مشکلات کارگران و معلمان با شعار دادن و نان خوردن از سفره کوچک آنها تامین نمی‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی قوه قضائیه: مشکلات کارگران و معلمان با شعار دادن و نان خوردن از سفره کوچک آنها تامین نمی‌شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در بیست و‌ پنجمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه ضمن تبریک فرارسیدن ایام با برکت ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: امیدوارم همه عزیزان از برکات این ماه حداکثر بهره را ببرند امسال اگرچه به لحاظ شرایط کرونای در کشور برخی از ویژگی‌های این ماه کمرنگ بود و در بسیاری از شهرستان‌ها که هنوز وضعیت زرد و قرمز دارند، مراسم مذهبی تعطیل است؛ ماه رمضان امسال ماه رزمایش برای کمک به انسان‌های نیازمند است.

سخنگوی قوه قضاییه اضافه کرد: فرهنگ ایرانی ما برخواسته از روحیه ایثار و جهاد تحت تاثیر انقلاب اسلامی است، اگر چه منشأ و بانیان اصلی این کمک‌های مؤمنانه اهل ایمان و روزه داران بودند اما مخاطب آن عموم نیازمندان جامعه هستند. وی ادامه داد: امروز بر متولیان امور واجب است که درد و دل آنها را بشنوند و برای مشکل آنها قدم بردارند؛ باید توجه داشت ، بلکه آن نمونه‌ای است از ظلم به کارگران و معلمان.وی افزود: در روزهای اخیر خبر ملاقات کارگران و معلمان با رییس قوه قضاییه منتشر شد که من در این فرصت به چند ویژگی از این دیدارها اشاره می‌کنم؛ در هر یک از جلسات ۹۰ درصد از وقت جلسه به صحبت‌های کارکران و معلمان پرداخته شد و تنها ۱۰ درصد از وقت جلسه به رئیس قوه قصایه اختصاص داده شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا می‌شود از کارفرمایی که به زور از کارگران امضای دریافت حقوق می‌گیرد شکایت کرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیش از ۶۰۰ نفر از افراط‌گرایان طالبان از زندان‌های افغانستان آزاد شدنددولت افغانستان پیش از این ۵۵۰ زندانی طالبان را در چند نوبت از زندان‌های سراسر کشور آزاد کرده‌بود و با آزادی این گروه تازه، شمار زندانیان آزادشده‌ طالبان از سوی دولت به ۶۴۸ تن رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تبرئه تمامی کارگران هپکو از اتهامات وارده/مدیرعامل سابق محکوم شدنایب رییس شورای اسلامی کار هپکو: با حکم مقام قضایی تمامی ۱۴ کارگر شرکت هپکو تبرئه شدند اینکه برای یک مدیرعامل ۶ ماه حبس و ۳۰ ضربه شلاق در نظر گرفته شود جای تعجب دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شناسایی یک مورد ابتلا در فرانسه پیش از اعلام رسمی از سوی چیندر فرانسه، بر اساس پژوهشی که در یک نشریه پزشکی بین‌المللی منتشر شده، ویروس کرونا بسیار زودتر از زمانی که دولت فرانسه رسما اعلام کرده، وارد این کشور شده بوده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی در آلمان از خطر سوءاستفاده افراطی‌ها از بحران کرونا | DW | 04.05.2020کارشناسان آلمان درباره استفاده ابزاری و تبلیغاتی نیروهای افراطی و احزاب پوپولیست این کشور از بحران کرونا هشدار داده‌اند. نیروهای راستگرا از نارضایتی و ناامیدی شهروندان برای تبلیغات علیه دولت بهره‌برداری سیاسی می‌کنند. راست ها واقعیت رو می گویند در تمامی کشورها چنین اعتراضاتی باید برپا شود تا آن پزشکان👨‍⚕️ بفهمند وقتی پیشرفت شان خیلی کند است، مردم نباید علاف آن‌ها شوند! البته هر چند که پزشکان خیلی از کارها را نمی‌توانند انجام دهند! مثلاً چشم پزشک👁️، خودش عینکی👓 است!! یا پزشک رشد موی سر، خودش کچل👨‍🦲 است! سیاست چه در چپ و چه در راست همیشه پر از بازی های بی اخلاق میباشد ،ما مردم باید آگاه باشیم سیاست_اخلاق
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گلچینی از ویدئوهای بدون شرح هفته از آمریکا تا استرالیا و چینتمام ویدیوهای بدون شرح این هفته همچون زندگی ما متاثر از ویروس کروناست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »