مشخص شدن فینالیست‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور/ برگزاری رقابت‌های فینال در حضور رییس‌جمهور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نفرات راه یافته به فینال رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور مشخص شدند

به گزارش ایسنا، در پایان دور مقدماتی رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی، چهره نفرات راه یافته به فینال اوزان ۶ گانه این رقابت‌ها مشخص شد.

در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم سجاد صالح پور و امیرحسام محبی ، در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم امیر خدمتی و ابراهیم ولیان ، در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم علیرضا کشاورز و سیدعلی میرقائمی ، در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم علیرضا صحرایی و مصطفی نجفی ، در وزن منفی ۱۰۰ کیلوگرم شایان عابدی و علی امیرسرداری و در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم جابر صادق‌زاده و امیر محمدی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

کشتی‌های فینال در وزن‌های منفی ۷۰ و مثبت ۱۰۰ کیلوگرم در حضور رییس‌جمهور برگزار خواهد شد و در پایان این رقابت‌ها نیز بازوبند پهلوان سال ۱۴۰۰ توسط رییس‌جمهور بر دستان قهرمان کشتی پهلوانی سنگین وزن این پیکارها بسته خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زمان برگزاری دادگاه کیوان امام‌وردی مشخص شدکیوان_امام_وردی بهنام_خندان محمد_برخورداری یا همون ممد_برده طهان این اوباشی رو که اسم آوردم نسخه‌های بعدی کیوان_امام_وردی هستند که مشغول اغفال زنان و دختران هستند و امیدوارم که روزی فرابرسه که دادگاه این چند اوباش هم برگزار بشه .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۴ طلا، یک نقره و ۳ برنز ایران در کشتی آزاد پیشکسوتان جهانتیم ایران در پایان رقابت‌های کشتی آزاد پیشکسوتان جهان، صاحب ۴ طلا، یک‌ نقره و ۳ برنز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محاکمه سالوینی به دلیل جلوگیری از پهلوگیری کشتی حامل پناهجویان آغاز شددر جریان مقاومت ۲۰ روزه وزیر کشور پیشین ایتالیا در برابر پهلوگیری کشتی متعلق به سازمان غیردولتی «آغوش باز» گروهی از پناهجویان مستاصل خود را به دریا انداختند. این در حالی است که شرایط بهداشتی در داخل کشتی «فاجعه بار» توصیف می‌شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مهدوی‌کیا: اگر تیم ملی امید صعود نکند، فاجعه نخواهد شدسرمربی تیم ملی فوتبال امید می‌گوید ناکامی تیمش در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا فاجعه نیست چرا که این تیم برای سه سال آینده و حضور در المپیک برنامه ریزی کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۴ طلا، یک نقره و ۳ برنز ایران در کشتی آزاد پیشکسوتان جهانتیم ایران در پایان رقابت‌های کشتی آزاد پیشکسوتان جهان، صاحب ۴ طلا، یک‌ نقره و ۳ برنز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سمیر جعجع پس از احضار به دادگاه نظامی لبنان خواستار حضور حسن نصرالله شدیک دادگاه نظامی در لبنان، سمیر جعجع، رهبر گروه مسیحی قوات البنانیه (نیروهای لبنانی) را برای بازجویی احضار کرد. جعجع اما می‌گوید حسن نصرالله، رهبر حزب الله لبنان نیز باید در دادگاه حاضر شود. جزئیات بیشتر🔽 لبنان ثورة۱۷تشرین لبنان_ینتفض لماذا حسن نصرالله الارهابي لم یسلم سلیم عیاش المطلوب من قبل محکمة لاهاي الدولیة ؟.. حسن نصرالله منع التحقیقات حول انفجار_مرفأ_بيروت المؤلم و لماذا ؟ 🤣🤣🤣 هر دو شان خایین هستن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »