مشاور امنیت ملی کاخ سفید: حال پرزیدنت ترامپ بسیار خوب است؛ دولت کارش را به خوبی انجام می‌دهد

13/07/1399 08:44:00 ب.ظ

🔺مشاور امنیت ملی کاخ سفید: حال پرزیدنت ترامپ بسیار خوب است؛ دولت کارش را به خوبی انجام می‌دهد ⚡️مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید که حال رئیس جمهوری آمریکا، که برای مداوا بستری است، بسیار خوب است و همه فعالیت‌های دولت ایالات متحده به خوبی پیش می‌رود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید که حال رئیس جمهوری آمریکا، که برای مداوا در بیمارستان والتر رید بستری است، بسیار خوب است و همه فعالیت‌های دولت ایالات متحده به خوبی پیش می‌رود.

رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، روز یکشنبه در مصاحبه با برنامه «فیس د نیشن» شبکه خبری «سی‌بی‌اس» گفت: «من صبح امروز با رئیس ستاد کارکنان [کاخ سفید] صحبت کردم و خبر خوب این است که حال پرزیدنت بسیار خوب است.»

رابرت اوبراین در ادامه گفت: «پرزیدنت ترامپ واقعا می‌خواهد به خانه خود، کاخ سفید، برگردد و کارش را از سر بگیرد. اما فکر کنم او مدتی دیگر در بیمارستان والتر رید خواهد ماند.» مشاور امنیتی پرزیدنت ترامپ اضافه کرد: «پزشکان به خاطر رئیس جمهوری در آنجا هستند و می‌خواهند مطمئن شوند که او بهترین مداوا را دریافت خواهد کرد. در هر حال، وضعیت او مساعد است.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است در مقطعی رئیس جمهوری اختیارات خود را معاونش تفویض کند، گفت: «نه، این چیزی نیست که فعلا مد نظر باشد. شما پیام ویدیئویی دیشب پرزیدنت ترامد را دیدید ... حال او بسیار خوب است. با این حال ما آماده‌ایم.» headtopics.com

👍👍👍👍

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

مشاور وزیر بهداشت ایران: توان بیمارستان‌ها رو به اتمام استمحمد آسایی اردکانی، مشاور وزیر بهداشت ایران گفت توان و ظرفیت بیمارستان‌ها و کادر درمان برای مراقبت از مبتلایان به کرونا محدود و رو به اتمام است. - خبرگزاری آناتولی

واتیکان در اقدامی کم‌سابقه میزان دارایی و فعالیت مالی خود را منتشر کردواتیکان روز پنج‌شنبه بر اساس تصمیمی غیرمعمول، گزارش فعالیت‌های مالی خود را آنهم با جزئیات کامل منتشر کرد؛ از جمله نمودارهایی که میزان درآمد، سرمایه گذاری‌ها و هزینه‌های این نهاد ثروتمند مذهبی را نشان می‌دهد. چقدره؟ پای جمهوری اسلامی در میان است هان ای دل عبرت بین از دید عبر کن ایوان مدائن را اینه عبرت دان . واتیکان به چه علت این اقدام را فرم قرار داده؟

آمریکا واحد جنگ نامتقارن خود در عراق و افغانستان را منحل می‌کند

امام جمعه اصفهان: باید جامعه را برای زنانی که کشف حجاب می‌کنند، نا‌امن کردهیچ راه حلی به جزء ایجاد ناامنی در جامعه در ذهنشان نمی گنجد . این امام جمعه باید بخاطر همین یک جمله دستگیر و زندانی شود . و حق استفاده از هیچ بلند گویی را نداشته باشد .

پلیس راهور: مرزهای زمینی ایران و عراق مسدود استپلیس راهور ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد که مرزهای چهارگانه زمینی کشور ایران و عراق مسدود است.

وزارت بهداشت عراق مردم را به زیارت از راه دور دعوت کرددرپی افزایش شیوع ویروس کرونا وزارت بهداشت عراق در اطلاعیه‌ای مردم این کشور را به زیارت از راه دور دعوت کرد.