مشاور اشرف غنی: روزنامه کیهان ایران به بلندگوی تروریستان تبدیل شده است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مشاور اشرف غنی: روزنامه کیهان ایران به بلندگوی تروریستان تبدیل شده است العربيه_فارسى

مرتضوی، آمار و درصد‌های ارائه شده از سوی روزنامه کیهان نزدیک به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را اشتباه خوانده و در صفحه فیس‌بوکش نوشت: «فیصدی ایرانی!!! رسانه‌های دولتی ایران از جمله کیهان در نقش صدای شریعت عمل کرده، به بلندگوی تروریستان بدل شده است.»مشاور رئیس‌جمهوری افغانستان با اشاره به این که 34 ولایت این کشور در دست دولت است، نوشت: «این روزنامه با توجه به اینکه 34 ولایت کشور در کنترول دولت است ادعا می‌کند که طالبان بالای 85 درصد خاک افغانستان تسلط دارند.

گفتنی است که روزنامه کیهان نزدیک به خامنه‌ای، به‌ تازگی گزارشی با عنوان «آمریکا زیر پای کابل را خالی کرد 85 درصد افغانستان در اختیار طالبان» منتشر کرده که با واکنش تند مشاور رییس جمهوری افغانستان قرار گرفت. پیش از این نیز مرتضوی ضمن انتقاد از روزنامه کیهان، این رسانه اصولگرا را به «قباحت زدایی» از اعمال طالبان متهم کرده بود.

او، 26 ژوئن 2021، با انتشار پوستری از کیهان با عنوان «طالبان بدون خشونت و کشتار پیشروی کرده و مثل داعش خون بی‌گناهان را نمی‌ریزد»، در صفحه فیس‌بوکش نوشت که این روزنامه وابسته به دولت ایران، از طالبان «قباحت زدایی» می‌کند.گروه طالبان، سه روز قبل ادعا کردند که بیش از 80 درصد از خاک افغانستان را در اختیار دارند. این ادعای طالبان اما از سوی منابع دولتی افغانستان تکذیب شد.

شهاب الدین دلاور، سخنگوی هیئت طالبان در مسکو روز جمعه 9 ژوئیه ادعا کرد که کنترل 85 درصد از خاک افغانستان را به دست دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جهت گيري هاي كيهان يطوريه كه ادم حس ميكنه شريعتمداري با شخص اشرف غني خصومت شخصي داره و با طالبان هم منافع مشترك 😬

اشرف غنی بی عرضگی خود را گردن ایران نیاندازد

بگید لعنت بر بایدن و تیمش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تذکر جدی مشاور رهبر جمهوری اسلامی به پزشک منتقد قطعی برق در بیمارستان‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فدراسیون فوتبال به دنبال میزبانی قطر؛ تا اطلاع ثانوی ایران میزبان نمی‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واشینگتن: توافق ناقصی که منجر به آزادی زندانیان آمریکایی در ایران نشود را نمی‌پذیریمرابرت مالی، نماینده آمریکا ویژه در امور ایران تاکید کرد که دولت بایدن یک «توافق ناقص»برای بازگرداندن شهروندان آمریکایی دوتابعیتی بازداشت شده در ایران را
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روحانی ورود ایران به پیک پنجم کرونا و گسترش ویروس دلتا را تایید کردحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران با تایید ورود ایران به پیک پنجم کرونا از ورود ویروس هندی کرونا به عمق ایران خبر داد.روحانی شنبه 19 تیر در جلسه ستاد مدیریت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ائتلاف بین‌المللی: داعش به دلیل فعالیت شبه‌نظامیان نیابتی ایران در حال تجدید قوا استائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش که رهبری آن را ایالات متحده آمریکا بر عهده دارد، هشدار داد که این گروه تروریستی در سایه حضور گروههای شبه‌نظامی وابسته به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رکابزن المپیکی ایران با دوچرخه جدید به توکیو می روددوچرخه جدید برای رکابزن المپیکی ایران خریداری و به اوتحویل داده شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »