مشاور وزیر ورزش، دلال بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران

23/03/1401 03:15 ب.ظ

«ایران وایر» مطلع شده که واسطه برقراری ارتباط بین کارلوس کی‌روش و حمید سجادی، یکی از مشاوران کنونی وزیر ورزش و جوانان است که سوابقی مانند دبیر ورزشی برخی خبرگزاری‌ها در ایران را داشته است. اخبار_ایران ورزشی

خبرگزاری تسنیم، گزارش داده «کارلوس کی‌روش»، به گزینه وزارت ورزش و جوانان برای هدایت تیم ملی ایران تبدیل شده است. پس از نمایش ناامید کنن ... خبرگزاری تسنیم، گزارش داده «کارلوس کی‌روش»، به گزینه وزارت ورزش و جوانان برای هدایت تیم ملی ایران تبدیل شده است.

پس از نمایش ناامید کننده تیم ملی ایران در بازی یکشنبه شب مقابل تیم ملی الجزایر، «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان، جلسه‌ای با شش بازیکن تیم ملی فوتبال داشت. او در این جلسه، وعده داده بود مشکلات تیم حل شود و البته گلایه‌های برخی از بازیکنان و درخواست‌های آن‌ها را نیز شنیده بود.

در این گزارش، مدعی شده است تلاش وزارت ورزش و جوانان، دخالت در امور فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود.خبرآنلاین نیز در گزارشی از «دستوری شدن» بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران از سوی «مراجع بالاتر از فدراسیون فوتبال» خبر داده است.

از سوی دیگر «ایران وایر» مطلع شده که واسطه برقراری ارتباط بین کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و حمید سجادی، یکی از مشاوران کنونی وزیر ورزش و جوانان است که سوابقی مانند دبیر ورزشی برخی خبرگزاری‌ها در ایران را داشته و پیش از این، مدیر رسانه‌ای تیم ملی در زمان سرمربی‌گری کارلوس کی‌روش نیز بوده است. headtopics.com

نوبت اسکلوویچ که میشه میگین مدیر برنامه.نوبت گیروش که میشه مینویسین دلال...عن توی سرتاپاتون.

ادامه مطلب:
iranwire »

مقام معظم رهبری:تجربه ایران و ونزوئلا نشان دادتنها راه مقابله دربرابر فشارهای آمریکامقاومت استحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) در دیدار آقای نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا و هیئت همراه با اشاره به ایستادگی دو کشور ایران و ونزوئلا در مقابل فشارهای سنگین و جنگ ترکیبی امریکا، تأکید کردند: تجربه موفقیت آمیز دو کشور نشان داد تنها راه مقابله با این فشارها مقاومت و ایستادگی است. کاش بعد 57 ایرانی نبود اصلا امیدی ب آینده نیست تجربه ای که رهبر و امثال او در ناز و نعمت و مردم دردو رنجش را تحمل میکنند! هزینه این مقاومت مساوی است با تقدیم دو دستی مملکت به روسیه و چین بعدشم شما دقیقا به نفع آمریکا دارید عمل میکنید به برکت وجود شما کشورهای منطقه رو که میدوشه اسلحه میفروشه پایگاه میزنه فقط مال آمریکا خار داره ؟

اسرائیل: ایران در آستانه دستیابی به بمب اتمی استنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل با تاکید بر اینکه ایران روند غنی‌سازی اورانیوم را با شتاب بی‌سابقه‌ای ادامه می‌‌دهد، گفت تهران به دستیابی به سلاح هسته‌ای پس قراره اتفاقی که بر سر اوسیراک عراق امد ایندفعه بر سر ایران بیاد.ملت عراقی گفتن غرب غلط کرده و ریدن

زنگ خطر برای تیم ملی؛ ایران آماده جام جهانی است؟شکست تیم ملی فوتبال ایران برابر الجزایر شاگردان دراگان اسکوچیچ در اولین بازی تدارکاتی خود برای حضور در جام جهانی مقابل الجزایر با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند.

فوتبال ایران و الجزایر؛ خط دفاع لرزانی که نگران کننده است - BBC News فارسیتیم ملی ایران که پس از لغو بازی دوستانه با کانادا و اکوادور، در شرایطی عجیب قرار گرفته بود و پیش از قطعی شدن مسابقات دوستانه خود، اردو در دوحه را آغاز کرده بود، سرانجام دیشب در یک بازی دوستانه مقابل الجزایر قرار گرفت. bbcpersian وقتی میگیم دلال کروات بی دلیل نیست ، ۳ تا دفاع وسط تخصصی هست رو نیمکت ، میاد نورافکن که دفاع وسط اصلا بازی نکرده رو میذاره دفاع وسط .

مسکو: زمان سفر لاوروف به ایران در دست بررسی استسخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با تایید سفر وزیر امور خارجه این کشور به ایران، گفت که زمان انجام شدن این سفر در دست بررسی است. لاروف ارباب نیاد به ایران می خواهید آمریکا اسراییل اروپا عربستان ووو بیان خوب مشخص خداوندگاران روسیه چین از غارت ایران به کمک رژیم ایران به همه چی رسیدند چند وقت پیش هم به صف نظامی ها درجه داران سپاه پلیس ها در سفارت روسیه در ایران به سفیر روسیه گفتند در نوکری برده گی هستیم

تکرار سخنان نه چندان دوستانه وزیر خارجه عراق درباره ایرانوزیر خارجه عراق در گفت‌وگو با یک شبکه مصری، با زبانی تند به بیان انتقاداتی از ایران در مسائل سیاسی و زیست محیطی پرداخت. او البته روابط میان دو کشور را خوب توصیف کرد که برای تقویت آن به 'همکاری مشترک' نیاز است. چی شد کشور دوست و برادر هم که گذاشت تو کاسه‌تون

خواندن در ۲ دقیقه

خبرگزاری تسنیم، گزارش داده «کارلوس کی‌روش»، به گزینه وزارت ورزش و جوانان برای هدایت تیم ملی ایران تبدیل شده است.

پس از نمایش ناامید کننده تیم ملی ایران در بازی یکشنبه شب مقابل تیم ملی الجزایر، «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان، جلسه‌ای با شش بازیکن تیم ملی فوتبال داشت. او در این جلسه، وعده داده بود مشکلات تیم حل شود و البته گلایه‌های برخی از بازیکنان و درخواست‌های آن‌ها را نیز شنیده بود.

در این گزارش، مدعی شده است تلاش وزارت ورزش و جوانان، دخالت در امور فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود.خبرآنلاین

نیز در گزارشی از «دستوری شدن» بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران از سوی «مراجع بالاتر از فدراسیون فوتبال» خبر داده است.

از سوی دیگر «ایران وایر» مطلع شده که واسطه برقراری ارتباط بین کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و حمید سجادی، یکی از مشاوران کنونی وزیر ورزش و جوانان است که سوابقی مانند دبیر ورزشی برخی خبرگزاری‌ها در ایران را داشته و پیش از این، مدیر رسانه‌ای تیم ملی در زمان سرمربی‌گری کارلوس کی‌روش نیز بوده است.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ایران دیروز در جلسه با «سردار آزمون»، «امید ابراهیمی»، «علی‌رضا جهانبخش»، «علی‌رضا بیرانوند»، «مهدی طارمی» و «احسان حاج‌صفی» گفته بود: «من شناختی از فوتبال ندارم.»آنا

» در گزارشی مدعی شده که برخی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که موافق بازگشت کی‌روش و اخراج «دراگان اسکوچیچ» سرمربی کنونی تیم ملی هستند، علیه سرمربی تیم ملی، به سود کی‌روش کودتا کرده‌اند.

نمونه این اتفاق پیش از این نیز در جریان اردوهای آماده‌سازی و بازی تدارکاتی تیم ملی ایران و باشگاه رم، پیش از جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه رخ داد. پس از شکست سنگین تیم ملی مقابل رم، «تومیسلاو ایویچ» از سرمربی‌گری تیم ملی برکنار شد.

مهم‌ترین جریان موافق برای بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران را می‌توان مدیر رسانه‌ای پیشین تیم ملی ایران دانست که روز گذشته، به عنوان مشاور حمید سجادی در جلسه با بازیکنان نیز حضور داشت.

خبرگزاری آنا در بخشی از گزارش خود با اشاره غیرمستقیم به این مشاور وزیر ورزش نوشته است: «جریان نزدیک به کی‌روش که در زمان حضور او پاداش‌های خوبی دریافت کردند و نام‌شان در میان نجومی بگیران بوده، از هیچ فرصتی برای باز کردن راه بازگشت سرمربی پرتغالی دریغ نمی‌کنند.»

کارلوس کی‌روش پس از کنار رفتن از هدایت تیم ملی فوتبال ایران، سرمربی تیم‌های ملی کلمبیا و مصر شد که پس از ناکامی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، از هر دو تیم کنار گذاشته شده بود.