مشاهدات مربی پیشین استقلال از باشگاه بایرن مونیخ | DW | 16.08.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

تیم بایرن مونیخ با نمایش سبک بازی فوق­العاده خود، فوتبال جهان را شگفت‌­زده کرده است. عباس رضوی، مربی پیشین تیم استقلال که جزئیات فعالیت باشگاه بایرن مونیخ را از نزدیک مشاهده کرده­، از راز کامیابی بی‌­نظیر بایرنی­‌ها می­‌گوید.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آیا اصلا تیمی می­تواند در مسیر قهرمانی تیم فوتبال بایرن مونیخ در این فصل لیگ قهرمانان باشگاه­های اروپا، برای این باشگاه پُرآوازه فوتبال آلمان مشکل­ساز شود؟ نمایش سبک فوتبال فوق­العاده­ای که این تیم در ماه­های اخیر به نمایش گذاشته است، این پرسش را مطرح می­کند.

عباس رضوی، مربی پیشین تیم استقلال تهران و پیشکسوت فوتبال ایران در سفر خود به کشور آلمان، از باشگاه بایرن مونیخ دیدار و جزئیات فعالیت این باشگاه را از نزدیک زیر ذره­بین قرار داده است. عباس رضوی در گفت­و­گو با دویچه­ وله فارسی از تجربیات و مشاهدات خود از بایرن مونیخ و راز کامیابی بی­نظیر این باشگاه می­گوید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایرن مونیخ چگونه ابرقدرت فوتبال اروپا شد؟ - BBC News فارسیدر ۲۰ سال گذشته بایرنی‌ها ۱۴ بار جام سینی‌شکل بوندس‌لیگا را بالای سر برده‌اند، در مجموع ۳۰ بار. در آلمان به طعنه می‌گویند بچه‌هایی که امسال تازه به مدرسه رفته‌اند نمی‌دانند قهرمان فوتبال آلمان به جز بایرن مونیخ چه معنایی می‌تواند داشته باشد. دلیل این موفقیت چیست؟ این باشگاه باواریایی چگونه بدون سرمایه‌گذار به غول فوتبال آلمان و اروپا تبدیل شد؟
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

تعریف فوتبال نوین جهان توسط بایرن مونیخ | DW | 15.08.2020تیم فوتبال بایرن مونیخ با نمایش یک سبک فوتبال رویایی در دیدار مقابل بارسلونا، مقیاس جدیدی را برای فوتبال نوین جهان به ثبت رساند. از این معیار چگونه می‌توان الگوبرداری کرد؟ گفت‌و‌گو با امیر هاشمی مقدم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

امضای توافقنامه انتقال بخشی از سربازان آمریکایی از آلمان به لهستان | DW | 15.08.2020وزیران خارجه ایالات متحده و لهستان قراردادی امضا کردند که مطابق آن به زودی هزار سرباز آمریکایی در لهستان مستقر می‌شوند. بسیاری از سربازان از آلمان به لهستان می‌روند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بایرن ۸ بارسلونا ۲/ تحقیر آبی‌اناری‌ها در لیسبونبایرن ۸ بارسلونا ۲ تحقیر آبی‌اناری‌ها در لیسبون *بایرن مونیخ جمعه شب در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا رفت و با پیروزی ۸ بر ۲ آبی اناری‌ها را تحقیر کرد *بایرن با این برد قاطع به نیمه نهایی صعود کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جبران خسارت دوران استعمار؛ بوروندی از آلمان و بلژیک ۴۳ میلیارد دلار غرامت خواستدولت بلژیک سال گذشته بصورت رسمی از ربودن فرزندان زوج‌های دو رگه از کشورهای جمهوری دموکراتیک کنگو، بوروندی و رواندا بین سال‌های ۱۹۵۹ تا ۱۹۶۲ میلادی عذرخواهی کرد. این اقدام بلژیک در دوران استعمار با محکومیت سازمان ملل نیز همراه شد که از آن با عنوان «جنایتکاری در دوران استعمار» یاد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کارت پستال از بلغارستان؛ قلعه «تسارووت» گنجینه ملی بلغارهارومیانا پاولووآ، راهنمای موزه منطقه‌ای تاریخ می گوید: «برای همه بلغارها، یک بار در طول زندگیشان به اینجا آمدن، چیزی مانند زیارت است. این سفر خاطر گذشته پرشکوه را بیدار می کند، زمانی که بلغارستان به سه دریا دسترسی داشته است.» Postcards
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »