مشاجره مجدد درباره «استخر فرح» و مکان و نحوه مرگ رفسنجانی

11/02/1401 06:56:00 ب.ظ

مشاجره مجدد درباره «استخر فرح» و مکان و نحوه مرگ رفسنجانی العربيه_فارسى

محسن هاشمی، فرزند اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس اسبق مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران و حمید رسایی، از روحانیون تندرو وابسته به جریان قدرت در جمهوری اسلامی در نشستی این مشاجره در نشست برخی «فعالان سیاسی» با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران در شامگاه شنبه 10...

این مشاجره در نشست برخی «فعالان سیاسی» با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران در شامگاه شنبه 10 اردیبهشت رخ داد و طی آن محسن هاشمی‌رفسنجانی در سخنان خود خطاب به رئیسی گفت: «از مشاورینی استفاده کنید که اخبار و اطلاعات درست و واقعی به شما بدهند و این‌گونه نباشد که مثل‌ آقای رسایی اطلاعات غلطی مثل استخر فرح را به شما منتقل کنند.»

Advertisement موضوع استخر فرح و احتمال قتل هاشمی‌رفسنجانی توسط نهادهای امنیتی نزدیک به بیت رهبر جمهوری اسلامی از زمانی بیشتر مطرح شد که جمعی از طلاب دینی مدرسه فیضیه قم در تجمعی اعتراضی نسبت به مذاکرات اتمی در دولت پیشین پلاکاردی با شعار «ای آنکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت» بلند کردند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ابراز نگرانی مجدد تهران نسبت به امنیت نمایندگی‌های ایران در افغانستانامیرعبداللهیان به سرپرست وزارت خارجه طالبان: از تهدیدات احتمالی نسبت به نمایندگی‌های ایران در افغانستان نگرانیم؛ خواستار اتخاذ تدابیر امنیتی کامل برای آن‌ها هستیم خوب تو نمایندگی هامون مستشاری نظامی و نیروی نظامی و تکاور اعزام کنیم و خودمون حفاظتشون کنیم! اون دیار ک سر و صاحابی نداره و کسی مسئولیت قبول نمیکنه . خودمون کاری کنیم.

رونمایی مجدد سپاه پاسداران از موشک دوربرد «خیبر شکن» در تهرانرسانه‌های داخلی ایران گزارش داده‌اند که به مناسبت «روز قدس»، «جدیدترین موشک بالستیک» در تهران رونمایی شده است. این در حالی است که پیشتر محمد باقری، رئیس ليس من حق إيران الإرهابية أن تشعل جماعاتها ومليشياتها المنتشرة في العراق وسوريا ولبنان واليمن ان تحرضهم على العنف والإرهاب والتطرف والقتل والتهجير والاقتتال ومخيمات اللجوء في حق الدول العربية وشعوبها.. لابد أن تنتهي إيران ومليشياتها الإرهابية إلى الجحيم ولاحاجة لدعاياتهم اللعينة.

دفاع وزیر علوم ایران از سخت‌گیری درباره حجاب دانشجویانوزیر علوم ایران در واکنش به اعتراض دانشجویان درباره سخت‌گیری‌های مرتبط با پوشش دانشجویان گفت که دانشگاه «حرمت» دارد و افراد باید از «ضوابط و مقررات آن تبعیت کنند.» احترام به نظر دیگران چی شد اونوقت…!؟ حرمت دانشجو و انسانها در چيز هاي ديگري است وزير علوم كه معلوم نيست از كجا اومدي دانشگاه حرمت دارد؟ این حرمت فقط شامل دانشگاه های ایران میشه؟ چون خیلی از مدیران این مملکت با تفصیر شما رفتن تو دانشگاه های بی‌حرمت تحصیل کردن الان دانشگاه اونها باطل محسوب میشه؟

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان با پادشاه عمان و امیر قطررئیس‌جمهور ترکیه و پادشاه عمان و امیر قطر درباره توسعه همکاری‌ها تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی خایمالی برای دریافت صدقه فطریه😂

قتل و مرگ مشکوک شش مدیر و تاجر مشهور روسی در سه ماه گذشتهدر سه ماه گذشته گزارش قتل یا مرگ مشکوک شش تاجر و مدیر سرشناس روسی منتشر شده است که چهار نفر از آنها از مدیران ارشد شرکت روسی گاز پروم بوده‌اند.

اردوغان و گوترش درباره آخرین تحولات اوکراین رایزنی کردند