مشوق‌های گوناگون برای تزریق واکسن کرونا در آمریکا | DW | 03.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمپین واکسیناسیون کرونا در آمریکا به کندی پیش می‌رود. جو بایدن، رئیس جمهوری این کشور بر آن است که تا ۴ ژوئیه امسال ۷۰ درصد شهروندان آمریکا واکسینه شده باشند و از این رو مشوق‌های گوناگونی برای آنان در نظر گرفته است.

در حالی که در نقاط مختلف جهان بسیاری از مردم بی‌صبرانه در انتظار تزریق واکسن کرونا نشسته‌اند، میزان واکسیناسیون در ایالات متحده روز به روز کمتر می‌شود.

بایدن روز چهارشنبه ۱۲ خرداد اعلام کرد، این ماه"ماه کارزار ملی" خواهد بود که در طی آن، شهروندان را باید به تزریق واکسن کرونا تشویق کرد.هدف او این است که تا تاریخ ۴ ژوئیه ۷۰ درصد از شهروندان بزرگسال در آمریکا دست‌کم یک بار واکسن کرونا دریافت کرده باشند. او تصریح کرد: «در تمام جهان مردم بی‌صبرانه و مأیوسانه در انتظار دریافت واکسن هستند؛ واکسنی که هر شهروند آمریکا می‌تواند در داروخانه محل سکونتش مجانی و بدون نوبت تزریق کند.»بایدن وعده داده که در صورت پیشرفت کمپین واکسیناسیون، آمریکا"تابستان آزادی" و تابستان شادی" را تجربه کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عههه چرا؟ شک کردن تو زهرماری چی ریختن؟ یا فهمیدن بی خاصیته؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهوری آمریکا در صدمین سالگرد قتل عام آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار به شهر «تولسا» در اوکلاهما می‌رود🔺رئیس جمهوری آمریکا در صدمین سالگرد قتل عام آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار به شهر «تولسا» در اوکلاهما می‌رود رئیس جمهوری آمریکا، علاوه بر سخنرانی در شهر تولسا، قرار است با چند نفر از بازماندگان آن رخداد نیز گفتگو کند. همزمان نوکری قتل عام کنندگان امسال توسط ویروس ساختگی چینی را میکند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران برای رقابت با روسیه مدارس رایگان زبان فارسی در سوریه احداث می‌کنددیدبان حقوق بشر سوریه، روز سه شنبه 11 خرداد، فاش کرد رژیم ایران در ادامه تلاش‌هایش برای نفوذ بیشتر در سوریه و رقابت با روسیه، اقدام به احداث مدارس و مراکز اون وقت اینجا تو کیوسک درس میخونن ای لعنت به شرف نداشتشون
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آغاز «ماه افتخار» در آمریکا؛ از این ماه چه می دانیم؟🔺آغاز «ماه افتخار» در آمریکا؛ از این ماه چه می دانیم؟ اکنون، بعد از گذشت بیش از ۵۰ سال، هر سال میلیون‌ها نفر از دگرباشان جنسی و حامیان حقوق آنها ماه افتخار را با رژه، مهمانی، جشنواره، پیک نیک، و رویدادهای دیگر جشن می‌گیرند. ⬇️بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دانمارک چگونه به «لانه ‌جاسوسی» و شنود سایبری آمریکا در اروپا تبدیل شد؟اگر چنین به نظر می‌رسد که آژانس امنیت ملی ایالات متحده می‌تواند در مصونیت کامل از خاک دانمارک برای جاسوسی از کل اروپا استفاده کند، دلیل عمده آن سنت دیرین همکاری بین سرویس‌های اطلاعاتی دو کشور است. تیتر جالبی انتخاب کردین لانه_جاسوسی ما که میدونیم دشمن کیه بد به حال اروپا که با دشمن هم کاسه است...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل به ترکیه سفر می‌کندنماینده دائمی آمریکا در سازمان_ملل به ترکیه سفر می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قدردانی نخست‌وزیر گرجستان از تلاش‌های ترکیه برای عضویت کشورش در ناتونخست وزیر گرجستان از تلاش‌های ترکیه برای عضویت کشورش در ناتو تشکر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »