مشاور امنیتی ملی آمریکا: ایران در انزوا قرار داشته و توپ در زمین بازی تهران است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مشاور امنیتی ملی آمریکا: ایران در انزوا قرار داشته و توپ در زمین بازی تهران است العربية

سالیوان گفت که تهران هنوز به پیشنهاد آمریکا برای گفت‌وگو با میانجیگری اروپا، پاسخ نداده «اما این ایران است که اکنون از نظر دیپلماتیک در انزوا قرار دارد نه ایالات متحده و توپ اکنون در زمین ایران است.»

سالیوان در زمینه دیگری با تأکید بر این که «پاسخ به روسیه ظرف چند هفته خواهد بود و محدود به تحریم‌ها نخواهد شد»، در خصوص سیاست چین پیرامون اطلاع‌رسانی درمورد کرونا گفت: «چین در مورد منشأ ویروس کرونا، شفاف نبوده ‌است.» این اقدام ایران که قرار است از روز سه شنبه 23 فوریه اجرایی شود، تازه‌ترین اقدام از سلسله اقداماتی است که تهران از سال 2019 در خروج از بسیاری از تعهدات برجامی خود پس از بیرون آمدن آمریکا از برجام در سال 2018 انجام خواهد داد.

کاظم غریب آبادی سفیر تهران در آژانس جهانی هسته‌ای در وین پس از مشارکت در مذاکرات گروسی و صالحی درتوئیتی نوشت: «ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، مذاکرات مثمر ثمری را بر اساس احترام متقابل داشتند که نتایج آن امشب اعلام خواهد شد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برو آقا کاوتو بچرون برو به ننت بکو اول تهدات خود عمل کند اوسگول%%$

ایران در انزوا هست و صاحب توپ؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشاور امنیت ملی آمریکا: مانع از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای خواهیم شدمشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا شامگاه جمعه 12 مارس 2021 تاکید کرد که واشنگتن «مانع از دست‌یابی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی آمریکا: به شکل غیر مستقیم با ایران در ارتباط هستیممشاور امنیت ملی آمریکا: به شکل غیر مستقیم با ایران در ارتباط هستیم جیک سالیوان مدعی شد که آمریکا و ایران دیپلماسی غیر مستقیم را به وسیله اروپا و دیگران آغاز کرده‌اند تا پیام‌هایی را درباره اینکه چگونه می‌توان توافق هسته‌ای ٢٠١٥ را حفظ کرد، تبادل کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی آمریکا: هنوز مشخص نیست توافقی در وین صورت بگیردجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا، با بیان اینکه همه طرف‌ها مایلند «به طور جدی» در مورد مسیر بازگشت به توافق هسته‌ای صحبت کنند اما هنوز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را کاملا جدی می‌گیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پیوستن به حرکت مردمی نه_به_جمهوري_اسلامي اولین قدم آمریکا تحت ریاست بایدن میتونه باشه. قربون آدم چیز فهم نظام آخوندی اشغالگر ایران فقط با تروریزم و سرکوب دوام آورده و باید به زباله دان ریخته شود تا جهان در صلح و آرامش و شکوفایی بسر ببرد خامنه‌ای_جنایتکار باید محاکمه شود و انحلال_سپاه_پاسداران باید منحل شود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی مشاوران امنیت ملی آمریکا و اسرائیل درباره ایران | DW | 28.04.2021مشاوران امنیت ملی آمریکا و اسرائيل روز سه‌شنبه در واشنگتن با یکدیگر دیدار کردند. در این نشست از جمله تأکید شد که دو طرف درباره 'تهدید جدی' ناشی از 'رفتار خصمانه' ایران در منطقه اتفاق نظر دارند. 😄😂چطوری یانکی؟ شما چهل و دو ساله باهم اتفاق نظر داريد، چه غلطى توانستيد بكنيد ؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »