مشاور امنیت ملی آمریکا: مانع از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای خواهیم شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مشاور امنیت ملی آمریکا: مانع از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای خواهیم شد العربية

به گزارش خبرگزاری‌ها جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید شامگاه چهارشنبه ضمن تاکید این‌که «ایالات متحده مانع از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای خواهد شد» و با اشاره به این‌که «اروپایی‌ها در حال رایزنی با ایران هستند»، گفت که «دولت آمریکا منتظر پاسخ ایران درباره نحوه پیشرفت در مذاکرات است».

این مقام آمریکایی همچنین افزود که تهران تاکنون به پیشنهاد ایالات متحده برای ورود به مذاکرات با میانجی‌گری اروپا، پاسخی نداده است. او در این راستا همچنین گفت که «این ایران است که اکنون در انزوای است - و نه ایالات متحده آمریکا- توپ اکنون در زمین ایران است». جیک سالیوان در ادامه تاکید کرد که «بایدن همچنان آماده مذاکره درباره بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران است»، و «آمادگی دارد با ایرانی‌ها درباره نحوه اعمال مجدد و قاطعانه محدودیت‌ها علیه برنامه هسته‌ای آنها به مذاکره بنشیند».

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت این پیشنهاد کشورش همچنان پا بر جا است، چرا که به قول او واشنگتن معتقد است دیپلماسی بهترین راهکار برای پرداختن به پرونده هسته‌ای ایران است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشاور امنیت ملی آمریکا: به شکل غیر مستقیم با ایران در ارتباط هستیممشاور امنیت ملی آمریکا: به شکل غیر مستقیم با ایران در ارتباط هستیم جیک سالیوان مدعی شد که آمریکا و ایران دیپلماسی غیر مستقیم را به وسیله اروپا و دیگران آغاز کرده‌اند تا پیام‌هایی را درباره اینکه چگونه می‌توان توافق هسته‌ای ٢٠١٥ را حفظ کرد، تبادل کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی آمریکا: هنوز مشخص نیست توافقی در وین صورت بگیردجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا، با بیان اینکه همه طرف‌ها مایلند «به طور جدی» در مورد مسیر بازگشت به توافق هسته‌ای صحبت کنند اما هنوز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را کاملا جدی می‌گیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پیوستن به حرکت مردمی نه_به_جمهوري_اسلامي اولین قدم آمریکا تحت ریاست بایدن میتونه باشه. قربون آدم چیز فهم نظام آخوندی اشغالگر ایران فقط با تروریزم و سرکوب دوام آورده و باید به زباله دان ریخته شود تا جهان در صلح و آرامش و شکوفایی بسر ببرد خامنه‌ای_جنایتکار باید محاکمه شود و انحلال_سپاه_پاسداران باید منحل شود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کانال امنیتی: مخالفت «شورای‌ عالی امنیت ملی ایران» با پیشنهاد 15میلیارد دلاری آمریکاکانال تلگرامی «قرارگاه عمار»، نزدیک به اطلاعات سپاه پاسداران، بدون ارائه هر گونه جزئیاتی ادعا کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی مشاوران امنیت ملی آمریکا و اسرائیل درباره ایران | DW | 28.04.2021مشاوران امنیت ملی آمریکا و اسرائيل روز سه‌شنبه در واشنگتن با یکدیگر دیدار کردند. در این نشست از جمله تأکید شد که دو طرف درباره 'تهدید جدی' ناشی از 'رفتار خصمانه' ایران در منطقه اتفاق نظر دارند. 😄😂چطوری یانکی؟ شما چهل و دو ساله باهم اتفاق نظر داريد، چه غلطى توانستيد بكنيد ؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »