای مسلح را فرصتی برای استفاده از تجارب یکدیگر و هم افزایی بیشتر خواندند و افزودند: جوانانی که در دانشگاههای نیروهای مسلح تحصیل می کنند در واقع تأمین کنندگان و حافظان امنیت به عنوان یک ارزش بسیار والا و یک عنصر حیاتی برای کشور هستند.

ایشان تأکید کردند: قدرت دفاعی برآمده از چنین محاسبات عقلانی، موجب می شود که مسئولان و مردم با طمأنینه و آرامش مشغول کارهای اساسی شوند. رهبر انقلاب اسلامی، عقلانیت را لازمه همه امور دانستند و خاطرنشان کردند: باید ظلم ستیزی، عدالت خواهی و مبارزات اجتماعی نیز براساس عقلانیت باشد و گرفتار حاشیه نشویم و اصل و فرع را اشتباه نگیریم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای لازمه حفظ اقتدار ملی را نگاه جامع و صحیح به مسائل دفاعی، اقتصادی و فرهنگی و حضور مدیران قوی، فعال و خسته‌نشو دانستند و تأکید کردند: در هر عرصه‌ای که مدیریت های خستگی‌ناپذیر، فعال و پرنشاط را داشتیم، کارها پیشرفت کرده است. رهبر انقلاب اسلامی افزودند: البته وضع امروز آمریکا با هزاران میلیارد دلار کسری بودجه و دهها میلیون گرسنه و انسان زیر خط فقر بسیار بد است و ملت ایران به توفیق الهی با قدرت ایمان و عزم ملی و به کوری چشم مسئولین رذل، خائن و جنایتکار آمریکا بر مشکلات فائق خواهد آمد و از تحریم نیز به‌عنوان وسیله‌ای برای مقاوم‌سازی واقعی اقتصاد کشور استفاده خواهد کرد.

ایشان تجربیات نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس را سرمایه‌ای ارزشمند خواندند و با تأکید بر لزوم تبدیل آن تجربیات برجسته به نظریات دفاعی و بسط و تکمیل آنها، بر توجه ویژه به تربیت اخلاقی در دانشگاههای نظامی توصیه کردند و گفتند: البته این توصیه برای همه جوانان کشور بویژه نیروهای انقلابی است که باید اخلاص و مجاهدت را سرلوحه عمل خود قرار دهند و در مسئولیتها چشم به مقام بالاتر یا مال دنیا نداشته باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بله همه مشکلات از داخله اما فقط شخص رهبر یا رئیس جمهور یا رئیس مجلس یا افراد دیگه مشکل نیستند چون بمیرن یا برن با یکی دیگه جایگزین میشن مشکل از کلیت این سیستم فاسده که باید با هم برداشته بشه وگرنه شماها اینقدر از هم دیگه اتو دارید که فردی سالم امکان نداره تو شما بتونه دوام بیاره

خامنه‌ای دزد و قاتل بخوبی می‌داند هیچ راه فراری ندارد و باید تا به آخر همین وضع را ادامه دهد. سپاهیان و ارتش نباید خود را فدای یک شخص فاسد مثل خامنه‌ای بکنند و هرچه زودتر به مردم بپیوندند که فردا دیر است. این رژیم، بدلیل جنایاتی که مرتکب شده، محکوم‌ به نابودی کامل هست.

ترسوتر از تو آشغال هم مگه داریم که از ترس کرونا رفتی تو سوراخ موش آخوند_یک_کثافت_است مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

مشکلات کشور از گرانی، فساد اداری، اختلاس، نامنی اقتصادی و اجتماعی همه اش بخاطر وجود مسئولینی است که سکان دار این کشتی به گل نشسته اند. ما داریم له میشیم. امیدی به آینده نیست. ترو خدا برای ما قشر متوسط رو به پایین کاری کنید. از کار هم که بیکار شدیم 😭

فعلا که سر و صدای اراذل تحت سلطه روسیه گوش ملت کر کرده

وقتی صبح تا شب به خارج آرزوی مرگ میفرستی!بهشون توهین میکنی!بهشون تهمت و انگ میزنی! اون بی عرضس اون مرتجعه اون دلقکه اون مترسکه اون آلت دسته! تازه تهدیدشونم میکنی به صادر کردن انقلاب ! خوب چجوری میخوای خیری بهت برسونن!

شب دراز هست و قلندر دوماه دیگه مشخص میشه

ما هم همین رو میگیم. علاج همه مشکلات در داخل و در حذف شخص شما و حکومت وقیح اتون است

راه حل همه مشکلات شیره کرمانی است.

همه بدانند، همه بدانند، همه بدانند....

مگر ایرانیان نمیدانند تمام‌ مشکلات و تحریم ایران و ایرانیان همه در داخل کشور از تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرار سلمانهای فرقه فارسیسم تبهکار و غاصب و اشغالگر ایران است؟!!!....

شما اگه اهل درست کردن بودید ۴١ سال وقت داشتید،یه تپه سالم باقی نگذاشتید،میخواهید ایرانم بکنید کره شمالی که حکومت تون حفظ بشه

قاسم سلیامنی اوباما کلینتون خامنه ای داعش درست کردن سند ایمل های کلینتون

مقام عظمای وقاحت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین سفر همتی به عراق در ۴ ماه گذشته؛ کمیته مشترک «حل مشکلات پولی» تشکیل می‌شودعراق به دلیل تحریم‌های پولی و بانکی آمریکا علیه ایران، حتی قادر به پرداخت پول گاز و برق وارداتی از این کشور بر پایه دینار نیست؛ رقمی که سالانه حدود ۲ میلیارد دلار برآورد می‌شود و مطابق اعلام قبلی مقام‌های ایرانی اکنون به ۵ تا ۶ میلیارد دلار بالغ شده است. پشگل هم گیرش نمیاد شما توییتر ببنیدید برید اینستاگرام بهتره چون انقدر دروغ گفتید کسی توجه نمی کنه این کامنت منم پنهان کنید HillarysEmails از ایمیلهای هیلاری کلینتون چه خبر؟ نمیخواهید از افشا شدن ایمیلهای این خانم که مملو از شواهد همکاری نظام آخوندی و دمکراتهای آمریکاست خبری نشر بدهید؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا از توافق بغداد و اقلیم کردستان برای حل مشکلات دیرینه سنجار استقبال کرد🔺آمریکا از توافق بغداد و اقلیم کردستان برای حل مشکلات دیرینه سنجار استقبال کرد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که ایالات متحده از تلاش‌ دولت عراق و اقلیم کردستان، با هماهنگی نمایندگی سازمان ملل، برای حل چالش‌های سیاسی و امنیتی سنجار استقبال می‌کند. خوشگلا رو جمع کرده دست همه یه کاری داده ! راه حل های جدید ترامپ برای مقابله با ایران 👇 آمریکا به فکر اخلاف افکنی اقلیم کردستان و بغداد هست تا دراخراج خود از عراق تعغیر اجادکند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجارت 5.7میلیارد دلاری ایران در شهریور/ صادرات 24درصد رشد کرد- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimکارنامه تجارت خارجی کشور در شهریور ماه امسال با حدود 11میلیون تن به 5میلیارد و 767میلیون دلار رسید که صادرات در این ماه نسبت به مرداد از لحاظ ارزش بیش از 24درصد رشد داشته است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک حقوقدان: گرداندن متهمان در سطح شهر غیراخلاقی استیک حقوقدان: *گرداندن متهمان در سطح شهر غیراخلاقی است *این تفکر مربوط به قرون گذشته کشورهای جهان است *مقامات قضایی و انتظامی از تکرار این نوع اقدامات جلوگیری کنند *عنوان اراذل و اوباش من درآوردی است و ما اصلا چنین عنوانی نداریم جناب، نوشتید: « این تفکر مربوط به قرون گذشته کشورهای جهان است» خب الان هم تو همون موقعیت هستیم دیگه یه کم جلوتر از عصر حجر نکنه فک کردید ایران تو قرن 21هست !؟؟! درست است وخودمعلول ان است که حقوق الهی افرادراکه خداوندمتعال به زمان،تنظیم فرموده وراهکاررفع نیازهارانیزموضوعی وجامع درقران بیان فرموده رانداده اندکه افرادبه جای تلاش صحیح براساس قانون خدا،دولت مانع تلاش صحیح افرادبراساس قران کریم شده وبه صورت ناهنجاری وناامنی درجامعه اشکارشده اس مگر این جزء حقوق حاکمیت نیست که سایر حقوق مدنی و شهروندی را به دلخواه نقض کند و هتک حرمت و حیثیت مجرم و متهم کند؟! احتمالا قانون اساسی و سایر قوانین اشتباه نوشته اند!! ما که همیشه دیدیم موقع انتخابات همه میشن مردم همیشه در صحنه و ارزشمند و دارای کرامت انسانی!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در ماجرای کرونا و کمک‌های معیشتی به مردم، نیروهای مسلح در میدان هستندفرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری: بدون امنیت همه‌ ارزش‌های مهم کشور دچار اختلال خواهند شد در ماجرای کرونا و کمک‌های معیشتی به مردم، نیروهای مسلح حقیقتا در میدان هستند ارائه خدمت به ملت از بزرگترین کارهای نیروهای مسلح است خب همه دیکتاتورها همین را میگویند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی و پوتین برای کمک به حل مناقشه قره باغ مذاکره کردندتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه جنگ را راه حل مساله قره باغ نمی‌دانیم، گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده هرگونه کمک و همکاری برای حل و فصل مناقشه آذربایجان و ارمنستان از طریق گفت و گو و مذاکره بر مبنای موازین حقوقی و بین‌المللی و با احترام به تمامیت ارضی کشورها است. رییس جمهوری روسیه هم در این تماس تلفنی که بیش از یک ساعت به طول انجامید، ضمن تشریح اقدامات این کشور برای حل مناقشه قره باغ، خاطرنشان کرد: نگرانی‌های ایران از این بحران منطقه ای را درک می‌کنیم و علاقه‌مند به همکاری با تهران برای حل و فصل این درگیری از مسیر مذاکره و گفت و گو هستیم خدا به داد قرباغ برسه حسن وارد میشود درکارنیک وتقوی به یکدیگرکمک کنیدودرگناه ودشمنی به یکدگرکمک نکنید.،قران کریم،اشکاراست که دشمنی وجنگ افروزی ازمواردخالاف قانون خداست وصلح واصلاح دادن هم فرمان خداست که بایدتلاش کردکه نزاعی رخ ندهد واگررخ دادبایداصلاح کردتاظلم وکشتارگسترش نیابد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »